Jump to content
Dogomania

Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martuchny']mam dobre info, miałam pierwszy odzew o Diboja, w piątek umówiłam się na wizytę przedadopcyjną ;). Psiur będzie miał do dyspozycji duży ogród, a na noc w domu ;) trzymajcie kciuki ;)[/QUOTE]

przykro mi, nieaktualne... okazało się przy bliższych umowach, że potencjalnym właścicielem ma być 60-letnia pani, a rozmawiałam z jej córką. Odradziłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Patrycja się nie odzywa(więc za pewne giciolo z nim), ale myślę ostatnio często o nim, więc sądzę, że po moim wyjeździe go odwiedzę :)
Dziś miałam ciekawy telefon o niego, tak jak już o tym mówimy, zadzwoniła pani która chce tego psa... dla koleżanki. I że mam jej o wszystkim mówić, bo koleżanka jej posłucha. Powiedziałam, że wolałabym rozmawiać z przyszłą właścicielką psa, ale nie było to możliwe. Zobaczymy jak dalej się sprawa rozwinie.
Nauczyłam się już nie ekscytować każdym telefonem bo niestety większość propozycji spala na panewce.
Możliwe też że pewien pan z mojej dzielnicy będzie zainteresowany adopcją, ale nic pewnego, więc jeszcze sza :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie jestem za granicą, ale Patrycja nic nie pisała, że karmy nie ma, więc myślę, że na razie nie ma problemu. Ale jak wrócę to zainteresuję się sprawą. Na razie nie chcę wykorzystywać telefonu, bo połączenia tu są drogie.
Sprawy nie mają się za dobrze... Kończy się kasa, mamy jeszcze na miesiąc a potem nie wiem... : /

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy Diboj ma jakieś pieniążki na koncie? Rozmawiałam z Patrycją i wiem, że karma się skończyła. Oczywiście jak to Pati mówi : "spoko, mam swoją, u mnie nie zginie" :eviltong: Będę jeszcze jutro dzwonić, dowiedzieć się co tam u niego, ale Diboj podobno jest cudownym psiakiem, wystarczyło z nim trochę popracować. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Diboj jest w tym samym hoteliku co był Zair, czyli 450 zł/ miesiąc + karma i tak jak Zair nie jest w kojcu tylko w domu. Ma naprawdę świetne warunki. Napisałam do byłego właściciela, czy mógłby chociaż wspomóc Nas jakimikolwiek pieniędzmi..czekam na odzew.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba zrobić bazarek na Diboja, wczoraj dostałam fanty, jak tylko się trochę ogarnę to zajmę się tym. Na fb 3 osoby zadeklarowały jakieś wpłaty. Mam nadzieję, że karmę uda się kupić, tylko teraz trzeba będzie tańszą. [B]Martuchny[/B] jak myślisz, jaką?

Link to comment
Share on other sites

Ja już wysłałam do tych osób info, także mogę na swoje konto zbierać pieniążki. Chyba ostatnio mimo wszystko mam więcej czasu niż Ty :eviltong: więc mogę na bieżąco robić rozliczenie ;)

Ok, to rozejrzę się za karmą jak już uzbieramy potrzebną kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...