Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - obedience 2007


luleczka
 Share

Recommended Posts

[CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]ZKWP ODDZIAŁ KRAKÓW[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]Zaprasza na[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT=Times New Roman]II OTWARTE ZAWODY OBEDIENCE[/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT=Times New Roman]KRAKÓW 23 CZERWCA - SOBOTA[/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[LIST]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Teren XI międzynarodowej wystawy psów, płyta głównego boiska – AWF, Al. Jana Pawła II[/FONT][/SIZE][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Klasa 0, 1, 2[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sędziowanie [/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jacek Lewkowicz – o/Kraków[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Opłaty startowe – klasa 0 – 30zł, klasa 1 – 40 zł, klasa 2 – 40 zł.[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wpłaty na konto[/SIZE] Nr konta – BPH 11 1060 0076 0000 3200 0097 4290 lub w dniu zawodów[/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Zgłoszenia do [B][U]17 czerwca włącznie[/U][/B]!!!! [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Fax 12-266 70 85 lub mail [/FONT][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] (na zgłoszeniu faksem prosze podać nr tel w celu potwierdzenia przyjęcia)[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]W zgłoszeniu proszę podać: dane przewodnika (imię nazwisko adres), psa (data ur, nr tat, PKR, nr rej, rasa, płeć) i klasę startową. [/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Klasa 0 – odprawa godz 8:00, rozpoczęcie godz 8:30, [/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3](godziny rozpoczęcia wyższych klas zostaną podane po zamknięciu listy zgłoszeń)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Informacje – 601 405 931, 601 492 212, 502 237 614[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

lista na sobote OBEDIENCE (jezeli ktos wysylala zgloszenie faksem w piatek lub pozniej to jeszcze nie sa odebrane)

klasa 0
ADDI vom Achloss Hexental - A. Boczula
AMIE - J. Fiałkowska-
ASLAN - E. Rywczak
BASTON - B. Malec
CHESTER - E. Krańska
CHMURA - M. Czajkowska
COCA Amon Hen - D. Cisowska
DANDY Ew-Bor- I. Jędras
DRAGON z Grodu nad Mleczną - P. Pawlak
FA ART - M. MArcelewicz
HAMMAN VIN KRAKAU Temperton - A. Pankiewicz
MATRA - B. szoblik
NIUTON le-mar-jo - SZ. Ruśkowski
NOBEL Nowa Sawanna - A. Krajczak
NOMI NEGRA le-mar-jo - J. Wnuk
KAJ Donum Cordis - M. Łęczycka
KELT Donum COrdis - J. Nowotarska
RUDIE - B. Ludwig
SONY - K. Bałdyga
VIATOR Optima Fide - M. Bartoszewska
ZONA Hulaj Dusza - J. Staszczak

klasa 1

BACA z Rzeki Marzeń - A. Syc
BIRMA - A. Sarzyńska
CALLI Albus - M. Hiller
FIGA - B. SPasowska
JUMBO Irwit - A. KAlbarczyk
KSENIA Pajęcze Sieci - M. Haduch
MILKA Złotolandia - K. Bajorek
Shoreland POLISH PRINCESS - E. Borkiewicz
TRAPER - M. Darowska

klasa 2
ASHLEY Madecki - Marta Wasielewska
KENDO Satysfakcja - P. Tworek
NORIS z Leśnego Potoku - T. MIchalczewski
RAKIJA BLACK z Kovarny - B. Przymusińska
VUX z Beroliny - B. Pawlik

Link to comment
Share on other sites

ojojoj...
wysyłałam zgłoszenie jakieś trzy tygodnie temu, dostałam potwierdzenie na maila, i jeszcze pytałam jak to jest z tą sobotą, bo był błąd w podanym termninie zawodów. I nie ma mnie na liście zawodników? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luleczka']GULDEN z Dobrego Towarzystwa dodano do klasy 1, czy to wy? :)

godziny rozpoczecia klas
0 -8:00
1-12:00
2-14:00[/quote]


MY!
Cieszę się, że się odnaleźliśmy :multi:
Dzięki :loveu: i do zobaczenia w sobotę!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Wyniki klasa 0 [/B]

22. ADDI vom Achloss Hexental - A. Boczula
AMIE - J. Fiałkowska 78 pkt, lokata 7
ASLAN - E. Rywczak 71,5 pkt, lokata 9
BASTON - B. Malec 91, lokata 4
CHESTER - E. Krańska 77,5, lokata 8
[B] CHMURA - M. Czajkowska 96 pkt, lokata 2[/B]
COCA Amon Hen - D. Cisowska dyskwalfikacja (30 pkt)
DANDY Ew-Bor- I. Jędras 62,5 pkt lokata 13
[B] DRAGON z Grodu nad Mleczną - P. Pawlak 96,5 pkt, lokata 1[/B]
FA ART - M. MArcelewicz 58 pkt, lokata 14
HAMMAN VIN KRAKAU Temperton - A. Pankiewicz 69,5 pkt lokata 11
MATRA - B. Szoblik 57,5 pkt, lokata 15
[B] NIUTON le-mar-jo - SZ. Ruśkowski 92 pkt, lokata 3[/B]
NOBEL Nowa Sawanna - A. Krajczak 30 pkt, lokata 18
NOMI NEGRA le-mar-jo - J. Wnuk 34,5 pkt, lokata 17
KAJ Donum Cordis - M. Łęczycka 82 pkt, lokata 6
KELT Donum COrdis - J. Nowotarska dyskwalfikacja (65 pkt), lokata 19
RUDIE - B. Ludwig 70 pkt, lokata 10
SONY - K. Bałdyga dyskwalfikacja (9 pkt) 21
VIATOR Optima Fide - M. Bartoszewska 84,5 pkt, lokata 5
ZONA Hulaj Dusza - J. Staszczak 50 pkt, lokata 16

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']ja mam pare zdjęć. Niestety nie widziałam występu zwycięzcy klasy 0 i drugiej połowy klasy 1:placz: Fotki nie są najlepszej jakości (ba, są straszne:diabloti:), ale chyba lepsze takie niż, żadne:razz:

Za chwile je tutaj wstawię;)[/quote]

wazne zeby byly

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...