Jump to content
Dogomania

W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)


zerojeden

Recommended Posts

Ja jako osoba prywatna zrezygnowała z wpłat na AS ponieważ nie stac mnie na to żeby płacić składkę i dopłacać do sterylki dodatkowo 50% ;( tak to niestety wygląda.

Sonia miała być dzisiaj ciachnięta ale wet mi się rozchorował i zabieg przeniesiony jest na przyszly tydzień, oczywiście na krechę zresztą jak i dzisiejsza wizyta z zepsutym psim okiem.

Za każdą pomoc zwłaszcza w tym miesiącu bedę bardzo wdzieczna, bo ciezki to miesiąc bardzo... zatrzesienie kleszczy daje ciągle po kieszeni ;( a do tego jeszcze kilka sterylizacji i 4 kastracje przede mną.

Link to comment
Share on other sites

Co ja bym bez Was kochane ciotki zrobiła :crazyeye: DZIĘKUJĘ :Rose:

Magdola jak zalatwisz to możemy ciachać...ja muszę najpierw pociachać te co są już w kolejce od jakiegoś czasu i odkładane z braku kasy. Ukkiego trzeba wykastrować bo ma bardzo duże jądra żeby to jakaś prostata nie była i to jego teraz po Soni w pierwszej kolejności. Trzeba było iśc na weterynarię ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ja mam osobe chetna na sunie kudlata... Mysle, ze szansa jest, ale mam ograniczony dostep do tej osoby.... Postaram sie w poniedzialek cos zalatwic[/QUOTE]

oj to super by było :)
jakby mi dwie Sonie odpadły, to mogłabym te pieniądze przerzucić na Maję i Żuczka i bardziej je popromować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ja mam osobe chetna na sunie kudlata... Mysle, ze szansa jest, ale mam ograniczony dostep do tej osoby.... Postaram sie w poniedzialek cos zalatwic[/QUOTE]
Perła też kudłata ;) tylko waga 20 kg....

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję lepsze zdjęcia Inki. Już mi dwie osoby napisały, że psiaka źle widać. No co ja poradzę, że ludzie są wzrokowcami.
I jak postępy Majeczki kaukaza? Co ze zwierzętami? Nadal ostrzeżenie potrzebne? Nie masz foty twarzy Majkowej? A Żuczka jak toyota z tablicy nie ściągnie, to mi go będą usuwać co chwilę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Chodzi Wam dogo narmalnie? Mi od czasu tego dnia co sie zalogowac nie można było cały czas wariuje i pokazuje się na 3 sekundy po czym wyskakuje komunikat że nie ma takiej strony :(

Ciotka nawet nie pytaj ile kasy potrzeba żeby wszystkie ciachnąć co tego potrzebują ;(
Do kastracji jest Ukki, Rex, Gary, Rodzynek i Fiedia który zresztą choruje na trzustkę jak Dayson i co jakis czas są potrzebne badania żeby dobrać dawkę leku.

Do stertylek są dwie Sonie, Inka, Maja, Greta i Bystra Kenzi....Maję możliwe że wysterylizujemy na koszt schroniska z którego została zabrana.

Niestety musi być z ostrzeżeniem bo ścieły mi się suki wlasnie Maja i jedna z haszczek i Maja jest jak to na kaukaza uparta i średnio odwolywalna a przy jej masie odciągnąć ją to nie lada wyczyn...na szczęście obeszło się bez jakis uszczerbków i tylko było kilka otarć i wyrwanej sierści więc ona może trafic tylko do domu bez innych zwierząt, na koty też reaguje impulsywnie jest bardzo zazdrosna o czlowieka.

Co do Soni astki potencjalny dom numer jeden stawia warunki których nie jestem w stanie spełnić, potencjalny dom numer dwa miał się odezwać w sobotę do dzisiaj jest cisza. Potencjalny dom numer 3 jest w Szczecinie i ma sie odezwać we wtorek zobaczymy.
Bardzo dziękuję za pomoc w opłaceniu sterylki Soni :Rose:

Jutro spróbuję upolowac jakieś lepsze foto Inki...ale ona się ciągle kręci i kręci i dostała znaczenia takie jasne od słońca chyba ;) takie letnie pasemka zobaczycie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na maj:
01.05 - dla Kenzi od Maja7 - 20zł
02.05 - dla Perełki od Olena84 - 25zł
08.05 - dla Kenzi od Gloria - 121,92zł
08.05 - dla Daktyla od Marty ze Szczecina - 50zł
08.05 - dla Żuczka od P.Katarzyny z Warszawy - 50zł
10.05 - dla Żuczka od Dulska (dek. stała) - 20zł
10.05 - dla Kenzi od BETA ESO FB - 20zł
10.05 - dla Inez od Obieżyświat75 - 30zł
11.05 - dla Kenzi od AJW - 10zł
12.05 - dla Żuczka (sta.deklaracja 5zł i dla Kenzi 10zł) od Mdk8 - 15zł
12.05 - dla Rodzynka 10zl, dla Inez i Perełki po 5zł od Mdk8 - razem 20zl
13.05 - dla Perełki od P.Haliny z Otwocka - 50zł
13.05 - dla Inez od Cudak (bazarek) -110zl
13.05 - dla Inez od Maupa4 - 15zł
13.05 - dla Inki od P.Joanny ze Szczecina - 30zł
13.05 - dla Perełki od Lara - 10zł
13.05 - dla jamniczek od Magdola - 400zł
13.05 - dla jamniczek od Magdola - 150zł
14.05 - dla Rodzynka od P.Karoliny z Kalisza - 100zł
17.05 - dla Rodzynka od Magdyska25 - 20zł
17.05 - dla Rodzynka od Ewu - 150zł
17.05 - dla Perełki od Olena84 - 40zł
17.05 - dla Inez i Perły od Cudak (bazarek po 61,50zł) - 123zł
18.05 - dla Żuczka i Inki 50/50 od Obieżyświat75 - 100zł
20.05 - dla Perełki od Rita91 - 20zł
20.05 - dla Rodzynka od Basiek8 - 20zł
20.04 - dla Kenzi od Sonia1974 - 10zł
23.05 - na sterylizację Soni od Teresaa118 - 200zł
24.05 - dla Rodzynka od Pikola - 50zl
25.05 - dla Inez od Obieżyświat75 - 50zł
27.05 - darowizna Panna Marple - 50zł

[COLOR=#4b0082]BARDZO WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC W UTRZYMANIU PSIAKÓW :Rose:

[/COLOR][COLOR=#000000]Mamy sporo wpłat dla Rodzynka...jego leczenie nie było aż tak kosztowne (175zł) czy za resztę zebranych dotychczas środków mogę go wykastrować?
Wszyscy którzy zedlarowali darowizny na 3 staruszki mogę oczywiście je wycofać bądź zmniejszyć z uwagi na to że mogłam zabrać tylko Rodzynka na tą chwilę z braku miejsca w dziadkarni ;( Nie czujcie się zobowiązani wcześniejszymi deklaracjami, sytuacja się zmieniła i zrozumiem oczywiscie jak zmienicie zdanie w tej kwestii.

Fakturę za Rodzynka jutro wstawię na profil na fb bo tu niestety nie mogę ;(

Ciotki jak poszedl drugi bazarek dla Majeczki na spłatę pożyczki na kojec? [/COLOR]

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...