Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

Śnieżek ogłoszony. Niestety 3 portale nie przyjęły mi ogłoszeń zw na taki sam tekst albo zbyt duże zdjęcie (kombinowałam, ale nie wychodziło:/). Mam nadzieję tylko, że nic nie pochrzaniłam w związku z tymi loginami i hasłami ;)

Zauważyłam, że psiaki są ogłaszane na podlaskie....Z tego co się orientuję, to tam z adopcjami raczej ciężko. Może spróbować na inne województwo, np. mazowieckie? Wiem, że to się wiąże automatycznie z transportem, ale lepsze poszukiwanie transportu czy zrobienie na niego zrzutę niż żeby psiaki miały trafić do Radys.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Śnieżek ogłoszony. Niestety 3 portale nie przyjęły mi ogłoszeń zw na taki sam tekst albo zbyt duże zdjęcie (kombinowałam, ale nie wychodziło:/). Mam nadzieję tylko, że nic nie pochrzaniłam w związku z tymi loginami i hasłami ;)

Zauważyłam, że psiaki są ogłaszane na podlaskie....Z tego co się orientuję, to tam z adopcjami raczej ciężko. Może spróbować na inne województwo, np. mazowieckie? Wiem, że to się wiąże automatycznie z transportem, ale lepsze poszukiwanie transportu czy zrobienie na niego zrzutę niż żeby psiaki miały trafić do Radys.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za ogłoszenia tak zgadzam się lepiej robić ogłoszenia na mazowieckie. Na wydarzeniu już napisałam aby tak ogłoszenia były robione. Dzięki jeszcze raz za chwile wrzucę kolejne psiaki które też potrzebują pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Jestem na zaproszenie ewu. Niestety mogę tylko wspomóc finansowo, jeżeli jest taka potrzeba.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję podaję dane [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt "Psiemiatycze"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. B. Głowackiego 21[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]17-300 Siemiatycze[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NIP 544-153-30-99[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KRS 0000387562[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]nr konta:83 8092 0001 0004 7438 2000 0010[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Bardzo dziękuję za ogłoszenia tak zgadzam się lepiej robić ogłoszenia na mazowieckie. Na wydarzeniu już napisałam aby tak ogłoszenia były robione. Dzięki jeszcze raz za chwile wrzucę kolejne psiaki które też potrzebują pomocy.[/QUOTE]

To ja poproszę na maila jeśli można którego psiaka mam jeszcze ogłosić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']to ja również poproszę na mail psiaki, którym trzeba pilnie dorobić ogłoszenie- też wezmę na mazowieckie- czy na inne? jak na inne to jakie? (może na początek 2).
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Jak tylko zrobię opisy kolejnym psiakom to podeśle na e-mail bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam kolejne psiaki które potrzebują pomocy:

[B][FONT=Arial]Alf to około roczny pies w typie polskiego psa myśliwskiego. Ten niezwykle czarujący pies ma cudne brązowe oczy i czarno - białe umaszczenie. Alf bardzo uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka, pragnie z nim spędzać czas na długich spacerach i obdarzać go [/FONT]
[FONT=Arial]ogromną miłością jaka płynie w jego sercu. Alf wybiera sobie swoich psich kolegów jednych toleruje natomiast do niektórych podchodzi z dystansem. Alf jest jednym z psów z likwidowanego Przytuliska w Siemiatyczach i bardzo pilnie poszukuje domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji lub pomocy Afowi [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana]GRAŻYNA I 500-276-558 lub GRAZYNA II 502-857-904.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/58886_366726656766887_811680541_n.jpg[/IMG]


[B][FONT=Arial]Żabka to około 2 letnia suczka o ciemnych oczach i czarno-białym umaszczeniu. Żabka waży zaledwie 8 kg i te niewielkie rozmiary to tylko pozory ponieważ Żabka ma w sobie ogromne pokłady miłości, mądrości i przyjaźni. Ta cudowna suczka bardzo lubi pieszczoty. Żabka bardzo kocha dzieci chce się z nimi bawić i szaleć bez końca. W stosunku do swoich psich kolegów Żabka zachowuje się bardzo przyjaźnie. Żabka jest jednym z psów z likwidowanego Przytuliska w Siemiatyczach i bardzo pilnie poszukuje domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji lub pomocy Żabce [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana]GRAŻYNA I 500-276-558 lub GRAZYNA II 502-857-904. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Verdana]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538056_10200488552073493_645240015_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
[/B][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial]Nela to około roczna suczka o pięknych brązowych oczach i jasno brązowym umaszczeniu. Po mimo tego że czeka ją bardzo smutny lost nie traci nadziei i wiary w ludzi. Jest bardzo pogodną i wesołą suczką z uśmiechem na pyszczku wygląda jak by chciała pokochać cały świat. Nela w stosunku do swoich psich kolegów zachowuje się bardzo pozytywnie chętnie zawiera nowe znajomości. Nela bardzo szybko się uczy spuszczona ze smyczy pilnuje się swojego opiekuna i nie ucieka. Nela jest jest jednym z psów z likwidowanego Przytuliska w Siemiatyczach i bardzo pilnie poszukuje domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji lub pomocy Neli [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana]GRAŻYNA I 500-276-558 lub GRAZYNA II 502-857-904. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417851_10200488554913564_546183093_n.jpg[/IMG]

[B][FONT=Arial]Tila to około 1,5 roczna suczka o brązowych oczach i czarno - brązowym umaszczeniu. Ta czarująca suczka bardzo lubi spędzać czas na zabawie. Na początku Tila jest trochę nie ufna [/FONT]
[FONT=Arial]ale dzięki domu spokoju i domu pełnego miłości na pewno nabierze pewności siebie i będzie wspaniałym przyjacielem do końca swoich dni. Tila jest jest jednym z psów z likwidowanego Przytuliska w Siemiatyczach i bardzo pilnie poszukuje domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji lub pomocy Tili [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana]GRAŻYNA I 500-276-558 lub GRAZYNA II 502-857-904. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Verdana]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539841_10200488557513629_1002752288_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial]Cygan to około 2 letni pies o ciemnych pięknych oczach i czarnym umaszczeniu. Ten niezwykle [/FONT]
[FONT=Arial]uroczy pies bardzo szybko się uczy, pięknie chodzi na smyczy i z Twoją pomocą na pewno nabędzie wielu nowych umiejętności. Cygan to pies który bardzo kocha przebywać z ludźmi i [/FONT]
[FONT=Arial]obdarzać ich swoją psią miłością. W stosunku do swoich pobratyńców Cygan jest bardzo pozytywnie nastawiony. Cygan jest jednym z psów z likwidowanego Przytuliska w Siemiatyczach i bardzo pilnie poszukuje domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji lub pomocy Cygan [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana]GRAŻYNA I 500-276-558 lub GRAZYNA II 502-857-904. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Verdana]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11788_10200488549953440_1807909685_n.jpg[/IMG]

[B][FONT=Arial]Roxi to około roczna suczka o brązowych oczach i biszkoptowym umaszczeniu. Ta cudowna suczka bardzo kocha ludzi po mimo tego że ktoś ją kiedyś skrzywdził. Na początku trochę się [/FONT]
[FONT=Arial]boi ale gdy już się przekona nie odstępuje swojego opiekuna na krok. Roxi wybiera swoich psich kolegów. Jednych toleruje natomiast do innych podchodzi z dystansem. Roxi jest jednym z psów z likwidowanego Przytuliska w Siemiatyczach i bardzo pilnie poszukuje domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji lub pomocy Roxi [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana]GRAŻYNA I 500-276-558 lub GRAZYNA II 502-857-904. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Verdana]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164910_10200487695412077_552754148_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
[/B][/FONT][/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ja​ki tytuł przelewu dać?[/QUOTE]

Jak tylko się dowiem od razu napiszę.

Z dobrych wieści mam takie że Florek jedzie do DT a na FB jedna osoba zdeklarowała się płacić 50% kwoty za hotelik dla Śnieżka do czasu aż znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam również bieżący raport ogłoszeniowy który zamieszczony jest na FB:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Z 12 psów które pierwsze miały zostać przewiezione mamy ogłoszone 11 psów :) a są to :[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aslan którego ogłaszała Lucky Luka :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miodek którego ogłaszała Ula Ha :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Beny którego ogłaszała Ula Ha :)
Roko którego ja ogłaszałam :)
Dyzio którego ogłaszała Aga Sawicka :)
Kora którą ogłaszała Aleksandra Janowska :)
Leon którego ogłaszała Aga Sawicka :)
Stefan którego ogłaszała Ula Ha :)
Dziadek którego ogłaszała Lucky Luka :)
Hela którą ogłaszałam ja :)
Śnieżek którą ogłaszała paula_t z dogomani :)
Czekam na odpowiedź czy ogłoszenia Florka są zrobione.

Dziś mieliśmy do ogarnięcia i ogłoszenia dodatkowe 6 psów i kochani udało się :)
Jedno z tych psiaków ma już gotowe ogłoszenia :) A reszta jest w trakcie robienia i wygląda to tak:

Alf ogłaszany jest przez Kamile Kozicką :)
Żabka ogłaszana przez Ule Ha i to waśnie ona ma już gotowe ogłoszenia. :)
Nela ogłaszana przez Patrycję Forysiak :)
Tila ogłaszana przez paule_t z dogomani :)
Roxi ogłaszana przez Justynę Śliwińską :)
Cygan ogłaszany przez Justynę Śliwińską :)

Kochani chcę wam bardzo gorąco podziękować. Jesteście niesamowici :) Nie wiem co powiedzieć. Chcę jeszcze dodać że mamy ogarnięte ogłoszenia 17 psów. Wszystkich psiaków jest 23 więc zostało nam do ogarnięcia jeszcze 6 psiaków. Uda się nam :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...