Jump to content
Dogomania

BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?


figa33

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to co zrobisz...na siłę, nie wepchniesz nikomu :)
Betina to prawdziwy diament, może Wilma się nie obrazi, ... po cichu powiem, że Betina jest o wiele bardziej fascynująca :)
Ludzie bierzcie i kochajcie, bo to jest po prostu skarb, powinnyśmy ją drogo sprzedać, a nie za darmo dawać :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Szkoda, że nie ma takiej drugiej pani, która wzięła tą nasza owczarkę, wtedy co była razem z Rodosem, ech taki domek dla Betinki i dla Wilmy, szkoda, że takich ludzi brak...[/QUOTE]

a ja napiszę do p.Magdy w tej sprawie, wszystkie możliwości jak są, trzeba wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']a ja napiszę do p.Magdy w tej sprawie, wszystkie możliwości jak są, trzeba wykorzystać.[/QUOTE]

No i już jakiś pomysł się wykluł...a nóż coś zadziała...jakieś zbawienie, cud nad Wisłą, albo przynajmniej nad Odrą...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzis dzownił w jej sprawie pan z firmy ogrodniczej i przedstawił mi fantastyczną wizję dla Betiny: w dzień kojec a na wieczór chodzenie po terenie firmy z dozorcą, poniewaz pan była bardzo miły i kulturalny, to ja też mu bardzo kulturalnie wytłumaczyłam, że kojec to ona ma u nas , a my jej szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny, a nie dozorcą....łoj...troszke oburzenia było. Ludzie myślą, że my to tak z pocałowaniem ręki będziemy te psy wydawac wszędzie gdzie tylko będą ich ludzie chcieć, na stróży, myśliwych, dozorców i darmowe alarmy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie tego pana co pisał do Karolci odnośnie Betiny, są tu nawet zdjęcia z jego domu, pan dziś skontaktował się ze mną, Betiny już nie mógł znaleźć, ale znalazł Raksi, która jest taka sama jak była jego Aza!!!! Rozmawialiśmy dłuższy moment, bardzo sympatyczny człowiek i dom też fajny. Pan jest zainteresowany Raksi, a nie odezwał się Karolciu bo trafił do szpitala, jednak rozmowa z człowiekiem to całkiem co innego niż foty lub maile. No nic zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie, działamy z[B] Jadwinią, naszą przewoźniczką, magiem transportu i złotym człowiekiem!!! [/B] Ale o Betinie cały czas myślę i w razie czego gdyby Raksi się udało, będę molestowała ten dom, żeby przyjechał zobaczyć Betinę!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, pan ma żonę, dorosłego żonatego syna. Pan obiecał mi zdjęcia, a nawet jak będę chciała, to przekaz z kamery na skype, ogólnie bardzo radosny człowiek, bardzo się ucieszył, że jest transport, bo sam szukał gdzie się tylko dało, bardzo miło wypowiada się na temat swojej byłej suni, też wziętej ze schroniska, no i ogólnie taka pozytywna osoba, myślę, że będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']
A co z domem w Lublinie??[/QUOTE]

Lublin jak na razie się nie odezwał, no to chyba szkoda czekać z nadzieją że ktoś się zdecyduje...tak to właśnie jest. Szkoda mi najbardziej tego domu z Przemyśla, do ostatniego momentu czekałam, no niestety, ale Karolciu z Przemyśla, słyszysz???? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Lublin jak na razie się nie odezwał, no to chyba szkoda czekać z nadzieją że ktoś się zdecyduje...tak to właśnie jest. Szkoda mi najbardziej tego domu z Przemyśla, do ostatniego momentu czekałam, no niestety, ale Karolciu z Przemyśla, słyszysz???? :cool3:[/QUOTE]
Wstyd! :D Ale to jakiś jeden burak, że się nie odezwał, bo reszta w Przemyślu to sami wspaniali ludzie;);):razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...