Jump to content
Dogomania

luleczka

Members
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

luleczka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Zaraz po odprawie rozpoczna się starty, ale ile bedzie ona trwała tego nie mozna powiedziec dokładnie więc proponuje 8:00 :lol:
 2. tak placisz za rejestracje i skladke. kupujesz ksiazeczke i umawiasz sie z kierownikiem komisji szkolenia oddzialu na podbicie i zarejestrowanie owej ksiazeczki. natomiast na miejscu porps o podbicie jej pieczatka oddzialu. pozdrawiam
 3. LISTA STARTOWA uzupełniana na bieżąco jest dostepna [URL="http://dog-sport.pl/content/view/600/180/"]Kraków 28.06.2009 - lista startowa - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/URL] czekamy niecierpliwie na dalsze zgłoszenia:p
 4. Zapraszamy do Krakowa:multi: [CENTER][CENTER] [B]ZKWP ODDZIAŁ KRAKÓW[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]Zaprasza na[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]IV OTWARTE ZAWODY OBEDIENCE[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B] 28 czerwca 2009 [/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]KLASA 0, 1, 2, 3[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]PUCHAR POLSKI [/B] [/CENTER] [/CENTER] [LIST] [*][B] Miejsce[/B]: teren AWF al. Jana Pawła II ( przy wystawie krakowskie) [/LIST] [LIST] [*][B]Sędziowanie [/B] [/LIST] Tadeusz Roszkiewicz – klasa 0, 3 Jacek Lewkowicz – klasa 1, 2, 3 [LIST] [*][B]Opłaty startowe[/B] – wszystkie klasy 40 zł. [/LIST] Wpłaty na konto BPH 11 1060 0076 0000 3200 0097 4290 z dopiskiem ‘nazwisko +zawody obedience’ Zgłoszenia do [B][U]20 czerwca włącznie[/U][/B]!!!! mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [LIST] [*]W zgłoszeniu proszę podać: dane przewodnika i właściciela psa (imię nazwisko, adres oddział ZKWP), psa (nazwa przydomek, data ur, nr tat, PKR, nr rej, rasa, płeć) i [U]klasę startową[/U]. [/LIST] [B]Zgłoszenia niepełne nie będą uwzględniane. [/B] [LIST] [*][B]PLAN ZAWODÓW[/B] [/LIST] RING I – klasa 0 odprawa 8:00 RING II - klasa 1 odprawa 8:00 klasa 2 i 3 (godzina zostanie podana po zamknięciu listy zgłoszeń) [LIST] [*]Informacje – 601 405 931, 601 492 212, 502 237 614 [/LIST] Zawodnicy mają obowiązek posiadanie przy sobie: książeczki startowej, świadectwa szczepienia, dowodu wpłaty, potwierdzenia opłaty składki członkowskiej za rok 2009 oraz dokumentu potwierdzającego prawo do startu w klasie wyższej niż 0.
 5. Zapraszamy do Krakowa :multi: [CENTER][CENTER] [B]ZWIAZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]ODDZIAŁ W KRAKOWIE[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]ZAPRASZA NA V OTWARTE ZAWODY wg reg MPPT[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B] ‘memoriał Andrzeja Woźniakowskiego’[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]Indywidualne i drużynowe[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]Z cyklu PUCHAR POLSKI MPPT[/B] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B][U]27 czerwca 2009[/U][/B] [/CENTER] [/CENTER] [LIST] [*] Kraków – teren AWF al. Jana Pawła II ( przy wystawie krakowskie) [/LIST] [LIST] [*]Zgłoszenia: mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]do 20 czerwca[U] włącznie!!![/U][/B] [/LIST] Rasa, nazwa psa, data ur, nr tat, nr rej, PKR, płeć, imię, nazwisko i adres właściciela , imię i nazwisko przewodnika, reprezentowany oddział. Proszę podać także czy startują Państwo [B]indywidualnie czy drużynowo[/B]. Dane zawodników drużyny prosimy zgłaszać razem – dziękujemy [B]Zgłoszenia z niepełnymi danymi nie zostaną uwzględnione. [/B] [LIST] [*]Obsada sędziowska [/LIST] Michał Szalc (Gdańsk) Tadeusz Roszkiewicz (Poznań) [LIST] [*]Opłaty -50zł [/LIST] Nr konta – BPH 11 1060 0076 0000 3200 0097 4290 oddział Kraków ZKwP ul. Żywiecka 36. [LIST] [*]Program zawodów [/LIST] Odprawa zawodników – godz 8:00 Rozpoczęcie zawodów – godz 8:30 [LIST] [*]Zwycięscy otrzymają puchary, dyplomy i upominki od sponsorów [/LIST] Informacje - tel kom 601 405 931, 601 492 212, 502 237 614 Tel oddziału -12 266 70 85 (pon, śr, czwar 16:00 – 19:00) [LIST] [*]Postanowienia organizacyjne [/LIST] Każdy z zawodników ma obowiązek posiadania : książeczki startowej, świadectwa szczepień, pokwitowania opłaty startowej, dowód opłaty składki członkowskiej za rok 2009. Suki z cieczką będą startowały na końcu stawki. Przewodnicy psów zgłoszonych w tym samym dniu na wystawę krakowską proszeni są o rozważną decyzję o starcie. Psy takie mogą wg życzenia przewodnika otrzymać końcowe numery startowe lub biorą udział w losowaniu wraz z pozostałymi. [B]Po wylosowaniu numeru kolejność startowa nie ulega zmianie. [/B]
 6. dla wszystkich zainteresowanych [URL="http://dog-sport.pl/content/view/572/229/lang,polish/"]LISTA ZAWODNIKÓW IPO[/URL] już dostępna :lol:
 7. URWIS - robimy co możemy na naszym małym podwórku - zapraszam:p
 8. W reg PT/MPPT wyższa lokate dostaje pies który miał więcej pkt z aportowania potem z chodzenia. niestety w reg obedience nie uwzgledniono przyznawiania lokaty kiedy punkty sa takie same. sytaucja u nas byla dosc szczegolna bo skoro 3 psy otrzymuja [B]max ilosc[/B], w przypadku dogrywki musielibysmy liczyc ze ktorys popelni blad...wg sedziego nie bylo sensu meczyc psow na upale a 100 pkt to chyba dobry wynik. czy naprawde kwestia drugiego miejsca jest az tak krzywdzaca bo zawodnik III nie ma z tym problemu. nie za bardzo ambicjonalnie sie podchodzi to zawodów nota bene bez rangi pucharowych? ;)
 9. informacje [URL]http://dog-sport.pl/content/view/419/180/[/URL]
 10. informacje były podane na podstawie kalendarza GKS, ale sprawdzałam i poprawiono na 20-21.
 11. czy mozna prosic o godziny rozpoczecia i adres miejsca zawodów?
 12. Alegorie jak widac nie sa w twoim guście ;) ustalmy więc coś - jesteś najlepszy i nie daj sobie wmówic nic innego :)
 13. w porównaniu z Toba mam jakieś 40 startów, 9 różnych egzaminów i z 100 psów przygotowanych do PT moich uczniów wiecęj i uprawnienia ZK a także szacunek do moich nauczycieli którzy kiedyś uczyli mnie i uczą nadal jak trzymać smycz czyli wg Twoich kryterii kims pomiędzy bardzo nikim amatorem i nic nie wartym odpadkiem. A osoba która jest [B]organizatorem[/B] szkoleń, nie mylić tylko z pracownikiem ;) jest miedzynarodowym sędzią, licencjonowanym pozorantem i instruktorem z tytułem MP IPO 3, jak przypuszczam w porównaniu z p. Glogarem równie nicnieznacząca.... Udało nam się także zorganizować parę poważniejszych imprez kynologicznych zwanych zawodami ale nie mam śmiałości porównywania tego z Twoimi seminariami czy zjazdami szkoleniowymi. W sumie to aż głupio tak stawiać się na równi z ludzmi Twojej klasy i poziomu ... niestety w ciągu ostatnich 10 lat nikt nigdy nie żądał zwrotu gotówki ponieważ poczuł się nieusatysfakcjonowany ale jak tylko tak sie stanie juz prosułabym o instrukcje jak w takim przypadku postąpić, liczę na Twoje doświadczenie w tej kwestii. Gdybyś po prostu chciał sie reklamować, go ahead, życie samo weryfikuje nasze umiejetności ale Ty chcesz po plecach tych którzy Cie stworzyli wejść na szczyt i byc kimś. Jeżeli uważasz ze Twój obecny mentor jest kims lepszym ucz się i korzystaj ale jak nazwiesz człowieka który miesza z błotem swojego 'kynologicznego' ojca, który Cię wychował , gościł i wszystkiego uczył od podstaw? Byc może już niedługo bedziesz kimś, wielki, najlepszy, ikona POlskiej kynologii jako działacz i zawodnik i dlatego w duchu świat życzę Ci żebyś nigdy nie usłyszał podobnych słów 'on zmarnował mój czas, niczego mnie nie nauczył' od swoich uczniów tych z placu i może przyszłych kandydatów na pozorantów. Ten który wyparł się swojego nauczyciela kiedy zrozumiał co zrobił powiesił się ... :(
 14. [quote name='molos'] pytanie dlaczego nie zrobiłem jeszcze licencji w Czechach? Dobre pytanie! Odpowiedź jest trywialna - bo pod tym względem 2 lata [B]zmarnowałem[/B] współpracując z pozorantem [B]z MSKS spod Brna[/B] :)[/quote] weszłam na chwile na strone kursu walut ... 960 zl jest obecnie równe [B]30 srebrników[/B]... nie marnujmy juz wiecej słów:grab:
 15. [quote name='molos'] proszę wszystkich zainteresowanych o zadawanie konstruktywnych pytań merytorycznych na temat cyklu szkoleń w CSP :) z chęcią odpowiem. [/quote] do rzeczy - spotkanie z głownoprowadzacym raz w miesiacu...a co w miedzyczasie, kto bedzie ze mna pracowal? czy wystarczy mi 8 spotkan zeby przygotowac psa do egz IPO?
×
×
 • Create New...