Jump to content
Dogomania

***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***


Majkowska

Recommended Posts

to linki do FB-mam nadzieję,że będzie widac

To pierwsze zdj.gdzie pomyślałam o Waldku ale oczywiście w miniaturce ,po powiększeniu juz widziałam,ze nie on ;)

 

https://www.facebook.com/sheriontour/photos/a.759538114192352.1073741835.630599407086224/759541454192018/?type=1&theater

https://www.facebook.com/sheriontour/photos/a.759538114192352.1073741835.630599407086224/759538470858983/?type=1&theater

https://www.facebook.com/sheriontour/photos/a.759538114192352.1073741835.630599407086224/759541650858665/?type=1&theater

 

jeszcze był/a ? na kilku innych zdj ale tam sa ich setki i teraz nie mam czasu szukać ;)

Link to comment
Share on other sites

Cała i zdrowa,jedynie bardzo przestraszona.
Nie wiem co zrobiłabym gdyby mi zaginął tak Walduch...
Chyba bym oszalała...

A do szaleństwa wcale niewiele mi brakuje, cały ciąg życia zrobił się jakiś zwariowany.
Niektórym może wiadomo że od jakiegoś czasu jesteśmy same z Kinią i Walduchem...
To zestawienie daje kosmiczny efekt,dodatkowo w połączeniu z westem - wakacje się skończyły i mamy znowu szarą rzeczywistośc czyli poranne meetingi w klatce i walka z czasem pt czy ja szybciej przekręcę zamek w drzwiach czy on szybciej zleci ze schodów do nas...
Wczoraj miałam niewątpliwą przyjemnośc wpaść na pana starszego. Wrzeszczę więc 4 razy czy weźmie pieska bo chcę przejść,na co jak dosłyszał powiedział że mogę i.. sam się cofnął a piesek dalej stał na flexi w wąskim przejściu <3
Potem na moje kolejne 4 apele cofnął się pod...drzwi do klatki... więc znów musiałam uświadamiać go że.ja chcę przejść do domu... Jakież było zaskoczenie!
Uwielbiam to...
Nie mówiąc o tym że dziecko wróciło już z wakacji i znowu miauczy,szczeka i gwizda na klatce co doprowadza Walducha i owczarkę do szewskiej pasji.
Ale to mnie sąsiadka ostatnio zwracała uwagę że .. jestem za głośno <3
Walduch za to siedzi cicho jak myszka i jest obrzydliwie pokorny bo dostaje za to co najlepsze czyli spanie pod kołdrą.
Zrobił się z niego całkiem przyjemny łóżkowy piesek.

Młoda natomiast pod wodzą dziadków jest tak rozhulana że czasem ciężko mi się z nią porozumieć.
Wymusza wszystko płaczem, wrzaskiem,bo przecieź jej wolno...
Są cudowni <3

Link to comment
Share on other sites

opv2qb.jpg

Bo mój wątek tak juz zaszedł kurzem,że wypadł wszystkim z sub...

A przyznam się po cichu że wczoraj z tego wszystkiego naszło mnie na powrót do dawnych czasów i przewertowałam ostatnich 100stron....

Ahh co to były za czasy <3
Tyle wolnego było,całe dnie spacery z pieskiem,tysiące spotkanych ludzi i Waldek,którego teraz wspominam z uśmiechem.
Minęły 3 lata,on jest teraz totalnie inny.
I sama nie wiem czy zmienił się na lepsze czy na gorsze. A może to ja się zmieniłam,przestałam włazic wszystkim do dupy i być pokorną ofiarą... i przez to wszystko staliśmy się jeszcze bardziej zwartym teamem.
Jak czytam co wypisywałam to aż się sama śmieję. Nowe osiedle nie jest już tak przyjazne jak tamto i serio tu trzeba walczyć o swoje,bo ludzie tu sa niesamowici...
Dziś dla tego przykładu miałam z rana niespodziankę...
Obudziłam się jak było jeszcze szarawo i moja nieskończona ciekawośc pokusiła mnie żeby sprawdzić która może być godzina. Okazało się że się nie dowiem,bo ktoś regularnie grasuje na klatce schodowej i gasi mi prąd w mieszkaniu... Tak więc wysiadł mi telefon który miał się ładować,a wszystkie zegary się wyzerowqły jak elektronika zgasła...
Już kiedyś 2 dni spędziłam przy świeczce i grzebiąc przy bezpiecznikach,aż odkryłam że jednak wszyscy mają światło tylko ja nie...
A dzisiaj miałam nadprogramowe 2h spaceru z psem i prawdopodobnie łaziłam jakoś od 4,bo jak wracałam to kiosk czynny od 6 był jeszcze zamknięty....
Dopiero uratowała mnie moja mama dzwoniac przed 7....
Kocham ten blok.
Sasiadka z góry mnie nagrywa.
Psy ujadają jak na wsi i gonią pod blokiem z zębami...
Starsza pani nade mną wali po podłogach miotłą w srodku nocy stwierdzając że to ja imprezuję a nie chłopaki pod blokiem
I jako wisienka na torcie - ktoś gasi mi prąd.
Like.
Dobrze że pies chociaz stara się być wobec mnie ok... :p
Link to comment
Share on other sites


Ja wiem kto to...starszy pan bawi się w dozorcę i pewnie nie ogarnia przełączników.
Tylko szkoda że ja potem mam z tego powodu problemy,pozostaje mi tylko zakleić nasz przełącznik i tyle..

A dzisiaj znowu mnie sasiad pytał czy Waldek aby napewno nie sika mu pod drzwi...
Wyśmiałam go że na takiej wysokości,a.potem sobie nawet pogadaliśmy.
Pytałam też czy Wld nie szczeka jak jest sam ale jak się okazuje jest cichutki jak myszka<3
Denerwuje się tylko kiedy west drze japę,albo dzieciak go drażni.
Z ciekawostek opowiem tylko że dziś wróciłam z psem ze spaceru i usłyszałam na korytarzu miauczenie....
Wyszłam a tu obłąkane dziecko nie wiedziało nawet w którą stronę uciekać.....
A wczoraj spotkały się pysk w pysk z westem i powiem szczerze... coś strasznego. Wald jest nieobliczalny jak go widzi.
Z przykrością stwierdzam że muszę znowu zmienić smycz,bo kupiłam nową skórzaną.
Ale raz że farbuje,a dwa naciąga się i wyślizguje z ręki. Wolałabym nie wypuścić go w tym momencie z rąk...
Link to comment
Share on other sites

Ja chcę zwykły sznurek jednak. Żeby to do pralki wrzucić i miec spokój.
Coś mnie wzięło i napaliłam się na skórzaną,dałam za nią ponad 3 dychy i wcale mnie nie zachwyca.
Póki co Wld czeka na nowá obróżkę <3

Taką miejską,bo juź wszystkie inne wyświechtane w polu.
Taksówka nam ostatnio pękła na środku ulicy. Wald jak Wald,ale z innym pieskiem mogłoby być kiepsko.
No i nagle okazuje się że obróżek nie mamy...

Link to comment
Share on other sites

Co do smyczy, macałam ostatnio tą z juliusa gumowaną, cudo, na pewno się nie ślizga. Chyba 60zł w zooplusie kosztuje.


Popieram :)
Kupiłam Juliusowe gumowane smycze kilka miesięcy temu i od tej pory używam tylko ich. Mam wersję 1.20m, a teraz czaję się na dłuższe. Są lekkie, poręczne, a przez to ogumowanie bardzo pewnie trzyma się je w dłoni :), na początku dziwne uczucie, ale mają same plusy.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...