Jump to content
Dogomania

~~Nie ma już naszego wariatuńcia... Bączek za TM [*]


figa33

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']jest mi bardzo źle jak jak myślę o Bączusiu ..
stało się , wypadki się zdarzają
ale i tak mi źle ...:-([/QUOTE]

Kto by przypuszczał Figuniu że tak się stanie. Profesjonalny boks, kupiony u dostawcy wg standardów bezpieczeństwa, a Hektor jakoś - naprawdę trudno sobie wyobrazić wydostał sie z niego, choć taka sytuacja nigdy wcześniej nie miała miejsca. Rzuca to światło teraz na bezpieczeństwo psów na wybiegu jak i na bezpieczeństwo samych kojców które są przecież robione wg jakis tam norm. Bardzo nam ciężko z tym, co się stało. Hektora też widzę w innym świetle niż dotychczas i bardzo mnie to dołuje.
Wydostał sie przez tę szparę pod samym dachem, tu oczywiscie Budrys na zdjęciu, nigdy nam tędy pies nie wyszedł.



[IMG]http://images50.fotosik.pl/1980/a943cc9fa952b8ed.jpg[/IMG]

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Beciu nie Homer tylko Hektor....
Hektor jest po prostu niebezpiecznym i zdolnym do wszystkiego psem, mnie zmroziło jak usłyszałam, że wczoraj po południu dziewczyny nie mogły nigdzie znaleźć Terrego...okazało sie, że wlazł gdzieś pod boks, ze strachu przed burzą....ale zawału serca dostałam .....:(

Strasznie mi żal Bączka :(

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłam tytuł, pomyślałam, że to jakaś pomyłka... niestety, stało się. Nic już Bączkowi życia nie przywróci.
Nie tak to wszystko miało być.. Bączku biegaj po zielonych łąkach
[*].
Co będzie teraz z Hektorem? Wychodzi na to, że jest nieprzewidywalny, będzie ciężko...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Bączusiu, jak jeszcze patrzę na nasze wspólne zdjęcia, to nie chce mi się wierzyć, że tak to się skończyło. Tam, gdzie jesteś już cię nikt nie dopadnie. Śpij spokojnie, małe rude słoneczko... Dziś było mi bardzo smutno, jak patrzyłam na twój pusty boks :( Nie sądziłam, że tak się rozkleję, ale to chyba przez to, że ostatnio dość często z Bączusiem wychodziłam na spacerki i trochę się do niego przywiązałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...