Jump to content
Dogomania

Muniek podreptał za TM - piesek wielkości kota - skazany na eutanazję, bo stary...w BDT u kikou


mari23

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']tak dokładnie, taka męska przyjaźń:)[/QUOTE]

pokazywałam te fotki koleżance z pracy ( mieszka na tym osiedlu, gdzie Muniek kiedyś miał szczęśliwy dom i ukochanego pana)
Wiola powiedziała, że paradoksalnie - ta podła dziewucha skazując Munia na uśpienie zrobiła mu wielką przysługę.....

patrząc na te fotki trudni jej nie przyznać racji.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chrystus Zmartwychwstał!!!
W ten wielkanocny poranek chciałabym Wam wszystkim z całego serca podziękować i życzyć zdrowia i radości, wiele sił i wytrwałości w tym, co dobrem zwie się - niech radość Wielkanocy pozostanie w Waszych rodzinach na długie, szare, trudne dni!!!
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]Radosnego Alleluja !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

:evil_lol:pewnie kikou napyskował, skoro z TZ-em sztamę trzyma ;) ;) ;)




a właaśnie żeee nieeee :) Muńczysław wprawdzie pańcia lubi najbardziej ale i do pańci chętnie się tuli, on tylko nie lubi psich kolegów... rano tylko kotce Julce pozwala coś niecoś skubnąć ze swojej miski, a wszsytkich innych psich kolegów zaczepia, oszczekuje i ogólnie do szczęścia nie potrzebuje.

49501e058c7e96ccgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']To już rok dobrego życia ofiarowaliście Muńkowi :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

w te wilne majowe dni wspominałam właśnie, jak to Munio cudem uniknął śmierci i do raju za życia trafił....
żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności dla kikou za ten Muńczyslawa raj na ziemi.....:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']a właaśnie żeee nieeee :) Muńczysław wprawdzie pańcia lubi najbardziej ale i do pańci chętnie się tuli, on tylko nie lubi psich kolegów... rano tylko kotce Julce pozwala coś niecoś skubnąć ze swojej miski, a wszsytkich innych psich kolegów zaczepia, oszczekuje i ogólnie do szczęścia nie potrzebuje.

[IMG]http://images64.fotosik.pl/992/49501e058c7e96ccgen.jpg[/IMG][/QUOTE]
To zdjęcie pachnie mi rozwodem ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Munio jest rozbrajający w swojej bezradności, gdyby nie ten 1 zębal :evil_lol:[/QUOTE]

bezradny to jest mój Bieduś, a Munio to raczej [U]zaradny[/U] jest :evil_lol: głównie przez ten 1 zębal właśnie ;) ;)

[quote name='Gosiapk']To zdjęcie pachnie mi rozwodem ;) :D[/QUOTE]

w końcu będzie z tego trójkąt raczej:evil_lol: albo i wielokąt, jak się inne piesie przyłączą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

szyjke ma już tak pomarszczoną jak żółwik stuletni

 

ac99042997fd3119gen.jpg

 

już pisałam  troszkę na wątku ogólnym ale i tu napiszę, Muńczysław miał w grudniu brzydkie zapalenie oskrzeli... a tuz po nim robilismy ekg bo to obniżenie sprawności układu oddechowego wiąże się z mniej wydajnym serduszkiem i teraz dziadziucho musi dostawać karsivan 

 

7a0e84a241870f67.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...