Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mam do Was charciarze prosbe.....Wiem ze nie ti ten topic ale nie interesuje mnie ogolnie wystawianie psa a wystawianie charta......Przeczytalam wszystkie dostepne ksiazki i musze przyznac ze "Moj pies........"mnie zdolowalo bowiem jest tam napisane ze sedzia mzoe mnie wykopac za brak oglady na ringu i nieumiejetnosc prezentacji.....Przez pewne wzgledy najwczesniej z psem wystartuje w klasie mł.wiec nei bedzie mial zbytnio obycia z ringiem.........Zaczyna mi sie wydawac ze lepiej nadawalam sie do sprzatania psich boksow niz wystawiania psa......Tak to jest kiedy wiesniak wchodzi na salony :)

Link to comment
Share on other sites

Carragan

Spokojnie, jeszcze sie nie spotkałam ani nie słyszałam, żeby ktoś wyleciałz ringu za brak ogłady przy wystawianiu psa. Ostatnio we Wrocku Siwy mi przykucał i zwijał sie w kłębek garbiąc się niemiłosiernie jak go wsytawiałam, próbowałam go wyprostować, ale mi nie wychodziło, bo chlopak się zaparł. Podeszła do mnie Voytekova (sędzina) i złapała mnie za rękę uspokajając, żeby na spokojniue jeszcze raz go ustawiła....

Nie raz nie dwa ludzie wchodza na ring, biegna z psem, apotem pies sobie stoi i oni nic z tym nie robią i nikt ich nie wyrzuca...

Bez przesady! Za ring wylatujesz, gdy pies jest agresywny! No a jak zaczyna Ci robić cyrki w stylu kłądzenia sie na trawie itp. to sama decydujesz czy walczysz, czy schodzisz z ringu.

A takich gazet jak "Mój pies" nie czytaj...

Link to comment
Share on other sites

to nie byl. moj pies tylko "Moj pies championem" :) .Ale dzieki dodalas mi otuchy :) .Agresji to on ma poziom ponizej zera,a walczyc to on raczej nie bedzie co najwyzej bedzie sie troche wiercil....Cwiczymy gdzie sie da,na ulicy,w ogrodzie,w domu,na polu,na przystanku autobusowym,na stadninie,wsrod psow,teraz jeszcze kiedys pojdziemy na dworzec PKP i KZK....Dzieki Wirko za danie jakiejkolwiek nadziei ze mnie nie wykopia :D

Link to comment
Share on other sites

nie przejmuj się carragan, Twój piechol to jeszcze dziecko! Moja Dru jest w podobnym wieku i też nie może ustać w miejscu ;) Mała też się tak zachowywała, a teraz jest bardzo grzeczna i wie co robić na ringu :) :) Dobrze, że ćwiczycie. Gdzie chcesz zadebiutować?

Wirka- Iveta V. jest bardzo czuła na punkcie traktowania charta- nie można przy niej psa szarpnąć, pociągnąć, ringówka musi być luźna... Szczególnie deery muszą być traktowane jak śmierdzące jajko ;) :D

Speed :) :) pojawiasz sie tu jeszcze? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...