Jump to content
Dogomania

Dino zostaje w dt na zawsze


Recommended Posts

Z finansami cienko,Gusiaczek zaproponowała pomoc i nikt więcej,dzisiaj wysłałam do niej pw z nr konta,ja bym zapłaciła za tą kastrację,ale mam tyle stałych na psiaki ,że nie jestem w stanie,a jeszcze moje zwierzątka ten miesiąc szczepienia,odrobaczanie itp.Jak się uzbierają pieniążki to oczywiście odrazu kastracja,bo Dino to bardzo jurny chłopak,wysiaduje na oknie jak dewotka i patrzy z utesknieniem na suczki....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']Z finansami cienko,Gusiaczek zaproponowała pomoc i nikt więcej,dzisiaj wysłałam do niej pw z nr konta,ja bym zapłaciła za tą kastrację,ale mam tyle stałych na psiaki ,że nie jestem w stanie,a jeszcze moje zwierzątka ten miesiąc szczepienia,odrobaczanie itp.Jak się uzbierają pieniążki to oczywiście odrazu kastracja,bo Dino to bardzo jurny chłopak,wysiaduje na oknie jak dewotka i patrzy z utesknieniem na suczki....[/QUOTE]
[B]Kastor[/B] refunduje do 200zł.
Trzeba się do nich zwrócić przed kastracją i wypełnić metryczkę. [B]Nigdy mnie nie zawiedli [/B], zawsze kastrowałam bezdomniaki z ich pomocą.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam wieści z domów Antosia i Gresia, czyli Zeusa i Dropsa :-) Wszystko dobrze, psiaki szczęśliwe, ludzie też :-) Pani Grzesia/Dropsika pisze, że przestał szczekac na psy na spacerach i bawi sie z nimi i ogólnie jest bardzo wesołym psiakiem. Dostałam zdjecie, na ktorym Dropsik wyleguje sie na kanapie z brzuchem do góry :-) Widac, że odpoczywa właśnie po spacerze, bo chyba zapomnieli mu szelki zdjąć, ale to takie super wygodne szelki "koszulkowe" dla takich wielkich psów, jak on ;-) więc może w nich spać i nic go nie gniecie... Osobiście je zamówiłam przez internet dla nich, gdy szli do nowych domów. Jak widać u Dropsika sie sprawdzają.
Natomiast u Zeusa sie zupełnie nie sprawdziły, pani mówi, że ich nie lubił, tzn. nie lubił ich zakładania, no i wycierały mu jego bujne futerko, więc dostał inne, tradycyjne szorki. Antoś/Zeus stacjonuje we wszystkich łóżkach, jakie państwo maja w domu :-) i Pani mówi, że nikt mu niczego nie odmawia, bo jest niesamowitym słodziakiem :-D Jedynym problemem jest to, że małego swędzi skóra, jest podejrzenie alergii pokarmowej, ale jeszcze nie wiadomo na co. Nie ma dramatu, skóra jest tylko zaróżowiona, no ale trzeba ustalić w czym jest problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie cioteczki,na chwile obecna decyzja mojej mamy jest taka,ze Dino zostaje u niej,ona nie wyobraza sobie go teraz oddac,bo serce by jej peklo,on jest tak wpatrzony w moja mame,a jak szczeka jak ktos puka,ma wielkie sily do biegania,biega po polach jak opetany w kolko,uwielbia bieganie i moja mama mowi,ze daje jej duzo radosci,w razie jak bedzie musiala poj na miesiac dwa,to Dinus bedzie u mnie,ale mowi,ze tak mialo byc i go nie odda,zrobi mu sesje zdjeciowa to wstawie zdjecia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...