Jump to content
Dogomania

Kraków! Amstaff, smutna historia - schron,adopcja a teraz znów bezdomny :( PILNIE DOM


weszka

Recommended Posts

W ubiegłym tygodniu w Krakowie w okolicach Lasku Wolskiego znaleziono amstaffa. To bardzo ładny pies, a że jest świetnie zbudowany więc dostał robocze imię [B]PUDZIAN :evil_lol: [/B]

[B]PUDZIAN [/B]jest koloru piaskowego z białym, ma cięte uszy, jest wykastrowany, nie ma tatuażu. To bardzo zadbany pies, wyszkolony - zna podstawowe komendy, świetnie umięśniony, sympatyczny, wprost kipi energią :lol: Póki co objawów agresji nie przejawił.

[B]PUDZIAN[/B] wygląda na psa zagubionego ale minęło już trochę czasu i nikt nigdzie go nie szuka :( Czyżby zatem ktoś go wyrzucił :crazyeye: ???

[U]Szukamy albo właściciela tego pięknego psa albo nowego odpowiedzialnego właściciela.[/U]

Teraz pies mieszka w hotelu dla psów w Lednicy.

[B]ZNAMY JUŻ SMUTNĄ HISTORIĘ TEGO PSA :([/B]. Kopiuję posta kiwi:

jest wiecej infomacji
Pudzian ma na imie Axel i jest psem z krakowskiego schroniska.
To tłumaczy dlaczego jest wykastrowany.
Mieszkał w biurze kierownika,zanim został adoptowany. czlowiek ktory go adoptowal go teraz zgubil i juz go nie chce, bo mu ciagle ucieka.
Axel ma ok 2 lat, nie lubi dzieci a zeby go zbarac do weta trzeba premedykacji.
Normalnei nigdy nei oddajmy psow dos chroniska..
ale tu sytuacja jest szczegolna..
szczegolna bo amstafy maja osobne booksy a na axela po powrocie czeka pokoj kierownika...
w tym momencie placimy za hotel - tez osobny boks i niewiele wiecej,
dług wyniosl juz ponad 150 zl a my nie mamy ani zlotowki...
na dodatek jutro musimy zabrac z hotelu jamniczke - ktora jesli trafi do schroniska to trafi do boksow wspolnych...

nawet nie wiecie jak dla nas to trudna sytuacja :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam, potwierdzam - Pudzian jest prześliczny. I choć przyznam się szczerze, że podchodziłam do niego z pewną rezerwą, to jego zachowanie mi pokazało, że jest on przewesołym, przemiłym i dobrze wychowanym pieskiem. Daje sobie wyciągać zabawkę z pychola i nie wykazuje ani grameczka agresji. Energia go rozpiera i co wątlejsze cioteczki fruwają za nim na drugim końcu smyczy jak pióreczka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

pudzian to naprawde miły pies, bardzo silny i nie nadaje sie jednak do spacerowania z dzieckiem np.
mnie tak sponiewierał raz na spacerze ze sie nie moglam ruszac jak wrocilam do domu.
obowiazkowo trzeba isc z zabawka na spacer bo inaczej łapie zebami za smycz albo reke ;) i szarpie, przeciaga, "walczy" i skurczybyka nie ma jak spacyfikowac jak sie tak nakreci.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj o pudzianie powiedzielismy w tv,
dzwoniły same klatki i inne takie atrakcje :(
ja nie wime jak temu psu szukac domu, skad mam wiedziec czy bierze go jakis normalny czlowiek?

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/716/demon2194oi3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jest wiecej infomacji
Pudzian ma na imie Axel i jest psem z krakowskiego schroniska.
To tłumaczy dlaczego jest wykastrowany.
Mieszkał w biurze kierownika,zanim został adoptowany. czlowiek ktory go adoptowal go teraz zgubil i juz go nie chce, bo mu ciagle ucieka.
Axel ma ok 2 lat, nie lubi dzieci a zeby go zbarac do weta trzeba premedykacji.
Normalnei nigdy nei oddajmy psow dos chroniska..
ale tu sytuacja jest szczegolna..
szczegolna bo amstafy maja osobne booksy a na axela po powrocie czeka pokoj kierownika...
w tym momencie placimy za hotel - tez osobny boks i niewiele wiecej,
dług wyniosl juz ponad 150 zl a my nie mamy ani zlotowki...
na dodatek jutro musimy zabrac z hotelu jamniczke - ktora jesli trafi do schroniska to trafi do boksow wspolnych...

nawet nie wiecie jak dla nas to trudna sytuacja :(
a moze ktos chcialby sie zaopiekowac axelem tymczasowo ?

Link to comment
Share on other sites

Kiwi, jakby zadzwonił do Was, ktoś kto chciałby psa do ogródka, do budy bullowatego, to mamy Pitbulla red nosa, dla którego szukamy extra domu.
Benio nadaje się do mieszkania w budzie. W domu nigdy nie był...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40546[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie ogłoszenie:

[quote]Zaginął pies o imieniu MAYLO w okolicy ulic Mydlinkiej,Hamernia nad Rudawą lub Piastowskiej
Mieszanka Pitbull i Amstaff.
Miał ciemno brązową obroże z niedużym napisem DINGO
Szczewniak 10 miesiecy.Pod szyją duza biała krawatka.
Na znalazce czeka duza nagroda !!
tel 12 6362499 ,0507696473
Stadnina Koni ul.Mydlnicka 73 kraków
aktualnych zdjec nie posiadam,jedno kiedy był malutki
[img]http://img215.imageshack.us/img215/474/pitbullszczeniaki018sz1.jpg[/img]
[img]http://img148.imageshack.us/img148/4042/pitbullszczeniaki012kn8.jpg[/img][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam post ktory raczyl sie pojawic na dogo ... ciekawe na jak dlugo hihi :evil_lol:
Biedny psiak raz adoptowany a teraz znowu trafil do obcego miejsca ... moze wystarczylaby tresura i nauka a psiak przestalby uciekac :roll: przeciez to mlody psiak wiec napewno wiele go mozna jeszcze nauczyc ;-) moj Bolek ktorego mam ze schroniska (tez ast) ma 5 latek i ostatnio nauczyl sie prosic od mojej Fazy (tez ast) ktora ma roczek :evil_lol: wystarczy ze raz zobaczyl jak Faza ladnie prosi i dostaje smakolyk i on tez chcial hihi :evil_lol: spryciarz jeden ;-) ... dlatego sadze ze tym bardziej tak mlodego psiaka mozna ulozyc jeszcze ;-)

Buziolki dla Axelka ... jest poprostu piekny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zdania, ze problem uciekajacego psa przy mieszkaniu w bloku nie jest zadnym problemem...
W koncu spuszczanie amstaffa ze smyczy u niektorych wlasicicieli jest rzadkoscia, bo wiekszosc bullowatych nie jest najgrzeczniejsza na swiecie.
Mamba nie jest przeze mnie nigdy spuszczana, a to z prozaicznego powodu... Goni kotki, golabki i wszystko co sie da gonic... A wiec zeby byla bezpieczna chodzi na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

posyłam do hotelu co jakis czas kogos ogladnac axelka,
w sobote ida go ogladac jacys ludzie - jesli sie nei zdecyduja - podjełysmy decyzje o przekazaniu axela krakowskiemu schronisku....

chyba ze jest ktos chetny do opieki nad nim.
neistety - w schronsiku czeka na niego osobny boks i biuro kierowniak, nas nie stac na kolejnego psa w hotelu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...