Jump to content
Dogomania

ON'ek potrzebujący DT/DS z Zamościa !!!


Recommended Posts

Marko ma cały czas nawracające problemy z koopką, czasem koopki są lepsze, czasem całkiem niefajne. Mam co prawda wrażenie, że się to powoli jakoś normuje, ale mimo wszystko niepokoją mnie te pojawiające się zupełnie rzadkie koopki. Dzisiaj podałam mu węgiel lecznicy, mam nadzieję, że to coś pomoże. W każdym razie wet będzie u nas po weekendzie to ustalimy co z tym dalej robić.

Poza tym dziadek czuje się bardzo dobrze, już coś tam nawet próbuje stróżować :) Bardzo chętnie wychodzi z boksu, wręcz dopomina się o swoją kolej :) Wszędzie łazi za nami, lubi być przy człowieku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Marko ma cały czas nawracające problemy z koopką, czasem koopki są lepsze, czasem całkiem niefajne. Mam co prawda wrażenie, że się to powoli jakoś normuje, ale mimo wszystko niepokoją mnie te pojawiające się zupełnie rzadkie koopki. Dzisiaj podałam mu węgiel lecznicy, mam nadzieję, że to coś pomoże. W każdym razie wet będzie u nas po weekendzie to ustalimy co z tym dalej robić.

Poza tym dziadek czuje się bardzo dobrze, już coś tam nawet próbuje stróżować :) Bardzo chętnie wychodzi z boksu, wręcz dopomina się o swoją kolej :) Wszędzie łazi za nami, lubi być przy człowieku.[/QUOTE]


ja walczyłam z " układem pokarmowym" mojego poschroniskowego psiaka około 9-ciu miesięcy. Był na dwóch mniejszych posiłkach dziennie a i tak często miewał biegunki. Dawałam mu nifuroksazyt 200-ka / waży 40 kg/ Walka zakończyła się sukcesem i teraz jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłaty[/B]:
28.05. - Mari z Norwegii - 300 zł
4.06. - agat21 - 20 zł
4.06. - bela51 - 10 zł
4.06. - Monika S. - 20 zł
5.06. - Agnieszka103 - 10 zł
11.06. - Anna ze Szczekocin - 50 zł
Razem - 410 zł
[B]Wydatki:[/B]
-10 zł przejazd do Frampola (odbiór psiaka)
-16 zł Fiprex
-20 zł Dehinel Plus (odrobaczenie)
Razem 46 zł
[B]Saldo na dzien 11.06.2013 ( + ) 364 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Przyszła dzisiaj wpłata od Pani Anny ze Szczekocin - 50 zł.
Bardzo dziekujemy:loveu:
DORO, czy to ta Pani, o ktorej mowiłas ?[/QUOTE]

A Szczekociny sa na Slasku? Bo ta Pani mieszka na Slasku.To chyba Pani Anna wplacila.Pomaga takim biednym psiakom jak Marek.
Czyli zbieramy na hotelik na lipiec?Ile jeszcze brakuje?Chyba juz nieduzo?
Bardzo dziekujemy Pani Annie:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']A Szczekociny sa na Slasku? Bo ta Pani mieszka na Slasku.To chyba Pani Anna wplacila.Pomaga takim biednym psiakom jak Marek.
Czyli zbieramy na hotelik na lipiec?Ile jeszcze brakuje?Chyba juz nieduzo?
Bardzo dziekujemy Pani Annie:Rose:[/QUOTE]

Sprawdziłam. Na śl.asku, bo myslalam, ze to świetokrzyskie.
Na lipiec trzeba dopiero nazbierac :-( To co mamy bedzie za czerwiec.
Ale opłaty sa z dołu, to moze sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ja dam 5,- stałej niestety więcej już nie dam rady jak będziecie miały nr. konta to podeślijcie. Czy będzie miał sprawdzany wzrok może będzie można coś z tym zrobić?[/QUOTE]


przypominam się nie dostałam nr. konta:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']przypominam się nie dostałam nr. konta:mad:[/QUOTE]

[quote name='ala123']50zł dorzuca moja koleżanka,ale rzadko bywa na dogo i zapomniałam jej nick:oops:,jutro zapytam;gdzie mam wpłacić tę kasę w jej imieniu?[/QUOTE]
Cioteczki kochane, pisałam chyba, ze konto takie jak dla Barnaby.:lol:
Ja tutaj tez sia bawie w księgową :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...