Jump to content
Dogomania

Centek MA DOM oby na zawsze!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klementynkaa']Aniu, nie wszyscy ocenili i niektórzy czekają na dobre zakończenie tej historii ;-) więc pisz! (choćby priv)[/QUOTE]

[quote name='saphira18']ale czy tak ciężko obejrzeć ileś tam postów wstecz?:shake: fakt, pogmatwane to, ale każdy chyba czytać umie.
Ania czekamy na wieści, głowa do góry;)[/QUOTE]

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny :)
Wszystko w poniedziałek dokładnie napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']Napiszę wszystko w poniedziałek, bo i tak wszyscy ocenili to na swój sposób...
Także w sumie zastanawiam się, czy w ogóle jest sens coś pisać???[/QUOTE]

ja ie oceniam tylko wyrazilam swoje zdanie
z tego co mi wiadomo, psiak niedlugo wroci do domu

Link to comment
Share on other sites

A więc dzisiaj Centuś wrócił do domu. Mówię szczerze, że Pani zastanawiała się, czy odebrać Centka, gdyż pracuje codziennie bardzo długo, a z Centusiem zaczęły się problemy, o których wcześniej pisałam - zaczął m.in. niszczyć w domu. Jedynak Pani stwierdziła, że bardzo jej na nim zależy i spróbują jeszcze raz, pójdą na szkolenie i będą pracować. Dzisiaj właśnie pojechała go odebrać, dziękuję bardzo cioteczką, które pomogły w transporcie :loveu:
Teraz pozostaje nam tylko trzymać kciuki za to aby Centuś się zachowywał :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety Centuś wrócił do schroniska, Państwo sobie nie poradzili...
Jedyne co powiem to ucieszył się na widok pracowników, z uwagi na to, że teraz rzadziej jeżdżę do schroniska i dodatkowo mam pod opieką Bugiego to Centek trafił "w ręce" Magdy (na pewno będzie miał się dobrze :) ) i zaliczyli już sobotni spacer. Na szczęście będę się z nim regularnie widywać, gdyż chodzimy razem na spacery.
Magda poproszę moda o przeniesienie wątku na Ciebie, wrzucenie go na śląskie. Zdjęcia, które robiłam ma na picasie.
Mam nadzieję, że w końcu trafi w odpowiednie ręce i zostanie tam na całe życie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aniu :)
Pierwszy spacer z Centkiem jaki w sobotę zaliczylismy był nieco krótszy niż zwykle, ale Centek i tak zachowywał się wzorowo, nie ciagnal na smyczy jak to miał w zywczaju i ciagle chciała się głaskać i przytulac :D
Niestety przez najbliższe dwa tygodnie nie będę miała dostępu do internetu , więc ciężko będzie mi pisać o zachowaniu i spacerach Centka, ale postaram sie od czasu do czasu coś skrobnąć;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...