Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

A dzisiaj jest wielka niespodzianka.
Pani Iza i Pan Piotr z Oświęcimia,którzy zaadoptowali moją Kamusię prawie 2 lata temu przyszli z pomocą dla Sawany w kwocie 50,00zł.Jest to bardzo miłe,tym bardziej,że ja nie prosiłam o pomoc.
Pani Izo i Panie Piotrze,z całego serca dziękuję.
Następna niespodzianka to,Ciocia WARANSKA spiesząc z pomocą dla Zuzi przysłała pieniążki,dzieląc po równo,między Sawanę i Zuzię i tym sposobem Sawania otrzymała pomoc w kwocie 104,25zł.
Z całego serca dziękuję za pomoc.
Z bazarku zrobionego przez rodzice też dotarła kwota 90,00zł i też z całego serca dziękuję za pomoc.
Zaraz wszystkie wpłaty umieszczę w 3 poście.

[IMG]http://images61.fotosik.pl/768/278e9415c9e58ec2med.jpg[/IMG]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Z mojego bazarku uzbierało się 253,59zł:lol:.[/QUOTE]

Anula, gratulacje !! Świetny utarg szczególnie ,że to pierwsze koty za płoty.
A ja wczoraj widziałam właścicieli Saruni i jej zdjęcia w komórce, wylegiwała się na kanapie. Cała rodzina jednogłośnie rzekła ,że jest cudna i ją kochają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Anula, gratulacje !! Świetny utarg szczególnie ,że to pierwsze koty za płoty.
A ja wczoraj widziałam właścicieli Saruni i jej zdjęcia w komórce, wylegiwała się na kanapie. Cała rodzina jednogłośnie rzekła ,że jest cudna i ją kochają.[/QUOTE]
Tak Sarunia jest cudna,ma wspaniały charakter,to jest taki miziak,który potrzebuje ciepła.Jestem przekonana,że ma wspaniały dom.Wspominam Sarunię w moich objęciach jak zawsze rano siedziała przy mnie na ławie,a ja piłam sobie kawkę.

[quote name='b-b']Wspaniały wynik !:)[/QUOTE]
No tak ten wynik dużo zdrowia mnie kosztował,czy wszystko dobrze zrobiłam,czy nie pomyliłam się,no ale jakimś cudem udało się,bazarek szczęśliwie zakończony i rozliczony,wszystkie paczuszki trafiły do kupujących i to jest najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak Sarunia jest cudna,ma wspaniały charakter,to jest taki miziak,który potrzebuje ciepła.Jestem przekonana,że ma wspaniały dom.Wspominam Sarunię w moich objęciach jak zawsze rano siedziała przy mnie na ławie,a ja piłam sobie kawkę.


No tak ten wynik dużo zdrowia mnie kosztował,czy wszystko dobrze zrobiłam,czy nie pomyliłam się,no ale jakimś cudem udało się,bazarek szczęśliwie zakończony i rozliczony,wszystkie paczuszki trafiły do kupujących i to jest najważniejsze.[/QUOTE]
Przy pierwszych 10 też tak miała:D
Teraz to już lepiej "przechodzę";)

Mam nadzieję że Sawanka nie będzie musiała jeszcze długo czekać na taki domek jak ma Sarunia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']wydawało mi się, że Sara nie jest we Wrocku. wszystko mi się plącze.[/QUOTE]
Sara mieszka we Wrocławiu.
Jej wątek i na ostatnich stronach fotki z nowego domku.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239291-Sara-brzydkie-kaczatko-z-pozna%C5%84skiego-schronu-ju%C5%BC-w-swoim-wspania%C5%82ym-domu-i[/url]
A tak u mnie wyglądała.

[IMG]http://images47.fotosik.pl/1738/b71d03bdc44c82damed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj psiaki prawie cały dzień przespały,ciekawe co będą robić w nocy?
Miki zajęty intensywnie szczekaniem na kotka-sąsiada albo na inne koty,które chronią się w drewutni,dużo do tej pory przebywał na dworze,zresztą ja też,ponieważ już ożyły chwasty.
frycu-Pan Grzegorz przysłał tableteczki dla Sawany na 21 dni,a więc nie muszę gonić do weta.Ogólnie Sawana czuje się bardzo dobrze,serduszko po osłuchaniu pracuje normalnie,tylko się cieszyć,oby było tak wciąż.Sawana rano wcina bułeczkę,później suchego pochrupie i wieczorem najsmaczniejsze danie-ryzik z kurczaczkiem.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawostka dla was. Tu link [URL]https://www.facebook.com/ZaTropemPsa[/URL] do świetnej strony fb behawiorystki. Dziewczyna pięknie pisze, podaje przy okazji ciekawe informacje, opisuje na bieżąco swoją pracę i wstawia świetne zdjęcia. Parę dni temu pojechała do niej na ds Tekila a teraz Rida, tj. pitbull ze schronu Romki od naszego Dyzia. Ridusia u swojej właścicielki wyróżnia się czerwoną obrożą. Jest 6-tą psicą w stadzie, niestety Redzik też pitbull uratowany wcześniej ze schronu, schodzi ciężko chory. Zresztą poczytajcie sobie, fajna strona. Ridusia jest od 17.03.br u nich-szczęściara.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinaw']Anula, czy Sawana je już amyladol zamiast amylanu? Jeśli tak, to mam nadzieję, że nie ma żadnych negatywnych konsekwencji tej zmiany?[/QUOTE]
Jeszcze nie,ponieważ chcę skończyć amylan.Sądzę,że nie powinno być jakiś radykalnych zmian skoro główny składnik jest ten sam.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pochodziłam po Lecznicach tj.byłam w dwóch oprócz mojej (więcej nie mamy:-() i co się okazało: w Lecznicy na Miedzianej wet nawet nie znał Cardisure,pytał się co to za lek i na co,szperał w swoich książkach i w końcu potwierdził to co ja powiedziałam a mi ręce opadły (leczyć tam psiaka-koszmar,spytałam się,a jakie leki Pan stosuje na serce,odpowiedział inne,ale nie usłyszałam jakie).Następnie byłam w Lecznicy na Kominka,wet znał Vetmedin i taki zaleca swoim pacjentom,no ale dogadaliśmy się,sprawdził w swojej Hurtowni,przekalkulował (ja nie ukrywałam,że szukam Lecznicy, w której mogę kupić taniej) i sprzedał mi 100 tabl. za 220,00zł.Tabletki mają być jutro do odbioru.U mojego weta 1tabl - 3,00zł,natomiast u niego 1tabl - 2,20zł.W sumie zyskałam 80,00zł.Jest to spora suma.Sawania jest zabezpieczona na ponad 3 miesiące,a w zasadzie 4 miesiące.
Przygotowuję Sawanę do szczepienia w kwietniu,w związku z tym została potraktowana dzisiaj Dehinel Plus - 1 i 1/2 tabl.


[IMG]http://images64.fotosik.pl/807/943e1f4738abf85fmed.jpg[/IMG]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Ciekawostka dla was. Tu link [URL]https://www.facebook.com/ZaTropemPsa[/URL] do świetnej strony fb behawiorystki. Dziewczyna pięknie pisze, podaje przy okazji ciekawe informacje, opisuje na bieżąco swoją pracę i wstawia świetne zdjęcia. Parę dni temu pojechała do niej na ds Tekila a teraz Rida, tj. pitbull ze schronu Romki od naszego Dyzia. Ridusia u swojej właścicielki wyróżnia się czerwoną obrożą. Jest 6-tą psicą w stadzie, niestety Redzik też pitbull uratowany wcześniej ze schronu, schodzi ciężko chory. Zresztą poczytajcie sobie, fajna strona. Ridusia jest od 17.03.br u nich-szczęściara.:)[/QUOTE]
Pięknie się czyta,z wpisów bije niesamowite ciepło,takie odnoszę wrażenie.Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...