Jump to content
Dogomania

MISIO ma DOM :).


salibinka

Recommended Posts

[quote name='salibinka']Jest ponoć chętna pani z Wieliczki, ale nie rozmawiała jeszcze ani ze mną ani z p. Elą ani z tamb. Trochę zagmatwane drogi przebywa - poprzez wolontariusza schroniska, bodaj kogoś jeszcze i dzisiaj Beatkę B., od której mam info.
Mam nadzieję, że dotrze do nas ;), ale warunkiem kontynuacji jest sprawdzenie Misia na koty. Misio zostanie przetestowany i zobaczymy... :)
Jest szansa.[/QUOTE]
W takim razie mocno trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Ciocie, a moja stala jeszcze nie doszla?[/QUOTE]
Na koncie Misia jest wpłata [B]Twoja (04.07.2013r.)[/B] i jeszcze od [B]yucca (03.07.2013r.) - [/B]bardzo dziękujemy :Rose:

Umknął mi jeden dzień z życiorysu ;) dobrze, że czuwacie :)
Aktualne rozliczenie w poście nr 2 - proszę mnie sprawdzać bo już sama sobie nie wierzę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[HTML][/HTML][quote name='salibinka']Jest ponoć chętna pani z Wieliczki, ale nie rozmawiała jeszcze ani ze mną ani z p. Elą ani z tamb. Trochę zagmatwane drogi przebywa - poprzez wolontariusza schroniska, bodaj kogoś jeszcze i dzisiaj Beatkę B., od której mam info.
Mam nadzieję, że dotrze do nas ;), ale warunkiem kontynuacji jest sprawdzenie Misia na koty. Misio zostanie przetestowany i zobaczymy... :)
Jest szansa.[/QUOTE]

Aniu niestety zadzwoniła do mnie ta pani i przeprosila że zawraca głowę ale mąż niestety juz nie chce 3 psa. :shake: na koty Anetak niech jednak sprawdzi na wypadek jak by sie zgłosił inny dom z kotami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']

Aniu niestety zadzwoniła do mnie ta pani i przeprosila że zawraca głowę ale mąż niestety juz nie chce 3 psa. :shake: na koty Anetak niech jednak sprawdzi na wypadek jak by sie zgłosił inny dom z kotami;)[/QUOTE]

Ech, trudno... Szukamy dalej. Tak jak pisze Livka, trzeba znowu wyróżnić ogłoszenia.

(Pani Ela powiedziała mi dzisiaj, że zawiozłaś Klarę do domu :). Niesamowite, po tylu latach w hotelu, nareszcie :). To wspaniała wiadomość)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Pytanie do [B]yucca[/B]:
wpłynęły dwie Twoje wpłaty na Misia - 3.07 i 12.07 -obie miały opis "za lipiec" ;) jak je rozpisać ? :cool3:[/QUOTE]

Hehe zakręcona jestem ;) jak wpisałam, że za lipiec to obie za lipiec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Hehe zakręcona jestem ;) jak wpisałam, że za lipiec to obie za lipiec :)[/QUOTE]
to zabrzmiało jak: "dwa razy lipiec poproszę";) jakby tak można było ja też i nie tylko lipiec 2x, ale i sierpień, a rezygnuję ze stycznia i lutego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Ech, trudno... Szukamy dalej. Tak jak pisze Livka, trzeba znowu wyróżnić ogłoszenia.

(Pani Ela powiedziała mi dzisiaj, że zawiozłaś Klarę do domu :). Niesamowite, po tylu latach w hotelu, nareszcie :). To wspaniała wiadomość)[/QUOTE]
I mieszka w domku i na kanapie i czuje sie jak by tam mieszkała od zawsze ,a myśleliśmy ,że ona nigdy domku nie miała.;)
A i chyba mam jeszcze wspanialszą wiadomość ,wczoraj zawiozłam do domku Nocke :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']I mieszka w domku i na kanapie i czuje sie jak by tam mieszkała od zawsze ,a myśleliśmy ,że ona nigdy domku nie miała.;)
A i chyba mam jeszcze wspanialszą wiadomość ,wczoraj zawiozłam do domku Nocke :multi:[/QUOTE]

Super, że i Klara i Nocka mają domy :))

Link to comment
Share on other sites

Klara i Nocka - obie się naczekały... Bardzo, bardzo się cieszę.


Chciałybyśmy znowu z panią Elą wybrać się do Misia. Mam nadzieję, że niebawem uda się zgrać, jak zdrowie pozwoli. Mam dla Misia Efa Olie, bo trochę mnie zmartwił ostatnio zauważony łupież. Pani Ela pewnie znowu szykuje górę pyszności.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj rano do hotelu - u Misia normalnie - biega, wcina jedzonko, przytula się. Pokazuje też swoją niezależność - kiedy nie ma ochoty na powrót z wybiegu - nie słucha, ociąga się. Przy próbie zaprowadzenia, pokazuje różki ;). Nie jest to psiak, który podporządkowuje się całkowicie. Ma swoje zdanie. Nie polubił też za bardzo nowego podopiecznego hotelu - ośmiomięsięcznego ONka - nie było scysji, ale Misio lubi za nim biegać i coś mu burkliwie tłumaczyć ;). Onek jest dużym, rubasznym młodzikiem, a Misio dojrzałym gościem z zasadami...
Łupieżu nie ma - Makila mówi, że psiak zareagował w ten posób - emocjonalnie - na naszą wizytę. Efa Olie dostanie i tak - profilaktycznie. Kotów w hotelu nie ma, ale Makila ma możliwość przetestować w sąsiedztwie, co też uczyni - dzięki, Makilo :). Czekamy na wyniki.
Dąłączam również do serdecznej prośby do Terry o ponowne wyróżnienie ogłoszeń. W związku z brakiem bazarku, pewnie będziemy musieli sfinansować to z Miśkowej skarpety. Nie mam niestety teraz możliwości wystawiać bazarków ze względu na czasowy, nieregularny dostęp do komputera, choć chętnie zrobiłabym. Mam trochę rzeczy - gdyby ktoś zechciał, mogę przekazać (Kraków i okolice). Ew. gdyby ktoś się podjął prowadzenia, mogę zrobić i przesłać zdjęcia. Zajęłabym się wysyłką (po zakończeniu bazarku).

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Coś u Miśka cichutko :roll:

Wzywamy ciocię [B]terra ;) - [/B]mogłabyś znowu wyróżnić ogłoszenia Misia, tak jak ostatnio ?[/QUOTE]

Proponuję wyróżnić na tablicy tak jak ostatnio i morusku.
Tu cennik, o ile znowu coś dalej nie zmieni się.
Dość skuteczny ten morusek, może warto spróbować?

[TABLE]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="width: 50"][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 10 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[TABLE]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="width: 50"][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 15 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[TABLE]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="width: 50"][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 3 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][TABLE]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="width: 50"][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Ogłoszenie wyróżnione kolorem tła[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 1 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[TABLE]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="width: 50"][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Klikalny link w szczegółach ogłoszenia
(bezterminowo)[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"][COLOR=silver]2 zł[/COLOR]
[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Proponuję wyróżnić na tablicy tak jak ostatnio i morusku.
Tu cennik, o ile znowu coś dalej nie zmieni się.
Dość skuteczny ten morusek, może warto spróbować?

[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 10 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 15 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 3 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[COLOR=#4D4D4D][FONT=Arial][TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Ogłoszenie wyróżnione kolorem tła[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]od 1 zł[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR]

[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 300"]Klikalny link w szczegółach ogłoszenia
(bezterminowo)[/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"][COLOR=silver]2 zł[/COLOR][/TD]
[TD="class: ogloszenie_dane, width: 100"]Zobacz przykład »
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Oczywiście, że warto :)
Może pokusimy się na tą najdroższą opcję na Morusku ? Co Wy na to ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Dzwoniłam dzisiaj rano do hotelu - u Misia normalnie - biega, wcina jedzonko, przytula się. Pokazuje też swoją niezależność - kiedy nie ma ochoty na powrót z wybiegu - nie słucha, ociąga się. Przy próbie zaprowadzenia, pokazuje różki ;). Nie jest to psiak, który podporządkowuje się całkowicie. Ma swoje zdanie. Nie polubił też za bardzo nowego podopiecznego hotelu - ośmiomięsięcznego ONka - nie było scysji, ale Misio lubi za nim biegać i coś mu burkliwie tłumaczyć ;). Onek jest dużym, rubasznym młodzikiem, a Misio dojrzałym gościem z zasadami...
Łupieżu nie ma - Makila mówi, że psiak zareagował w ten posób - emocjonalnie - na naszą wizytę. Efa Olie dostanie i tak - profilaktycznie. Kotów w hotelu nie ma, ale Makila ma możliwość przetestować w sąsiedztwie, co też uczyni - dzięki, Makilo :). Czekamy na wyniki.
Dąłączam również do serdecznej prośby do Terry o ponowne wyróżnienie ogłoszeń. W związku z brakiem bazarku, pewnie będziemy musieli sfinansować to z Miśkowej skarpety. Nie mam niestety teraz możliwości wystawiać bazarków ze względu na czasowy, nieregularny dostęp do komputera, choć chętnie zrobiłabym. Mam trochę rzeczy - gdyby ktoś zechciał, mogę przekazać (Kraków i okolice). [B]Ew. gdyby ktoś się podjął prowadzenia, mogę zrobić i przesłać zdjęcia. Zajęłabym się wysyłką (po zakończeniu bazarku)[/B].[/QUOTE]
salibinko - mogę poprowadzić bazarek dla Misia - czekam na fotki - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Wyróżniaj :) Misiek nie może czekać ... ;)
Dziękujemy :)[/QUOTE]

Ogłoszenie Misia wyróżnione na tablicy 7 dni na str. głównej 9,99
i morusku 7 dni na str. głównej 18 zł.

to widoczne w tabelce 10 zł. było na 3 dni, trochę mało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Ogłoszenie Misia wyróżnione na tablicy 7 dni na str. głównej [B]9,99[/B]
i morusku 7 dni na str. głównej [B]18 [/B]zł.

to widoczne w tabelce 10 zł. było na 3 dni, trochę mało.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :loveu: - podeślij mi nr konta bo zawieruszyłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Ogłoszenie Misia wyróżnione na tablicy 7 dni na str. głównej 9,99
i morusku 7 dni na str. głównej 18 zł.

to widoczne w tabelce 10 zł. było na 3 dni, trochę mało.[/QUOTE]
Przelew poleciał - jeszcze raz serdecznie dziękujemy :loveu:

Czekamy na odzew :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...