Jump to content
Dogomania

MISIO ma DOM :).


salibinka

Recommended Posts

[quote name='agat21']Fajne zdjęcia. Choć po oczach Misia widać, że swoje przeżył i chyba już nigdy nie będzie wesołym staruszkiem... no chyba, że zdarzy się cud..
Przelałam moją wrześniową deklarację na Misia[/QUOTE]

Myślę, że pewne rzeczy w mniejszym czy większym stopniu, ale pozostaną w Misiu. Płochliwość - natychmiastowa lękowa reakcja na przypadkowe machnięcie ręką, gwałtowny ruch... Zastanawiam się nad tym, że możliwe, że to coś głębszego i starszego jednak niż wspomnienie schroniska. Nie wiem, mam wrażenie, że on się zachowuje jak pies, którego ktoś bił w przeszłości...
Ale skoro zaufał Makili, jest w stanie zaufać i to jest pocieszające. Zaakceptował hotel - odprowadzał nas do furtki z Makilą i innymi psami. Kiedy wychodziliśmy, zawołałam go - spojrzał, odwrócił się i pobiegł w drugą stronę, czyli "nareszcie sobie idziecie, mogę wrócić do swoich spraw" ;). Kiedy opuszczał schronisko - był pierwszy przy wyjściu.
Ktoś go musi chcieć tak naprawdę mocno, poświęcić mu czas. Myślę, że wbrew pewnym pozorom, to jest pies, którego można bardzo pokochać... - to tak na poczet tematu adopcji...
Spóźniliśmy się z propozycją Asiuniab :( (bazarek ogłoszeniowy), a trzeba chyba odświeżyć ogłoszenia.
Może ktoś zechciałby napisać inny tekst - może taka zmiana plus coś z tych nowych zdjęć (bardzo trudno o poprawne fotki, bo Miś jest ruchliwy, płochliwy i zmyka przed aparatem) pomoże...

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo Wszystkim w imieniu Misia :)

Dziękuję również serdecznie Terze za odanawianie ogłoszeń Misia.
Wykupiłam Misiowi pakiet na bazarku - strony się powtarzają, ale będzie inny tekst i najnowsze zdjęcia - zatem baz znamion klasycznego dubla ;) - zgodnie z radą Terry - warto, może zwiększy to szansę... (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Dziękujemy bardzo Wszystkim w imieniu Misia :)

Dziękuję również serdecznie Terze za odanawianie ogłoszeń Misia.
Wykupiłam Misiowi pakiet na bazarku - strony się powtarzają, ale będzie inny tekst i najnowsze zdjęcia - zatem baz znamion klasycznego dubla ;) - zgodnie z radą Terry - warto, może zwiększy to szansę... (?)[/QUOTE]
Czy Misio ma już nowe ogłoszenia ?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie - będą niebawem, ale Terra odnawia cały czas te, które są zrobione, zatem Misio ma aktualne. Z bazarku (czyli te "niebawem") ma być zestaw + wyróżnione Gumtree (to jest opłacone przeze mnie), prosiłam też, żeby pominąć jedank Tablicę, bo Miś ma ją u Terry (a na tej stronie ponoć istnieje ryzyko usunięcia, jeżeli skojarzą powielanie). Dlatego myślę, żebyśmy poprosili może Terrę o ponowne wyróżnienie Misiowego ogł. na Tablicy ( z zebranych środków na ten cel). Mmm? :).

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w hotelu i odwiedziłam tez Misia. Misiu przeszedł metamorfozę i ja najlepiej mogę o tym zaświadczyć bo widziałam go pare razy w schronisku, potem kilka razy przelotem u Anetki ,a dzisiaj na prośbę Salabinki zaglądnęłam do niego i jego towarzyszy . Wygląda ładnie, cieszy sie razem z innymi psami i oczywiście jest tak ruchliwy ,że nie mogłam mu zrobię zdjęcia .Ale przejże możne jednak coś da sie umieścić na stronie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Byłam dzisiaj w hotelu i odwiedziłam tez Misia. Misiu przeszedł metamorfozę i ja najlepiej mogę o tym zaświadczyć bo widziałam go pare razy w schronisku, potem kilka razy przelotem u Anetki ,a dzisiaj na prośbę Salabinki zaglądnęłam do niego i jego towarzyszy . Wygląda ładnie, cieszy sie razem z innymi psami i oczywiście jest tak ruchliwy ,że nie mogłam mu zrobię zdjęcia .Ale przejże możne jednak coś da sie umieścić na stronie.:loveu:[/QUOTE]

Dzięki Beatko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Jeszcze nie - będą niebawem, ale Terra odnawia cały czas te, które są zrobione, zatem Misio ma aktualne. Z bazarku (czyli te "niebawem") ma być zestaw + wyróżnione Gumtree (to jest opłacone przeze mnie), prosiłam też, żeby pominąć jedank Tablicę, bo Miś ma ją u Terry (a na tej stronie ponoć istnieje ryzyko usunięcia, jeżeli skojarzą powielanie). [B]Dlatego myślę, żebyśmy poprosili może Terrę o ponowne wyróżnienie Misiowego ogł. na Tablicy ( z zebranych środków na ten cel).[/B] Mmm? :).[/QUOTE]
Jestem jak najbardziej za :) pieniążki na ten cel przecież mamy :)
Terro bardzo prosimy :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...