Jump to content
Dogomania

MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy


terra

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halciu,
Twoj onek pochodzi z Lancuta, ale gdzie poszedl, to kiero nie powie. Moze go 'podbierzesz' i Ci wyspiewa chociaz miejscowosc.

Rottek wesolek, gdyby tylko lubil inne psy i koty, nie tylko ludzi, mialby szanse, zobaczymy co bedzie wyprawial w kociarni.
Rudzielca Renowego i Figaro trzeba oglaszac, innego wyjscia nie ma.
Ogloszenia daja skutek, coraz wiecej ludzi wie o schronisku i co miesiac jest dobra liczba adopcji, styczen 31 psów i 6 kotów, to naprawdę dobry wynik.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]UWAGA !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red]DOSTAŁAM MAILA:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[FONT=Arial CE][B][SIZE=6][COLOR=royalblue]"Biały piesek został wywieziony przez okolicznych sąsiadów ...nie wiem gdzie... może został gdzieś przywiązany w lesie....Straszny ból był taki sympatyczny. Został tylko ten brązowy. Boję się, że z nim zrobia to samo."[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]



[CENTER][B][FONT=Arial CE][SIZE=6][COLOR=#4169e1][COLOR=red]POMOCY !!! BŁAGAM O JAKIŚ DT !!![/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-pilnie-dt-inaczej-zostanie-wywieziony-zabity-130080/"][COLOR=seagreen][B]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-pilnie-dt-inaczej-zostanie-wywieziony-zabity-130080/[/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy na 1 i 2 str sa wszystkie psy??? Czy macie jeszcze jakies nowe nie wstawione??

Mam ludzi ktorzy przeprowadzili sie do nowego duzego domu i chca ONke do 4 lat.
WYmagania:
-stojace uszy ( maz tej Pani koniecznie chce)
- ciemne umaszczenie duzo czarnego na pysku ( marzenie Pani)
-maja 4 i 6 letnie corki wiec musi tolerowac dzieci
- maja kota i kury
- maja dwa psy jakiegos posoczniaka( chyba ze cos przekrecilam) odratowany przez nich ze stanu szkieletora i starego bernardyna z dysplazja

Sunia ma odciazyc bernardyna bo ten nowy bardzo ruchliwy i staruszka meczy.

Duzy teren ogrodzony wszystkie psy spia i mieszkaja w domu.

Macie cos co bym mogla jej wyslac i polecic??!!

Przejzalam pierwsze strony ale albo zle patrzylam albo nie ma tam takiej suni :(

Link to comment
Share on other sites

[B]graynew[/B]-chyba niestety póki co nie mamy suni ON, która spełniałaby wymagania :shake:. Takie ONki jak z opisu, siedzą w schronisku stosunkowo krótko. Każdy woli psa najbardziej zbliżonego do wzorca rasy i w miarę młodego. Dlatego też w schronisku jest mnóstwo psów ONko "tylko" podobnych i niestety duuuużo starszych :-(.

Link to comment
Share on other sites

[B]Hej dziewczyny może Ta sunia????
Nie jest super czystą onką ale ma piękną [U]czarną smolistą urodę i ten uśmiech!![/U]:loveu:[/B]
[B]A może już została adoptowana,skoro o niej nie wiedziałyście???[/B]:oops:
[U]p.s.czy ona ma stojące uszy(może jak robiłyście jej zdjęcia to zapamiętałyście??[/U]
[SIZE=1][B]126 - suczka owczarek[/B], wiek: 2 lata, owczarek niemiecki[/SIZE][FONT=Times New Roman]Na wybiegu nr 126 mieszka piękna, około 2-3 letnia suczka mieszaniec owczarka niemieckiego. Suczka jest bardzo miła i lubi się bawić.[/FONT]


[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00510.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00508.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za pomoc poslalam ere do pokazania ta druga niestety za bardzo przypomina kundelka :)
No ale zdecydowali sie na proponowana przezemnie sunie z Elku tylko oczywiscie jak na zlosc nikt z Elku sie nie odzywa i watku schronu na dogo nie ma. Masakra jakas.

No nic jakos sie z nimi skontaktuje.
A ja sobie po cichu wierze, ze nastepny domek bedzie dla Hugona. WKoncu kogos zaraze moja wiara ze to cudo w schronisku i musi jak najszybciej z tamtad wyjsc!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela'][B]A może już została adoptowana,skoro o niej nie wiedziałyście???[/B]:oops:
[U]p.s.czy ona ma stojące uszy(może jak robiłyście jej zdjęcia to zapamiętałyście??[/U][/QUOTE]
Aganela, czy Ty bylas kiedys w schronisku, w ktorym jest 540 psów?
Chyba mi sie nie wydaje, zebys mogla zapamietac wszystkie !!! i od razu wszystkie odpowiednie dopasowac i zaproponowac. Ja siedze nad strona codziennie, dodaje psy, ale nie pamietam wszystkich, to fizycznie niemozliwe.

Graynew napisala posta dzisiaj o godz. 00.28, wtedy po prostu padlam po męczacej podrozy polonezem z 5 psami pod Zgorzelec i z powrotem. Relacja z podrozy i zdjecia sa na watku chorej na padaczke Sawy. A rano pomyslalam od razu o Erze, bo to piekna, duza onka, która znam od dluzszego czasu.

Nie pamietam, czy ta suczka ze 126 ma stojące uszy :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Era chyba nie ma stojących uszu :-(.[/quote]

Nie wydaje mi się, żeby w schroniskowych warunkach można stwierdzić, czy pies na 100% stawia uszy czy nie.
Jeśli jest wrażliwszy osobnik, to kładzie uszy na każdy głośniejszy dźwięk.
Z Erą może być właśnie tak.

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomosci o Florentynce. Ma sie calkiem dobrze, ma dobry apetyt, jest kochana, nie ma prawie wcale kondycji. Byla wczoraj u weta, musi miec zrobione zęby,na listwie mlecznej ma kilka malych guzkow. Na razie nie wiadomo, czy beda wycinane czy nie. Serce jest w porzadku. Ma artretyzm w kosciach, ale to oczywiste. Bedzie dostawac Rimadyl. Flory cieszy sie spacerkami, z kazdym razem jest troszeczke lepiej z chodzeniem. Poza tym jest bardzo kochana i juz wcale nie w depresji.
[QUOTE]
Habe gerade mit der Pflegestelle von Florentyna gesprochen. Flory geht es
ganz gut,sie frisst gut,ist lieb,hat halt so gut wie überhaupt keine
Kondition. Sie war heute beim Tierarzt,die Zähne muessen gemacht werden,außerdem hat sie mehrere kleine und zwei größere Tumore in der Gesäugeleiste. Muss mal mit dem Tierarzt sprechen,ob man das so lässt oder noch entfernen sollte. Sie hat im Bauchbereich eine Narbe,könnte doch eine Kastrationsnarbe sein. Herz usw ist in Ordnung. Arthrose hat sie halt in den Knochen,aber das war klar. Ich habe hier noch eine ganze Dose Rimadyl,die bekommt sie jetzt und die schicke ich Gatzers morgen zu.
Spaziergänge geniesst sie,es geht immer ein Stückchen besser mit dem Laufen ansonsten ist sie sehr lieb und überhaupt nicht mehr depressiv.

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie ciesze. Zawsze czlowiek czeka na takie dobre wiesci po adopcji.

A ja dalej poszukuje mlodej suni ze sterczacymi uszami najlepiej ON a nie mix. DOmek rewelacyjny to jak wygranie na loteri dla psa, ale maja takie wymagania. Jakby wam cos przybylo to od razu dajcie znac.
Co za numer jest dom i na calym dogo nie umiem znalezc psa spelniajacego takie wymagania :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...