Jump to content
Dogomania

!!POMOC DLA PRZYTULISKA W ZIELONCE k. WAWy!!!


elainfo

Recommended Posts

W kwestii imprezy - Zmysł wyjaśnił mi, że wg. Jego wiedzy organizatorem jest "Emir". W związku z czym, jest to zapewne typowo "celowa" impreza. Raczej nie wypada "kwestować" w takim przypadku na rzecz innej Fundacji.

KWL - można namówić Joannę, by pomyślała w przyszłości o podobnej imprezie (chociaż zapewne będzie Jej trudno), zbyt mało znana jest Fundacja Maja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']jak wygląda sprawa z budami?[/quote]
hej beatko, pytałysmy wczoraj asi czy potrzebuje budy ale ona ma parę bud na ogrodzie i powiedziała,ze raczej nie....
porobiłyśmy wczoraj fotki paru psiakom, do adopcji.. i niedługo pewnie Anouk je wrzuci.. i załozymy nowe watki psom.. jak i ogłoszenia beda potrzebne..

Link to comment
Share on other sites

to co mnie najbardziej przerazilo to fakt ,ze te 30kg.. karmy ,ktore wczoraj ZMYSŁ przywiózł.. to jest jedyne ząrełko dla piesów jakie Asia posiada w tej chwili..
[SIZE=5]wiec ponawiam prośbe o dary w postaci karmy dla psów na cito!!!!![/SIZE]

[SIZE=5]puszki, ryz, sucha karma..w duzej ilosci wciąz potrzebne...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']to co mnie najbardziej przerazilo to fakt ,ze te 30kg.. karmy ,ktore wczoraj ZMYSŁ przywiózł.. to jest jedyne ząrełko dla piesów jakie Asia posiada w tej chwili..
[SIZE=5]wiec ponawiam prośbe o dary w postaci karmy dla psów na cito!!!!![/SIZE]

[SIZE=5]puszki, ryz, sucha karma..w duzej ilosci wciąz potrzebne...[/SIZE][/quote]
Tak jest. I jeszcze raz dziękujemy Esperanzie i joaa za wczorajszy dar(oprócz karmy dostałem jeszcze zamrożone mięsko).

Link to comment
Share on other sites

Tak, karma, zwłaszcza sucha jest baaardzo potrzebna, również dlatego że w tym tygodniu nie będzie prawdopodobnie naszej weekendowej wrzutki.
Z innej beczki, potrzebne są teksty do strony, na stronę główną do podpiecia listy do sponsorów i inne materiały. Jeśli ktoś się czuje na siłach pisać i edytować to prosze o zgłoszenia. Jeśli ktoś potrafi napisać ładny tekst to proszę o podesłanie, czy wstawienie tu.
Strona

Link to comment
Share on other sites

Esperanza, joaa dziękujemy bardzo, bardzo. Jest bardzo ciężko
Z tym jedzeniem sprawa jest faktycznie poważna.
W poprzednie weekendy udawało nam się zebrać po kilkadziesiąt kilogramów jedzenia i zawieść je do Joanny. W tym tygodniu ja jestem wyłączony - poświęcam weekend na pracę z Vitią ( będzie u mnie na DT jako czwarty pies więc muszę trochę nad stadem popracować) który tez jest od Joanny i zajmuje miejsce w hotelu, co kosztuje 20 zł dziennie (a to jest 10kg worek najtańszej karmy).
Także Przyjaciel Koni ma w weekend inne zajęcia które musi zrealizować.
Proszę czy nikt nie może zakupić w Tesco czy Lidlu kilku worków karmy i zawieźć Joannie ?
Jeśli ktoś może zawieźć to służe przelewem na jeden worek.
Może się tak po 20 zł kilka worków uzbiera..
Bo jak nie to piesy będą głodowały !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Ezperanza, joaa dziękujemy bardzo, bardzo. Jest bardzo ciężko
Z tym jedzeniem sprawa jest faktycznie poważna.
W poprzednie weekendy udawało nam się zebrać i zawozić po kilkadziesiąt kilogramów jedzenia i zawięźć je do Joanny. W tym tygodniu ja jestem wyłączony - poświęcam weekend na pracę z Vitią ( będzie u mnie na DT jako czwarty pies więc muszę trochę nad stadem popracować) który tez jest od Joanny i zajmuje miejsce w hotelu, co kosztuje 20 zł dziennie (a to jest 10kg worek najtańszej karmy).
Także Przyjaciel Koni ma w weekend inne zajęcia które musi zrealizować.
Proszę czy nikt nie może zakupić w Tesco czy Lidlu kilku worków karmy i zawieźć Joannie ?
Jeśli ktoś może zawieźć to służe przelewem na jeden worek.
Może się tak po 20 zł kilka worków uzbiera..
Bo jak nie to piesy będą głodowały ![/quote]
Kupię i zawiozę jutro przed południem.

Link to comment
Share on other sites

I ja dziękuję - Zmysł naprawdę bardzo pomaga psiakom !!!!!

Rozmawialiśmy o zadłużeniu i ugodzie, oraz o bieżących potrzebach piesków. Wydaje się być rozsądne zwołanie "zebrania" wszystkich Osób chcących i mogących pomóc lub doradzić w tych sprawach.

Odnośnie ugody najwięcej jak sądzę mają do powiedzenia Anouk i Ela.

Może jakieś propozycje czasu i miejsca ????
To ważne, by narada odbyła się szybko. Nie ma ostatecznej wersji ugody !!!
Zarówno Zmysł, jak i ja (chociaż ja nie zawsze-odpadają wtorki i niedziele) mamy czas po 18.00.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...