Jump to content
Dogomania

Sofa - suńka z porażeniem mózgowym...Marzenia się spełniają - Sonia ma swój dom !!!


Asior

Recommended Posts

Oto mały psiak ok 6-7 tygodniowy. niestety matka po porodzie niechcący przywaliła go swoim ciałem, i teraz maluch ma problem z chodzeniem. Wszystko jest do "wyleczenia", ale trzeba mu do tego dobrego domku, który będzie go rehabilitował, w schronisku pracownicy nie wydolą, bo maja naprawde masę psów.
Maluch będzie duży bo matka jest tak do połowy uda ...

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7536/dsc09479oh1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1826/dsc09478na6.jpg[/IMG]


prawda, ze piękny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']Napiszcie coś więcej o tej rehabilitacji, czy kosztowna, czy pracochłonna i co tam jeszcze wiecie![/QUOTE]

z tego co wiem, po psiaku kolegi z pracy to raczej ręczna robota w domu...trzeba ruszac łapami, masowac je i tego typu cwiczenia robić.

Link to comment
Share on other sites

wygląda jak pluszaczek :)
Bedny.
Kotka mojego dziadka też kidyś przygniotła kociaka, początkowo ciągnął tylna łapke za soba ale z czasem nóżka zrobiła sie sprawna.
mam nadzieje że to maleństwo też wyzdrowieje..

Link to comment
Share on other sites

Przez znikające posty, spytałam dwa razy. :oops: Myślę o nim, ale mam szczeniaka przed szczepieniami od Agaty. Boję się brać z azylu, żeby się nie przyplątała jakaś choroba. Jak małą Kasię uda się wyadoptować, to mogę pomyśleć o tymczasie. Ale to może potrwać. A jemu już jest ktoś potrzebny. Czy w azylu ktoś się nim zajmuje?

Link to comment
Share on other sites

KURCZE ZNIKAJĄ POSTY OD DWÓCH DNI...
ALE TREŚĆ PRZEZCYTAŁAM W MAILU
tamb szczeniak na razie jest w schronisku w boxie dla szczeniuaków, wraz z matką, ale niewiem co z nim będzie bo on nawet nie ma siły podnosić główki...chwieje się przy tym okropnie, wygląda jak nowo narodzony źrebak, który jeszcze nie zrobił pierwszego kroku....tylko się czołga ale i tak sie wywraca.......
PILNIE potrzebuje domku :(
gdzie ktoś by go CODZIENNiE rehabilitował!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...