Jump to content
Dogomania

Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo


Franca81

Recommended Posts

To się nazywa "darmowe nadgodziny". :laugh2_2: Ale i tak kocham swoją robotę i szefów. Jak potrzebuję to wychodzę wcześniej, czasem (tzn dość często - no dobra praktycznie codziennie) się spóźniam. Mogę w czasie pracy lecieć na zakupy. Mogę buszować po necie jak nie ma nic do roboty (to już przeszłość niestety bo roboty jest zbyt dużo). Mam tu luz psychiczny. :jumpie:

A jak nagadam kurierowi czy komuś przez telefon to nikt mi nic nie powie. :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Ano skarb! Nie moge na nich zlego slowa powiedziec.

Ahhh i zapomnialam.

Mloda ucze ze wchodzi i wychodzi sie przez drzwi na komende "prosze".Czasem olewam ta komende i po prostu wychodzimy. Ale jak olewam komende to wychodze przez drzwi a w rece trzymam smaczka by wyszla na spokojnie i nie uczyla sie ze otwarte drzwi =nakrecenie. I tak ostatnio zrobilam. Smaczek w rece wyszlam na dwor. Beda cepwna zewyszla za mna machnelam drzwiami by je zamknac. Ale smaczka z reki mi nie wziela wiec sie rozgladam do okola gdzie Sintra pognala. Ale jej nigdzie nie ma. Wracam do drzwi, otwieram je a tam mloda nadal siedzi grzecznie i czeka na komende.
Zszokowala mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chciałam się pochwalić, że Sintra potrafi żuć gumę (pastylkowa, miętowa). Oczywiście znaleziona.. . :motz:   Komuś nówka sztuka wypadła bo nie do końca ją "rozżuła".  A ja się zastanawiałam co ona taka grzeczniutka w pracy siedzi. :mdrmed: A to takie oczywiste, że jak jest cicho to jest źle.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ekhm, troszke nas tu nie bylo..... Ale tylko troszke.... ;)

Troszku pochorowalam, tzn nadal choruje bo to juz do konca zycia zapewne. Ale jakos tak mi sie pisac nie chcialo. Wzloty i upadki. W sumie to wiecej upadkow niz wzlotow. Ale cuz, zycie....

U nas, tzn u mlodej juz dwuletniej jest ok. Nadal jest psem mega problemowym. Ja ucze sie zyc z takim psem i staram sie ja uczyc normalnosci. Nasza normalnosc jest po prostu nienormalnoscia. To tak w skrocie co u nas slychac. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...