Jump to content
Dogomania

Centek MA DOM oby na zawsze!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AsiaK82']chciałabym go wrzucić na labradory.info, bo on taki mieszaniec labowy jest. czy mogę wrzucić stare zdjęcia? co wiemy o powodach jego oddania? z kim mogłabym porozmawiać o chłopaku? bardzo proszę o info[/QUOTE]

możesz napisać do mnie, a ja przekażę mężowi. Szkolił go w schronisku, może Ci najwięcej o nim powiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AsiaK82']chciałabym go wrzucić na labradory.info, bo on taki mieszaniec labowy jest. czy mogę wrzucić stare zdjęcia? co wiemy o powodach jego oddania? z kim mogłabym porozmawiać o chłopaku? bardzo proszę o info[/QUOTE]

Możesz też pisać do mnie lub do nowej opiekunki, zajmowałam nim się 7 miesięcy jak był w schronisku także co nieco o nim wiem...
Oczywiście możesz wykorzystać moje zdjęcia z jego albumu.
Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

A co z wydarzeniem na fb ktoś musiałby mu ktoś założyć i raczej powinien być to obecny opiekun psa, ze względu na świeże zdjęcie i informacje.
Jeśli będzie miał bieżące wydarzenie na fb, proszę o linka, to udostępnimy przez nasze forum.
Chciałbym się dowiedzieć jak chłopak do innych psiaków i do ludzi, bo pamietam, iż kiedyś była potrzeba behawiorysty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AsiaK82']A co z wydarzeniem na fb ktoś musiałby mu ktoś założyć i raczej powinien być to obecny opiekun psa, ze względu na świeże zdjęcie i informacje.
Jeśli będzie miał bieżące wydarzenie na fb, proszę o linka, to udostępnimy przez nasze forum.
Chciałbym się dowiedzieć jak chłopak do innych psiaków i do ludzi, bo pamietam, iż kiedyś była potrzeba behawiorysty.[/QUOTE]
On do każdego się cieszy, z każdym chce się witać ale na pewno potrzeba mu konsekwentnego opiekuna, która będzie wiedział jak z nim postępować. Z psami dogaduje się bez większych problemów jedynie bardzo nie lubi jak są za ogrodzeniem i wówczas na nie warczy bądź piszczy. Jednak myślę, że spokojnie może zamieszkać z innym psem.

Link to comment
Share on other sites

Taka też informacje zamieszcze u nas. Czy byłaby szansa aby osoba ktora zna psa i jego zachowanie napisala kilka slow?my Centusia nie znamy tylko tyle co z dogo i poprzedniego wydarzenia na fb.
Dlaczego został oddany tylko dlatego że niszczyl z nudów?

Link to comment
Share on other sites

Nowy opis Centka, Ania jak myślisz może być?

Centek to 3 letni średniej wielkości psiak. Mix labradora z amstaffem można by rzec, o bardzo ciekawym umaszczeniu ;) Jest taką kochaną przytulanką, jak tylko ma okazje tuli się do opiekuna i czeka na głaskanie, jednak mimo to potrzebuje DOŚWIADCZONEGO opiekuna, który od samego początku pokaże mu, że to on jest przywódcą, a nie pies. Centek nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, gdyż zdarza mu się skakać na ludzi i podgryzać ręce. Na spacerach po wybieganiu chodzi dość ładnie, z innymi psami dogaduje się bez większych problemów, po prostu je ignoruje, jednak na psy za ogrodzeniem się rzuca. Opanował już takie komendy jak: siad, łapa, waruj oraz uczy się podawać drugą łapę, reaguje także na swoje imię. Jak tylko ma okazję to pakuje się na kolana lub kanapę i domaga głaskania. Ma krótką sierść nie wymagającą szczególnej pielęgnacji. Centek nada się jako pies do stróżowania firmy, jednak musi mieć zapewnioną stałą dawkę ruch w postaci spacerów. Ma tendencje do uciekania, dlatego trzeba Go mieć na oku. Może także żyć w mieszkaniu, jednak też musi mieć zapewnione długie spacery. Najlepiej jakby Centek trafił do domu gdzie stale ktoś jest, gdyż zdarza mu się niszczyć pod nieobecność właścicieli, jednak nie jest to problem nie do pokonania, dużo zabaw i ruchu pomoże to zniwelować. Kontakt w sprawie adopcji: 692269457 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

AsiaK82 dziękuję bardzo za pomoc:)

Co do Fb niestety nie mam stałego dostępu do internetu, więc wydarzenie mogę zrobić dopiero za jakieś dwa tygodnie...

Edited by madzia.uje93
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie super :) Nie wiem tylko, czy nie warto dodać informacji o ucieczkach Centka...??? Trzeba będzie go mieć cały czas pod stałą kontrolą - w szczególności jak będzie (ewentualnie) mieszkał w domu z ogrodem.

Tak, Centek demolował mieszkanie pod nieobecność właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbieraliśmy auto, a raczej jego "resztki" ze schroniska i Centuś jak mnie zobaczył to najpierw się przyglądał z wybiegu, a potem rozpaczał, bo myślał, że idziemy na spacerek. Jego koleżanka "wybiegowa" - Murka oczywiście cały czas dawała koncert :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...