Jump to content
Dogomania

4 roczne mikropsiaki pinczerki kolorowe do adopcji w schronisku! Szukamy DT, DS!


Joven

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#800080][SIZE=4]Ciotki zapraszam na II edycję mega psiego bazaru na Pabianicką Skarpetę :) serdecznie zapraszam[/SIZE][/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244328-mega-bazar-II-edycja-na-Pabianice-PSIE-AKCESORIA-koniec-23-06?p=20961883#post20961883[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']treść i zdjęcia, ja zmieniłam treśc a zdjęcia zostawiłam i też usunęli:([/QUOTE]

A zmieniłaś tylko trochę czy całkowicie?
Na tablicy bardzo pilnują i teksty muszą się bardzo między sobą różnić, inaczej kasują:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']bo mnie się wydaje,że oni to ręczni przeglądają,więc ślepi nie są jak pies jest identyczny:) lepiej nie tracić czasu na kombinowanie i zrobic na innej stronie ogłoszenie[/QUOTE]

Tak,mi też się wydaje, że ręcznie, bo prawie zawsze się duplikatów dopatrzą.
Piechcia, wydaje mi się, że lepiej po prostu napisać dla każdego psiaka tekst, nawet króciutki, bo jednak z gumtree i tablicy jest najwięcej odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Na razie się wstrzymałam, bo robienie z tym samym tekstem nie ma sensu, pokasują albo nie przyjmą portale w ogóle tych ogłoszeń, a np. tablica czy gumtree to podstawa, bo stamtąd największy odzew:(
Czy ktoś się w ogóle w sprawie maluchów odzywa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Na razie się wstrzymałam, bo robienie z tym samym tekstem nie ma sensu, pokasują albo nie przyjmą portale w ogóle tych ogłoszeń, a np. tablica czy gumtree to podstawa, bo stamtąd największy odzew:(
Czy ktoś się w ogóle w sprawie maluchów odzywa?[/QUOTE]
Ponoć nikt...
Dzisiaj skontaktowałam dziewczyny z Makilą, dwa maluszki pojadą do Anetki.

Link to comment
Share on other sites

o maluchy nie miałam telefonu, o Rozi tylko tak i zła jestem bo dziś miała jechać do adopcji i innej babce odmówiłam,mówiąc że dziś pojedzie,a tamta babka dziś wzięła innego psiaka bo wydawał jej się w większej potrzebie :) a nie zapisałam telefonu do tamtej babki:( no nic,napewno ktoś jeszcze zadzwoni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ponoć nikt...
Dzisiaj skontaktowałam dziewczyny z Makilą, dwa maluszki pojadą do Anetki.[/QUOTE]

Super wiadomość!:multi:
Ewu, a zaczęłaś szukać jakiegoś transportu?

[quote name='ewu']Czarnuszek ma podobno pojechać do Poznania ale wszystko się okaże w najbliższym czasie...[/QUOTE]

Do kogo?

[quote name='piechcia15']o maluchy nie miałam telefonu, o Rozi tylko tak i zła jestem bo dziś miała jechać do adopcji i innej babce odmówiłam,mówiąc że dziś pojedzie,a tamta babka dziś wzięła innego psiaka bo wydawał jej się w większej potrzebie :) a nie zapisałam telefonu do tamtej babki:( no nic,napewno ktoś jeszcze zadzwoni:)[/QUOTE]

Piechcia, a nie masz gdzieś w komórce w połączeniach odebranych zapisanego? Wiem, że pewnie głupkowate pytanie, ale wolę się upewnić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Super wiadomość!:multi:
Ewu, a zaczęłaś szukać jakiegoś transportu?



Do kogo?



Piechcia, a nie masz gdzieś w komórce w połączeniach odebranych zapisanego? Wiem, że pewnie głupkowate pytanie, ale wolę się upewnić;)[/QUOTE]
Dziewczyny miały organizować transport.

Link to comment
Share on other sites

Dwa maluchy pojada w poniedziałek wieczorem do domu tymczasowego (bezpłatnego) do p. Anety. (transport już mamy :) ) Oczywiście pomożemy przy szukaniu domu, ogłaszaniu czy ewentualnych kosztach dodatkowych wygenerowanych przez psiaki.

Te dwa szczęśliwce to :
Alis
[IMG]http://imageshack.us/a/img812/7967/imgp6255r.jpg[/IMG]

i Mikuś
[IMG]http://imageshack.us/a/img404/6549/imgp6231g.jpg[/IMG]


Odnośnie czarnego psiaka sprawa jest w toku, najprawdopodobniej jutro będzie wizyta przed adopcyjna w Poznaniu, więc trzymajcie kciuki.

O małą też miałam kilka telefonów ale nic konkretnego. Nie mniej na pewno coś się znajdzie dla szkraba. Pozostaje nam więc w schronie najprawdopodobniej Bryś, Olaf i Gucio... No i Rozi.

Trzymajcie kciuki, żeby te wyjazdy psiaków doszły do skutku, cieszyć będziemy się jak już ''wyjdą na wolność'' .... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Dwa maluchy pojada w poniedziałek wieczorem do domu tymczasowego (bezpłatnego) do p. Anety. (transport już mamy :) ) Oczywiście pomożemy przy szukaniu domu, ogłaszaniu czy ewentualnych kosztach dodatkowych wygenerowanych przez psiaki.

Te dwa szczęśliwce to :
Alis
[IMG]http://imageshack.us/a/img812/7967/imgp6255r.jpg[/IMG]

i Mikuś
[IMG]http://imageshack.us/a/img404/6549/imgp6231g.jpg[/IMG]


Odnośnie czarnego psiaka sprawa jest w toku, najprawdopodobniej jutro będzie wizyta przed adopcyjna w Poznaniu, więc trzymajcie kciuki.

O małą też miałam kilka telefonów ale nic konkretnego. Nie mniej na pewno coś się znajdzie dla szkraba. Pozostaje nam więc w schronie najprawdopodobniej Bryś, Olaf i Gucio... No i Rozi.

Trzymajcie kciuki, żeby te wyjazdy psiaków doszły do skutku, cieszyć będziemy się jak już ''wyjdą na wolność'' .... :)[/QUOTE]

Trzymamy:)
Ogłaszać będziemy maluszki , znajdą domki - są cudne...
Sama bym je wszystkie wzięła:)
Ale to by już było szaleństwo.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Z niecierpliwościa czekam na te słodkie maleństwa.
Ja uwielbiam takie kruszynnki, najchętniej to wzięłabym wszyskie dla siebie, ale........[/QUOTE]

Dziękujemy za domek dla dwóch, teraz znaleźć tymczas graniczy z cudem nie mówiąc już o tymczasowaniu bezpłatnym.... Może jeśli mnie przyjmiecie i psiaki już będa podjade do Was kiedyś z aparatem żeby obfocić maluchy :) A na razie trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem.
Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Trzymamy:)
Ogłaszać będziemy maluszki , znajdą domki - są cudne...
Sama bym je wszystkie wzięła:)
Ale to by już było szaleństwo.....[/QUOTE]

Ewu, jak to mówi mój TŻ: "a którego Ty byś nie wzięła?", bo też tak ciągle chodzę i gadam:evil_lol:

[quote name='ewu']Szkoda ,że Rozi nie pojechała...
Ogłoszenia trzeba ponowić, ona jest obłędna:)[/QUOTE]

Rozi na pewno szybciutko pójdzie do domku, bo jest cudna i z wyglądu i z charakteru. Jutro pokombinuję z tekstem i ją ogłoszę znowu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Maluchy jadą jednak w środę, przesunął nam się termin transportu...

Jutro postaram się tym co zostają w schronie napisać osobne teksty żeby można było je poogłaszać:)[/QUOTE]


Kasiu, najtrudniejsza sprawa do załatwienia, czyli DT już jest i jeszcze chwilkę i maluszki opuszczą schronisko....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...