Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

ja bym Sawany na fb nie podawała. dla niej to nie jest dobre miejsce. tym bardziej, że wróciła już z nieudanej adopcji. myślę, że taką drogą jak dotychczas, czyli ogłoszeniami znajdzie się właściwy dom. tutaj nie ma chmary kibiców, na fb jest sporo krytykanctwa, a to jest jej i Anuli nie potrzebne. tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

b-b z całego serca dziękuję za bazarek dla Sawani.Jest przepiękny,będę podrzucać.
Docha, Sawana bodajże od lipca ma wyróżnione allegro,sporo pieniążków poszło i do tej pory nie ma domku (z jedną wpadką).Ma ograniczone możliwości adopcji i tu jest problem.Starsze osoby nie siedzą przy kompie,na portalach ogłoszeniowych,gro osób co było zainteresowanych adopcją to były młode osoby i a dodatek z dziećmi,no ale one korzystały z komputera.Na FB przewija się masę ludzi,którzy mogą pomóc w adopcji Sawany.Ja Sawany już tak pochopnie nie wyadoptuję.
Od Pani Oli nie mam odpowiedzi jeszcze,napisałam jej, że na spokojnie dobrze przemyślana decyzja adopcji Sawany,jest dobrą decyzją,a więc czekam,Pani Ola chyba myśli.

Link to comment
Share on other sites

FB to bardzo dobre miejsce! Nie jeden psiak znalazł super dom. Staruszki również.
Często starsi ludzie szukają przyjaciela poprzez swoje dzieci/wnuki, które korzystają właśnie z FB ;)

Nie wykluczałabym tej opcji.

Anulko, pomyślę Kochana ;)
Pieniędzy na razie nie mam, ale pomysły i internet tak ...

Link to comment
Share on other sites

Sawana była kiedyś umieszczona przez Zofija na FB ale nie mam pojęcia czy to zostało utworzone wydarzenie czy coś innego.W każdym razie ja się gubię na FB.W moim (chyba profilu) jakimś cudem znalazło się zdjęcie Sawany,raz się na nie napatoczyłam ale nie wiem skąd się wzięło,ja jego nie umieszczałam,zresztą dla mnie to czarna magia i już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Sunia jest na coś chora?
Możesz coś więcej tak na szybko?[/QUOTE]
U Sawany wykryto spowolnioną pracę serca,tak jest w opisie,w związku z tym musi przyjmować do końca życia Cardisure (koszt 30tabl.-90,00zł miesięcznie).Teraz jej serduszko pracuje bardzo dobrze.Miała kłopoty żołądkowe-rozwolnione stolce (zalecone przez weta RC Hepatic HF16 i Amylan) i jest super.Ogólnie Sawana czuje się bardzo dobrze,jest ożywiona,radosna,bardzo ładnie je.Tabletki jej pomagają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']U Sawany wykryto spowolnioną pracę serca,tak jest w opisie,w związku z tym musi przyjmować do końca życia Cardisure (koszt 30tabl.-90,00zł miesięcznie).Teraz jej serduszko pracuje bardzo dobrze.Miała kłopoty żołądkowe-rozwolnione stolce (zalecone przez weta RC Hepatic HF16 i Amylan) i jest super.Ogólnie Sawana czuje się bardzo dobrze,jest ożywiona,radosna,bardzo ładnie je.Tabletki jej pomagają.[/QUOTE]
Możesz oszacować miesięczny koszt utrzymania dziewczyny wraz z karmą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Możesz oszacować miesięczny koszt utrzymania dziewczyny wraz z karmą?[/QUOTE]
No to jest trochę trudne,w każdym razie Cardisure-90,00zł (1tabl/dz)+AmylaDol -14,00zł (1 tabl/dz) + RC Hepatic HF16 -50,00zł (4kg/mies.)
To jest rozliczenie miesięczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']No to jest trochę trudne,w każdym razie Cardisure-90,00zł (1tabl/dz)+AmylaDol -14,00zł (1 tabl/dz) + RC Hepatic HF16 -50,00zł (4kg/mies.)
To jest rozliczenie miesięczne.[/QUOTE]
O to mi właśnie chodziło, tzn. o niezbędne wydatki jakie przyszły dom będzie musiał ponieść i musi być tego świadomy ;)
Cała reszta wedle gustu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Agucha dziękuję.Jesteś kochana,może wydarzenie na FB przyniesie Sawani domek.[/QUOTE]

Kochana postaram się jeszcze dziś spłodzić wydarzenie.
Zdjęć kilka już sobie zapisałam ;)
Opis też jakiś na początek mamy.

Jedynie kciuków nam brak!

Link to comment
Share on other sites

Czy Savana szuka domu w określonym mieście czy to obojętne?

Zapraszam ;)
Jeszcze w budowie, ale zapraszać i udostępniać można!
[URL="https://www.facebook.com/events/1476704922545013/permalink/1476706229211549/"]https://www.facebook.com/events/1476704922545013/permalink/1476706229211549/


[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']przybiegam z zaproszenia na bazarek i poproszę nr. konta wspomogę grosikiem.[/QUOTE]
Dziękuję bardzo,zaraz podeślę.

Sawania będzie bogatsza o 21 tabl. Cardisure i jeszcze na zapas inne leki na zaś.Frycu tj.Pan Grzegorz podaruje Sawance leki po swoim psiaczku,który odszedł.Pan Grzegorz radzi zmienić weta,uważa,że drogo płacę.Kupował u swojego weta Cardisure po 1,90zł za jedną tabletkę po cenie hurtowej a w innej hurtowni nawet 1,60zł kosztuje.Muszę w takim razie jeszcze uderzyć do dwóch innych wetów i porównać ceny.Szczerze mówiąc myślałam,że tanio kupuję,ponieważ spotkałam się z ceną 123,00zł.
Tableteczki zostaną wysłane w poniedziałek.
DZIĘKUJĘ PANIE GRZEGORZU Z CAŁEGO SERCA ZA POMOC DLA SAWANY.

Link to comment
Share on other sites

Nieśmiało się przypomnę z pytaniem :)

[quote name='Agucha']Czy Savana szuka domu w określonym mieście czy to obojętne?

Zapraszam ;)
Jeszcze w budowie, ale zapraszać i udostępniać można!
[URL="https://www.facebook.com/events/1476704922545013/permalink/1476706229211549/"]https://www.facebook.com/events/1476704922545013/permalink/1476706229211549/


[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...