Jump to content
Dogomania

Pomoc mamy naprawde fest


Martinee

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie to województwo, która gmina, proszę o krótki opis sytacji, oprócz gminy jest jescze pip i policja z alkomatem, jeśli pójdzie oficjalne pismo do gminy jako odpowiedzialnej za schronisko z powiadomieniem pipu to w ramach współpracy oba urzędy będą musiały przeprowadzić kontrolę i dać odpowiedz w ciągu 30 dni. A Panu który wygrał przetarg można powiedzieć że umowę można zerwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gretel']Jakie to województwo, która gmina, proszę o krótki opis sytacji, oprócz gminy jest jescze pip i policja z alkomatem, jeśli pójdzie oficjalne pismo do gminy jako odpowiedzialnej za schronisko z powiadomieniem pipu to w ramach współpracy oba urzędy będą musiały przeprowadzić kontrolę i dać odpowiedz w ciągu 30 dni. A Panu który wygrał przetarg można powiedzieć że umowę można zerwać.[/quote]

Spoko najpierw wizja, następnie analiza podlegości , Kontrola kontrtaktu,plany gminy.!!! nic na wariata. Pozdrawiam

Dzięki za PW

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć. Troszkę urlopowałem.Byłem w gaju dzisiaj. Przybyło trochę piesków i dwa fajne małe kotki.Jutro wybieramy sie tam z prawą ręką Moniki /Fundacja Canis et felis./Mam na razie obiecaną dokumentację schronu i jak pomogę napisać to interpelację radnego. Pani Lucyna/ ale tylko zasłyszałem/ planuje jakąś rozbudowę. Burmistrz jest za. Jasne że to nie to co spektakularny sukces na zaraz ale myślę że najważniejsze jest zaintresowanie tematem i myślę że to po " grudzie" bo społeczeństwo kaczyńskie nie dorosło ale pomału ruszy do przodu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

CZy są chętni do pomocy fizycznej. Bo wywrotka żwiru leży pod schronem. Materiały w trakcie organizacji. Ale zaznacam jest to narazie czysto harytatywne działanie bez wkładu finansowego z zewnątrz/ miasto czy właściciel/. Na materiały z bidą są środki. Ale wszystko zostanie zrobione tylko w czynie społecznym.
Pozdrawiam Kajetan i Monika/ Canis et Felis./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']CZy są chętni do pomocy fizycznej. Bo wywrotka żwiru leży pod schronem. Materiały w trakcie organizacji. Ale zaznacam jest to narazie czysto harytatywne działanie bez wkładu finansowego z zewnątrz/ miasto czy właściciel/. Na materiały z bidą są środki. Ale wszystko zostanie zrobione tylko w czynie społecznym.
Pozdrawiam Kajetan i Monika/ Canis et Felis./[/quote]


Znaczy się, Kajetanie, Ty jesteś Canis, a ja Felis, tak? :cool3: Hmmm....zawsze mówiłam, że mam "wredny" koci charakterek :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

cooo jaki pedofil o czym ty mowisz jak możesz sory jak cie obraziłam ,wiesz to Darek jest pomysłodawcą wątku jak mi już wczesniej pisałes jestem od neta wiesz nie nadaje sie do łopaty wiesz jak chcesz możesz pogadac z Darkiem , a sory ze zapytałam po co mi adres ale zgłupiałam bo myslałam ze u ciebie cos trzeba zrobic a potem zawies do schronu ;p wiesz sorki. A pozatym ja mam 15 lat i nie uważam sie za dzieciaka z pierwszej klasy a ty widzie mnie uwazasz za takiego małego dzieciaka
Pozdrawiam Martyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Cześć.Masz wredny charakterek. Koty są sympatyczne.!!!!:diabloti:

.

Wiesz na przyszość trzeba sprawdzać wiek osoby zgłszającej problem. Bo może jek coś się zacznie dziać to znajdzie chwilę czasu albo nie.
Zacząłem organizować materiały na remont/ faktycznie schron tego wymaga/ale jednoosobowo nic nie zdziałajm. przy próbie nawiązania kontaktu z osobą zakładającą wątek zostałem potraktowany jak początkujący pedofil.
Zamykam dla nas wątek.
Wszelkie uwagi na wątek Tonia.[/quote]
jeśli mogę sie wtrącić - do Donvitow
Już wcześniej MonikaP pytała się evenescence, czy ona jest pełnoletnia, odpowiedź była zamieszczona w jednym z postów, więc radzę dokładnie czytać (strona druga:diabloti:), Na przyszłość;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zacytuje to [quote name='MonikaP']Czy jesteście pełnoletni?
Czy możecie na pw albo na maila napisać mi dokładnie, o co chodzi - tzn. skąd wiecie,że jest właśnie tak,jak jest to opisane w pierwszym poscie, czy macie konkretne dowody itd.[/QUOTE]

[QUOTE]Mi troche brakuje ale dogsmoq jak najbardziej jest pełnoletni[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Schronisko w fatalnym stanie.
Budy zewnętrzne z "ruchomymi" dachami. Jeden pies nie ma budy wcale a jedynie dyktę na siatce. Na zaraz wystarczy parę gwoździ i chęci. Przyjechało 10 Euro-palet. Można to zrobić.Tylko chęci.
W boksach wewnętrznych cztery psy. Sliczna mloda pontierka/+-/ tylko na net i ma dom/. A na necie stare zgłoszenie boksera o którego molestują mnie Boksery w Potrzebie./ Jak mam się tłumaczyć że go dawno nie ma/I trzy inne ślicznoty.
Wywrotka żwiru leży pod schroniskiem by wysypać boksy.
A jak przyjedzie ogrodzenie do rozbudowy boksów. Samo się postawi ?. Buda dla Tonia będzie. A dla reszty?.
Kto i kiedy był w schronisku. Jak się zakłada wątek to się go pilnuje. i zresztą schroniska.
Jak podaję na forum na którym zasłaniamy się nikami adres. Dane .nr telefonu- to dla każdego jasno oznacza że proszę o kontakt i jestem wiarygodny bo podałem dane osobowe/ szczególnie w takiej pipidówie do sprawdzenia/.
No ale nie trafiłem w podatny grunt.
Nie wystarczy napisać postu i czekać aż " kawaleria przyfrunie na błękitnych koniach". Trzeba samemu zakasać rękawy az coś się zmieni.
Serdecznie dziękuję za pomoc. Jedyne - fakt że schronisko wymaga "retuszu" ale chyba prędzej dogadam się z władzami niż z wolontariuszkami.
Pozdrawiam.
Jestem optymistą . A może czekam na tych co chcą i znajdą czas

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tylko ty sie nie potrafisz dogadac a jak bys mieszkał tam gdzie ja to być zobaczył co to jest ,nie mam prawka i nie mam łatwego dojazdu do schronu a wczoraj chciałysmy jechac ale padało a nikt nas nie chciał zawiesc ani nie było z kim sie zabrac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...