Jump to content
Dogomania

Pomoc mamy naprawde fest


Martinee

Recommended Posts

JUPI Nareszcie ktoś nam pomoże ja ostatnio oberwałam za to ,że znalazłam Murzynowi domek nie powiem co powiedział, wyzwał mnie jak dawałam psiakom witaminy. Wielkie brawa dla Pana , Panie Kajetanie Kropeczki zdjecia i wszytko o niej dałam też na forum dalmatyńczyków. Nawet Pan nie wie jak sie ciesze ,że ktos wkońcu cos z nim zrobi.A jak pojade do schronu to zrobie szczeniaczkom ryż z mlekiem tylko musze wiedziec ile ich jest ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrób coś dobrze dla psów, a będziesz mieć niezłe tarapaty:mad:
skądś to znam, nie raz już Paulinie porządnie się oberwało za to, że albo znalazła psiakowi dom, albo udzieliła niezbędnej pomocy rannemu psu:shake:
Jak pójdzie coś nie po jego myśli, to jest źle, nie daj Boże, żebyś sie pojawił drugi raz w schronie, oj wtedy to już...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Teraz możemy powiedziec ,że my przez niego własnie zadziej wpadałysmy do schronu i niech się Pan nie przejmuje az tak tym debilem ,jak odejdzie to kupimy szampana a jutro Pan jedzie do schronu. A to nie od karmy już zgineło pare szczeniaczków a jakie mają objawy ?? a może coś z wodą jest jak on im daje taką zimną biedaczyny on nie kaze dawac im kocyków niczego

Link to comment
Share on other sites

No szczeniaki po kroplówkach lepsze. Dziś z Ciborowskim ustaliliśmy dietę. P. Lucyna dzwoniła do C. od rana. Wie że pilnujemy szczeniaków. Wszystkie psy zostały zaszczepione i odrobaczone/ na moich oczach/. Mają książeczki. Uff. Granice mojej wyrozumiałości zostały przkroczone/ coś pan dał im za truciznę w tej puszce bo na suchym były zdrowe /cytat/i wyciągnęł z szafy granulki:angryy: /

Link to comment
Share on other sites

Żona mnie temperowała. Lucyna jeszcze nie ma fundacji. Nie ma uchwały że my to nadzorujemy. Czaepia się baba szkoleń. Boję się że mi Tonia otruje. Ale spoko. Monia chciała przyjchać. Damy radę miejscowymi silami.
ozdrawiam serdecznie.Zobacz ja fajnie że założyłas wątek. Monika znalazxła a ja jestem pod nosem.

Link to comment
Share on other sites

Szczenięta chore - trudno się dziwić, skoro małe, kilkunastotygodniowe maluchy jedzą karmę przeznaczoną dla psów dorosłych i to nie najlepszej jakości:angryy:

Donvitow - my z evanescence też trucicielki, w końcu dawałyśmy psom witaminy, a poprzednim szczeniakom mieszanki ryżu z mlekiem i mokrą karmą z saszetek dla szczeniąt:shake:

My wszyscy jesteśmy źli, tylko szpryn to wielki pan i przywódca:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74157[/URL] << prosimy zajrzeć do wątku ! Prosimy pomóc ![/quote]

To ja proszę o wsparcie. Szczeniaków już osiem. Ale mają nadzór weterynaryjny. Spotykam się z wetem w schronie codziennie.

Link to comment
Share on other sites

własnie pobieram zdjęcia , jeszcze raz wysle meile szkoda ze nie masz gg bo ta Pani od Elzy własnie jest dostępna własnie napisała mi ze mąż bez jej wiedzi wziął onka ze schronu i nie mogą wziąść Elzy bo przeciez nie oddadz tego drugiego trudno bede szukac dalej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...