Jump to content
Dogomania

MISIO ma DOM :).


salibinka

Recommended Posts

[quote name='salibinka']Dzwoniłam przed chwilą do hoteliku: Wieści są dobre - Misio bardzo szybko się przełamuje, w tej chwili już wskakuje łapkami do głaskania :) - można to robić do woli, sprawia mu to przyjemność :). Od początku żadnych warkotów i kłapań nie było i nie ma :).
Z psiakami też zupełnie ok., żadnych spięć. Miś zmienił lokum, bo w boksiku popłakiwał i zamieszkał od dzisiaj w kuchni.
Biega po ogrodzie. Nadal jest trochę płochliwy, ale dużą różnicę już widać.
Apetyt jest, kupki dobre.

W związku z tym, że Misio nie okazał się ani duży ani problemowy - hotelik zgodził się wrócić do pierwotnej ceny 10zł/ za dobę - za tę decyzję bardzo dziękuję, bo to dla Misia duża pomoc.[/QUOTE]

Hurrra !!! :multi:
Bardzo dziękujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Jak z bazarku, to tu np. jest sprawnie i rzetelnie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240759-Ekspresowy-Bazarek-ogłoszeniowy-25-za-5-zł-do-15-06-dla-psiaków-z-ŁTOnZ[/URL]
25 portali.
Albo może macie inne sprawdzone bazarki.
Chętnie zamówię Misiowi ogłoszenia, tylko myślę, że potrzebna modyfikacja tekstu w oparciu o to, jaki psiak wychodzi z niego teraz.
Może ktoś chciałby - mógłby coś ładnego Misiowi wypisać? :)

No, i jakieś nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, może tak:?

NIEWIELKI, 8 LETNI MIŚ PROSI O DOM
Jako szczenię cudem uniknął śmierci z rąk zwyrodnialców, którzy chcieli go utopić. Uratowany przez wrażliwą osobę, znalazł u niej dom, opiekę i miłość. Spędził tak osiem lat życia - zadbany, szczęśliwy, ufny. Jego świat zawalił się, kiedy wybawicielka zmarła a Miś został zupełnie sam. Trafił do schroniska, gdzie zszokowany niezrozumiałą dla niego sytuacją, przeżywał potworny dramat. Skulony w kącie, niejedzący, zamknięty na wszystko, gasł. Ze względu na ten stan został przeniesiony do hotelu dla zwierząt. W nim przypomniał sobie, co znaczy przyjemność ludzkiego dotyku, spaceru, pokarmu, towarzystwa innych zwierząt. Ponownie zaufał i otworzył się. Znowu okazuje swój szczególny urok, inteligencję i bystrość. Jednak tęsknota za prawdziwym domem i normalnym życiem jest widoczna a tymczasowość miejsca, w którym przebywa Miś, przypomina, że dramat jego sytuacji trwa nadal.
Szukamy dla niego troskliwych opiekunów, którzy podarują mu stałe miejsce przy swoim boku, pokochają, nie zawiodą.
Miś jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Super tekst, już sobie skopiowałam.
Tylko chyba w tytule nie będę pisała wieku Misia. Może coś takiego 'Niewielki Miś jak ratlerek prosi o dom'
Kontakt ten sam?
No i jakieś foto by się przydało.[/QUOTE]

Ok. :) Masz rację, terro, z tym tytułem.
Kontakt ten sam, myślę - pomożemy p. Eli w sprawdzeniu domów.

Czekamy wobec tego na zdjęcia od Makili. Zauważyłam, że Misio dość się spina na widok aparatu (może tak po prostu ma, że się tego boi a też i dzień byl bardzo szczególny i stresujący), ale mam nadzieję, że delikatnie i dyskretnie, Makilo, coś ładnego do ogłoszeń Ci wyjdzie :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...