Jump to content
Dogomania

©©© Te sunie złamały nam serca. Obiecalismy im dom. POMOŻECIE?! Bunia i Funia ©©©


Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7']Tak jak pisałam sunia jest pod opieką Fundacji SOS dla Jamników - damy radę, Pan Szymon który pomagała w wyciąganiu jej ze schronu wpłacił grosik i szuka również pomocy. Wierzę zę drgnie i kasa będzie a bazarki będą kolejne też i grosz z nich na małą m.in. Nie zostawimy was samych.[/QUOTE]
Dziekuje,ale wiem ile macie bid na utrzymaniu,zrobilam cegielkowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244436-Staruszka-nie-widzi-nie-slyszy-zbieramy-na-diagnostyke-cegielkowy?p=20973845#post20973845[/URL]

[B]Ufffffffff w koncu twarda kupa.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Dziekuje,ale wiem ile macie bid na utrzymaniu,zrobilam cegielkowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244436-Staruszka-nie-widzi-nie-slyszy-zbieramy-na-diagnostyke-cegielkowy?p=20973845#post20973845[/URL]

[B]Ufffffffff w koncu twarda kupa.[/B][/QUOTE]

No mamy ale tym co wzieliśmy pomagamy do skutku

Link to comment
Share on other sites

Martusia uprawia dwie dyscypliny:maraton po domu (potrafi chodzic tak 2h) i spiewa serenady o roznych godzinach,a najlepiej o 4 rano....Lubi spac w lozku i wczoraj bylo male spiecie z moja Mela,Marta sie do niej dobierala i trzeba bylo uspokoic towarzystwo.Ma guzy na listwie mlecznej i zapach z mordki obledny mysle,ze ja bola,bo suchej karmy nie ruszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Tak jak pisałam sunia jest pod opieką Fundacji SOS dla Jamników - damy radę, Pan Szymon który pomagała w wyciąganiu jej ze schronu wpłacił grosik i szuka również pomocy. Wierzę zę drgnie i kasa będzie a bazarki będą kolejne też i grosz z nich na małą m.in. Nie zostawimy was samych.[/QUOTE]...musi w końcu coś drgnąć! może też ... nasze cioteczki teraz sobie urlopują... i po wakacjach, będzie większy ruch w interesie;) i też, niestety jedna nasza bazarkowa ciocia uległa wypadkowi(prosiła, żeby nie pisać o tym) i też teraz potrzebuje czasu, żeby ... dojść do siebie:) ...ale będziemy cały czas z Wami:) lecę na bazarek cegiełkowy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Jestem na wątku staruszek i chętnie się dołażę do wizyty u weta Marty choć bardziej podoba mi się Funia :-) potrzebuję pay pal[/QUOTE]
Moja mala corka ja tak nazwala,bo ogladala bajke o suni ktora miala tak na imie.
Na pierwszej stronie jest konto do pay pala.

Link to comment
Share on other sites

[B]My juz po wizycie....

-Stan ogolny suni bardzo zaniedbana
-Waga-10kg
---------------------------------------
Trzeba zrobic:
=badanie krwi (w tym tarczyca)koszt-100zl=
wylysienia to prawdopodobnie tarczyca
=RTG klatki piersiowej koszt-60zl
=USG jamy brzusznej koszt-60zl
=zęby +operacja koszt-500zl
=sanacja nie wiadomo w zaleznosci od stanu suni
=zapalenie ucha leczone dzisiaj zaplacilam 37zl,w srode nastepna wizyta (paragon wieczorem)
=fryzjer-50zl

-----------------------------------------------------------------------------------=
Potrzeba okolo 1000zl i mozna robic operacje ja nie mam takiej gotowki,a trzeba placic na bierzaca.



[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Jestem na wątku staruszek i chętnie się dołażę do wizyty u weta Marty choć bardziej podoba mi się Funia :-) potrzebuję pay pal[/QUOTE]

Secia możesz wpłacić na Fundację SOS i przelejemy do liki :) z zaznaczeniem , że na Funię, czy Bunię :wejdź na stronę główną : [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url] wciśnij - przekaż darowiznę i otworzy się PayPal :)

Link to comment
Share on other sites

widzę pay pal .......narazie idę do pracy....bardzo niechętnie .....nie mogę się zajmować tym czym chcę, tylko tym co muszę.....wrrrrr W ramach wymiany doświadczeń międzykontynentalnych zapraszam na film z Panem Kangurem w roli głównej. Chłopak jest dziki a ogrodzenie, które widać na filmie odgradza zbiornik wody pitnej dla Melbourne od lasu/parku. Komu podoba się filmik proszę kliknąć w "like" na you tub :-) [video=youtube;YNdWOiQTWpw]http://www.youtube.com/watch?v=YNdWOiQTWpw[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Lika, baardzo proszę o sprawozdanie z życia Martuni w dobrym domku :)[/QUOTE]Martunia zyje w swoim swiecie,lubi bardzo jesc i inne pieski przy nich sie bardzo ozywia i jak idziemy na spacerek.W nocy nie daje spac chodzi po domu i piszczy.Nie jest typem pieszczocha nie lubi byc noszona,a musi bo ja ja znosze i wnosze po schodach,glaskania tez nie bardzo chyba,ze lezy w lozku to daje sie dluzej glaskac.Taka bieda...

Link to comment
Share on other sites

... może Martunia nie lubi pieszczot?... bo po prostu... kontakt z człowiekiem nie kojarzy jej się dobrze?.... może kiedyś?... sama przyjdzie po głaski i mizianka( moja Jasia przychodzi a na początku, było dokładnie tak samo jak z Martunią) mówisz, że ożywia się przy innych pieskach....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...