Jump to content
Dogomania

Misiu i Norma znowu razem, wspólnie biegają po tęczowych łąkach


OlaLola

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety nie mam dobrych wieści.... dziś odeszła do lepszego świata od nas Norma.... dziewczyny znalazły ją rano, już nic mogły zrobić....

Kochana Normusiu tak strasznie mi przykro.... ja nawet sama nie wiem co mam napisać.....

Pilnie szukamy DT dla Misia, on się nie może załamać, że Normy już nie ma....

annie 90 niestety nie tak łatwo znaleźć dom dla psiej pary, ale jeśli możesz pilnować aby Misiu miał ogłoszenia, będę Ci bardzo wdzięczna. Zmienię tekst do ogłoszeń....

Link to comment
Share on other sites

Tak Norma miała sekcję, miała anemię, oraz guzy na płucach, jajniku i sutku.... wszystko to nie dawało żadnych objawów, do końca miała apetyt, biegała, cieszyła się życiem.
Misiu jest z inną suczką, Fionką. Miejmy nadzieję, że Fiona pozwoli pozbierać się Misiowi po tej stracie, bo dziewczyny mówiły, że cały czas szukał Normy, nie wiedział co się stało, był taki obłędny, nie potrafiło do niego dojść, że jego Normy z nami już nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja myślę, że Misiu zdaje sobie sprawę, że Normy już nie ma, ale w takim sensie, że on wie, że jej nie ma nigdzie.... nie ma jej w innym kojcu, czy innym domu, że jej po prostu już nie ma...

Jak Norma żyła to on z Normą spał, razem się grzali, z Fioną nie śpi, każdy z nich śpi w osobnych budach i trzeba ich rozdzielać do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fatalnie, tak się dowiedziałam.... Martwią się czy to nie są jego ostatnie dni... Misiu jest sam w kojcu, Fiona, z którą był po śmierci Normy nie dogadywała się z nim... Misiu odziany jest w kubraczek, żeby mu choć troszkę cieplej było... Chodzi coraz gorzej, jest coraz chudszy...

Bardzo proszę o ogłoszenia... Gdzie ten cud dla Misia....?? No gdzie...??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...