Jump to content
Dogomania

Ankieta: stosunek do rodowodowych do kundli


Lilu

Skąd pochodzi twój pies - tylko do właścicieli Yorków  

49 members have voted

  1. 1. Skąd pochodzi twój pies - tylko do właścicieli Yorków

    • Z hodowli, ma metrykę - zdrowy, bez problemów.
      16
    • Z hodowli, ma metrykę - ma problemy zdrowotne.
      2
    • Z tzw. "hodoffli" - zdrowy, bez problemów.
      27
    • Z tzw. "hodoffli" - ma problemy zdrowotne.
      7


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po co mnożysz(tego już nawet nie można nazwać hodowlą....)kolejne psy skoro mnóstwo ich przesiaduje w schroniskach?Rozmnażając swoją suczkę nakręcasz biznes słodkich szczeniaków które odbierają szansę na normalne życie tym psom które ową szanse straciły.A badania swojej suczce zrobiłaś?Na rzepki,tchawicę,oczy,serce???Wiesz cokolwiek o genetyce?O rozrodzie psów?O tym jak opiekować się małymi szczeniakami?Zapewne NIE.A bo i po co,nie?Ważne ,że twoja suczka spełniła swoje odwieczne marzenie o macierzyństwie a i ty masz słodką kuleczkę i inni też mogą się cieszyć sweet-pseudo yoreczkami. Z reguły ludziom źle nie życzę-ale chyba by się tym wszystkim pseudohodowcom przydał taki pies jak mój-w ciągu 2 tygodni poszło na niego 500zł i i tak nie wiadomo było czy przeżyje.Jak mi się dusił tak ,że padał na ziemię to szczerze marnie widziałam jego przyszłość. Tysiace badań,leków, nieprzespanych nocy(ostatnio jechałam z nim o 3 w nocy do weterynarza).Ale co tam ,że nie ma rodowodu,przecierz to taki zwykły papier,psa ma się do kochania a nie do patrzenia na zbędny świstek, co nie?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko że przez takich ludzi najbardziej cierpią psy. Mój kolega też sobie kupił rasowego "yorka" bez papierów i już liczy ile będzie kasy gdy kupi sobie jeszcze suczkę. Próbuję go odciągnąć od tego pomysłu ale to jak gadać do betonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena81']Nie będę więcej dyskutować na ten temat. Powiedziałam/ napisałam i wystarczy. Nie będę się bawiła w "strzyżone/golone", bo to nie ma sensu. Każdy i tak zostanie przy swoim zdaniu.[/QUOTE]
No skoro z takiego założenia wychodzisz to nie mamy o czym dyskutować. To nie jest strzyżone/golone bo tu chodzi o dobro psów i tyle.Zadałam Ci kilka pytań w poprzednim poscie cytuję ".A badania swojej suczce zrobiłaś?Na rzepki,tchawicę,oczy,serce???Wiesz cokolwiek o genetyce?O rozrodzie psów?O tym jak opiekować się małymi szczeniakami?".Może na nie odpowiesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...