Jump to content
Dogomania

Ciekawe artykuły w czasopiśmie KYNOLOGIA.


Mraulina

Recommended Posts

W ostatnim numerze kwartalnika Kynologia ukazały się dwa artykuły dotyczące pomocy dla zwierząt. Jeden to wywiad ze znaną wszystkim Kariną S., bardzo dobrze zrobiony, drugi jest poświęcony ratowaniu psów w typie bull. Oprócz tego interesujący dla miłośników yorków jest artykulik o yorkach biewerach. Ten numer Kynologii warto kupić. Pismo Kynologia można nabć w empikach.
:multi: Odkryłam je dzięki koleżance, Lizetce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

wg mnie cena jest nieco przesadzona ale fakt faktem mozna tam znalezc ciekawe artykuly ...

zarzuca sie PKPR ze ta ich Kynologia to przedrugi z innychpublikacji ale dla zwyklego smiertelnika wiekszosc tych publikacji nei ejst dostepna a tak ma mozliwosc poczytania chociaz w czasopismie :)

wg mnie mozna sobie jedynie odpuscic w tym czasopismie opisy ras ( no i zdjecia psow ktore maja byc reprezentantami tych ras bo psy te czasam nie przypominaja rasy ktora jest opisywana)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Różne tematy. Jest o przeszłości ras, o rasach rzadkich, o rasach których już nie ma, było coś niecoś o anatomii, o genetyce, o rozrodzie (krycie, poród itp. dla początkujących). Dużo jest tłumaczeń z obcych jezyków.
Numery są raz lepsze, raz gorsze, ale kupić warto. Ja kupuję.

Link to comment
Share on other sites

W moim mieście niestety nie ma żadnego kiosku, w którym można by było kupić tą gazetkę- więc wykupiłam roczną prenumeratę:cool3: Czasopismo naprawdę ciekawe, choć mogłoby być trochę bardziej obszerniejsze :)
Jeśli ktoś chce oto stronka tego kwartalnika;)
[URL]http://kwartalnikkynologia.republika.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

W Kynologii jest kilka artykułów o chartach rosyjskich i artykuł o weo. WEO to wersja owczarka niemieckiego wyprodukowana przez sowietów. Miało toto pilnować m. in. obozów karnych na Syberii. I taki malutki artykuł o rasie która wymarła, bullenbeiserze - przodku boksera i niemieckiego doga. Numer jest naprawdę ciekawy.

I jest prośba o wpłacanie pieniędzy na psy ze schroniska Kariny Sz. To mi się podoba!

Link to comment
Share on other sites

"kynologia" zawsze byla pkpr. zkwp wydaje "pies"
dzisiaj bylam w empiku i ogladalam gazete, bo zainteresowaly mnie te rasy wostocznik itp, myslalm ze fajnie zaczac kupowac nowa gazete ale... jak na te 7zl to stron za malo , za duzo artykulow czarno bialych, papier najtańszy chyba, tylko okladka porzadnie zrobiona, chyba ich pogielo z taka cena...:crazyeye: z jakiej paki sobie tyle zycza ? zdecydowanie nie kupie, wole za 3,4 czasopisma kupic porzadna ksiazke... no niestety rozczarowalam sie
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja tam kupuję pisma dla treści, nie dla kolorków.....

A za tym numerem charciarze szaleją. Dlatego chyba napiszę do redakcji, żeby mi przysłali kilka egzemplarzy, bo w Krakowie już nie mogę tego zdobyć....(ja nie charciarz - ale lubię sobie czasem coś o tych pająkach poczytać......).

A pisemko jest drogie, bo niskonakładowe.
Czytania więcej niż w Psie, który dla mnie jest nudny. - Ale w ostatnim Psie na uwagę zasługuje artykuł Marcina z tego forum, poświęcony tajganom. Z fotografiami jego tajganów - którym nawiasem mówiąc uratował życie.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Mraulina']Kurczę - gdzie jeszcze w Krakowie można szukać tej cholernej Kynologii???????[/quote]

[URL]http://kwartalnikkynologia.republika.pl/[/URL]

Gdzie kupisz kwartalnik KYNOLOGIA

Zoo-Market [B]Zamość [/B]ul. Piłsudskiego 71 (D.T. Łukasz), ul. Reja 21(D.T. Tomasz),
[B]Puławy[/B] ul. Partyzantów 2a (D.T. Modus),
[B]Chełm [/B]ul. J.Popiełuszki 11, ul. Piłsudskiego 14
AMIGO sklep zoologiczny [B]Wrocław[/B], Bulwary Ikara 31 lok. 7a tel. 600 175 259
Wiera-Vet [B]Wrocław[/B] ul. Centralna 20
KAKADU, [B]Warszawa[/B] C.H Wileńska, ul. Targowa
KAKADU, [B]Warszawa[/B], Al. Jana Pawła II C.H.
Arkadia KAKADU, [B]Warszawa,[/B] ul. Targowa CH Wilenska
KAKADU, [B]Warszawa[/B], Al. Jana Pawła II Złote Tarasy
Wilczy Jar [B]Kraków[/B], ul. Limanowskiego 6
ANIWET Piotr Gajda, ul. Grunwaldzka 22, 33-100 [B]Tarnów [/B]

[B]Salony EMPIK w całej Polsce [/B]

Jeśli u Ciebie w sklepie lub kiosku nie znajdziesz naszego czasopisma, zamów prenumeratę. Gazeta prosto do domu, bez dodatkowych kosztów. Zobacz szczegóły na podstronie PRENUMERATA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...