Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.


Agata69

Recommended Posts

Dzisiaj miałam akcje królik. znajomy cos znalazł, zadzwonił że szczeniak na drodze. Kupiłam mleko w zoologu, pojechałam, patrze, nie-szczeniak. Ale co to? Królik. Noworodek. Nakarmilismy, okazało sie , ze nie tym mlekiem co trzeba. zawiozłam do opiekunki małych jeży, bądź co bądź ma wiecej doswiadczenia. Marysia ryczy. Piekne ma dzieciństwo, pozazdrościć.
 
11010603_471596839664496_889829788177013
Link to comment
Share on other sites

Taka sunia ze wsi i miliony jej pcheł jest od kilku godzin mieszkanką mojej łazienki.

Jest malusieńka. Ubralismy ją w kocie szelki, takie dla kociaka. niestety na dworze nie kuma o co chodzi. Bardzo sie boi. wazy moze ze 3 kg. zaczynam robicz specjalizację w maluchach.

 

Mozecie mnie opluć komisyjnie.

 

11098253_400515000155690_902725146325920
1619631_400515010155689_5982783373806273
 
Link to comment
Share on other sites

Problem jest głębszy. Długość spaceru nie ma znaczenia, Psota i Miodek daja super przykłąd. Tymczasem ona załatwia się zaraz po powrocie do domu, najlepiej na coś miękkiego - wyieraczkę, dywaniki, ręcznik. dzisiaj odkryłam że chodzi sikać na łóżko.

Link to comment
Share on other sites

Cholerka, to rzeczywiście ma jakieś niedobre przyzwyczajenie. A moze jak widzisz, ze siusia, uderz nad jej głową zwiniętą w rulon gazetą, o rękę? Ktos tak mi poradził, jak tymczasowa Vanilka robiła zawsze kupsko pośrodku pokoju, po długim spacerze. Podziałało, bo się przestraszyła tego szelestu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...