Jump to content
Dogomania

MIELEC – zbiór linków wątków na dogo, psów ze Schroniska w Mielcu


Recommended Posts

[quote name='SZPiLKA23']przepraszam ze sie wtrącam :oops: ale ta sunia przypomina mi charta szkockiego Deerhound a to rasa mniej spotykana i bardziej pożądana:cool3: jezeli byłoby wiecej fotek i jakies info to mogłabym ja dac na forum chartow[/QUOTE]
ZDJECIA PRAWIE WSZYSTKICH PSOW ZE SCHRONISKA SA NA STRONIE. Wczoraj o tym pisalam, bo wyszlo jakoby schronisko nie ma strony i aktualnych zdjęc, mnie już ręce opadaja. Sunia ma 10 zdjec w swojej galerii i opis jaki taki.
[QUOTE]Najbardziej jednak zal mi małej bo dla niej kazdy dzien w tym boksie to ogromna trauma i mam teraz powazny dylemat czy sciagnac aukcje[/QUOTE]Zapytalam kierownika o tą pania i co dalej z sunia. Normalni ludzie nie maja bladego pojecia jak wyglada schronisko, dzisiaj mnie znajoma zapytala czy wszystkie psy maja aktualne ksiazeczki zdrowia, bo jej ojciec jest zainteresowany adopcje. Kur.... a skad na to wziac pieniadze :angryy: 450 ksiazeczek rocznie :roll: Skad taka bezdenna glupota w tych ludziach, naiwnosc i bląkanie w chmurach. I ciagle pisanie : 'ale biedne pieski', 'dlaczego sa w schronisku', 'dlaczego suczka x214 nie jest wysterylizowana', 'dlaczego ten pies jest na lancuchu', itd.



[quote]Hallo liebes Tierheim-Team,
ich bin es, Marlena! Hier in Deutschland werde ich Lene genannt. Die Fahrt von Polen nach Solingen hatte ich gut überstanden. Aber meine Pflegefamilie wohnt 350 Kilometer entfernt. Das hieß weiterfahren. Mitten in der Nacht kam ich erschöpft in meinem "neuen zu Hause" an. Gnarrenburg, in der Nähe von Bremen. Dort erwarteten mich zwei Hunde aus Spanien. Die Podencodame heißt Soluna und ist meine Freundin. Mit ihr spiele ich immer;die kann rennen! Der andere ist ein Sabueso namens Toulon. Den sag ich immer meine Meinung! Der will immer im Mittelpunkt stehen! Das geht gar nicht! Das steht mir zu! Ich bin nämlich eine kleine Diva! Ich bleibe für immer hier! Ich fühle mich spitzgedackelt wohl. 5 Katzen haben meine 2Beiner auch. Die habe ich aber voll im Griff! Um das Haus ist ein riesengroßer Garten in dem ich mit Soluna und Toulon toben kann. Dann kommen Wiesen. Meine 2Beiner haben auch 6 alte Pferde, 4 Heidschnucken und 2 Schweine. Aber meine 2Beiner essen kein Fleisch! Sie sind Vegetarierer! Gott sei Dank bekommen wir etwas vernünftiges.Apropos Essen! Nun kann ich wieder richtig essen. Der Tierarzt hat mir 10 Zähne gezogen! Muss noch große Antibiotikatabletten für einen kleinen Hund schlucken.Ich kann Euch nur schreiben, dass ich es gut getroffen habe. Bekomme Steicheleinheiten satt, volles Freßnapf, habe tolle 4beinige Freunde und meine 2Beiner gebe ich auch nicht mehr her-die mich aber auch nicht! Habe euch Fotos mitgeschickt. Ich schreibe euch wieder. Alles Liebe, Gute, vielen Dank an Euch. Pfote zum Gruß Lene Danke sage auch ich, Kari[/quote][URL="http://img30.imageshack.us/my.php?image=13112117.jpg"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3366/13112117.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img30.imageshack.us/my.php?image=48999828.jpg"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2717/48999828.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img32.imageshack.us/my.php?image=22983255.jpg"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3109/22983255.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img32.imageshack.us/my.php?image=16233175.jpg"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8029/16233175.jpg[/IMG][/URL]

[B][COLOR=red]Odnosnie suczki belga[/COLOR][/B] : jesli aukcja jest z licytacja to kazdy moze zalicytowac, ale to NIE znaczy, ze aukcje wygra. Mozna poprosic kogos kto ma konto na allegro, a nie wystawia psów, zeby tez zalicytowal. Ciekawe co wtedy powie ten nawiedzeniec :mad: Ewatr dla zdrowia proponuje poprosic kogos z kontem na allegro, zeby zalicytowal. Moze KasiaTatry albo ktoras z dogomaniaczek z Mielca (Yoko,Gabi1983h).
[QUOTE] Temat: Re: czarna suczka jak owczarek belgijski
Od: "Profil1"
Data: Pt Maja 15 2009, 6:11 am
Do: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu

[B]Wczoraj dzwonił do mnie ten gość i powiedziałem mu, żeby dzwonił w sobote.Ta Pani już nie dzwoni. Jeżeli nie zadzwoni do jutra, to mu ja dam.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC0270i8%20%289%29.JPG"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC0270i8%20(9).JPG[/URL]

przepraszam ze sie wtrącam :oops: ale ta sunia przypomina mi charta szkockiego Deerhound a to rasa mniej spotykana i bardziej pożądana:cool3: jezeli byłoby wiecej fotek i jakies info to mogłabym ja dac na forum chartow

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co się denerwowac :p.
Ludzie rzeczywiście traktuja aukcje psów na allegro, jako najzwyczajniejsze w świecie, na których sporzedaje sie buty czy skarpetki :roll:. Dlatego ja nigdy nie wystawiam aukcji w opcji KupTeraz, co by miec pole manweru z ewentualnym jej odwołaniem. A i tak zdarzyło mi się juz dwa razy, że ktos zalicytował mi psa w ostatniej sekundzie trwania aukcji i nie miałam szans nawet zainterweniowac. Na całe szczęście oba przypadki to były zwykłe, głupie zagrywki i na moje prośby kontaktu, nikt się ze mną nigdy nie skontaktował.
Z ta kobitką zainteresowaną to o tyle kiepsko wyglądało, że chciała dowozu suni i to daleko.
Mnie tylko zastanawia, czy ten napalony facet da sobie radę z suńką. Ona na prawdę wymaga niezłej socjalizacji. To po prostu dzikus. Jesli facet chce ją jedynie dla urody i do tego nie ma pojęcia o pracy z trudnymi psami to cienko to widzę.
Moje pytanie jest, ile mała ma teraz miesięcy? Chyba jednak sterylka nie wchodzi niestety, póki co w grę :roll:?

Dobrze, ze Samanta i sunia wilczarza wysterylizowane. Można ta drugą w końcu zacząc ogłaszac :multi:.


Marlenka po prostu nie mogła lepiej trafic :loveu:. Takich miłośników zwierząt nie wszędzie można znaleźc ;).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
halciaI jesli facet nerwus,a tak by to wygladało....to tez moze byc nieodpowiedni,bo mała wymaga cierpliwosci i spokoju.
[/QUOTE]Nerwus ...nerwus juz mnie programem UWAGA nawet straszył :roll:
a wogole szkoda słów i zdrowia na ludzi trzeba sie skupic na zwierzakach :loveu:


[quote name='gabi1983h']podaj namiary to zalicytuje i będzie po sprawie:)[/quote]


Dzieki Gabi ale wycofałam jego oferte na jego wyrazne zyczenie :cool3:

No coz troche juz przywykłam do ludzkich zachowan i pretensji i dam rade ;)

Ale gosc baaaaaaardzo był napastliwy w swoich wypowiedziach a widac ze w temacie warunków w jakich sie pracuje w schronisku czy wolontariatuje nie miał bladego pojecia :shake: Wyobrazni mu nie starcza tak mysle ...
Bo jak tu wyjasnic komus ze nie mozemy dzwonic i odrywac kierownika co 5 godzin zeby podawał nam biezace informacje kto jest zarezerwowany albo gdzie ma jechac bo pan chce miec wszytsko na swieżo ?
Sam miał wielkie "ale " o to ze prze 3 dni nie mogł sie skontaktowac ze schroniskiem telefonicznie - to niech przyjedzie i zobaczy ile to jest spraw i psów do dopilnowania a nie tylko siedzenie przy telefonie i czekanie az ktos raczy zadzwonic ...

Ja mysle ze on juz po mała nie zadzwoni :shake: bo z tego co pisał to "podziekował" mi i schronisku za współprace ...
Ale to chyba dobrze - bo cos czuje ze mimo tego ze pisałam ze mała jest w totalnym stresie i wymaga wielkiej cierpliwosci - to Pan miałbym tym razem pretensje ze dalismy / dąłam / mu zdziczałego psa :cool3: i trzebaby ja sobie zabierac spowrotem ...ech ludzie !

Link to comment
Share on other sites

Taaaa, ciekawe, jak by wyszedł w programie UWAGA. Pewnie jak ostatni IDIOTA :diabloti:. Niech zgłasza, pojedziemy grupą, pogadamy ...:eviltong:

[B]Wystawiłam na allegro psa husky, foxterriera z 91 oraz sunię wilczarza. Wznowiłam też wyróżnione odnalezionego Iliana :cool3:.[/B]



[B][SIZE=4][COLOR=red]PROŚBA DO WSZYSTKICH MIELECKICH DZIEWCZYN!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=navy]Ponieważ po ostatnich dwóch wypadach do schroniska mamy MASĘ zdjęc psów nowych i starych, które maja juz pozakładane bądź pouaktualniane galerie, bardzo proszę o[/COLOR] [SIZE=4][COLOR=red]OGŁASZANIE PSÓW GDZIE TYLKO SIĘ DA[/COLOR][/SIZE]. [COLOR=darkgreen]Do strony mniej więcej 10 galerii na stronie schroniska są psy posprawadzane i aktualne!!! Te spokojnie można wkładac na ogłoszenia.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Mamy co robic!![/COLOR][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Tak więc ... DO DZIEŁA :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na chwilkę zaglądam bo na Kr lecę, ale Maja szuka pieska, świętokrzyskie to blisko, może któras przy chwili czasu mogłaby jej jekiegoś mielczaka podrzucić;)

[url]www.dogomania.pl/forum/f97/niewielki-starszy-pies-poszukiwany-przez-starsza-osobe-137738/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Taaaa, ciekawe, jak by wyszedł w programie UWAGA. Pewnie jak ostatni IDIOTA :diabloti:. Niech zgłasza, pojedziemy grupą, pogadamy ...:eviltong:

[B][COLOR=navy]Ponieważ po ostatnich dwóch wypadach do schroniska mamy MASĘ zdjęc psów nowych i starych, które maja juz pozakładane bądź pouaktualniane galerie, bardzo proszę o[/COLOR] [SIZE=4][COLOR=red]OGŁASZANIE PSÓW GDZIE TYLKO SIĘ DA[/COLOR][/SIZE]. [COLOR=darkgreen]Do strony mniej więcej 10 galerii na stronie schroniska są psy posprawadzane i aktualne!!! Te spokojnie można wkładac na ogłoszenia. [/COLOR][/B][B][COLOR=red]Mamy co robic!![/COLOR][/B][/quote]
Tak, ja chetnie pogadalabym z tym gosciem nawet w obecnosci TVN :mad: On mi sie nie podoba z samego pisania Ewatr i modle sie, zeby po malizne nie przyjechał :shake:
[B][COLOR=blue]A moze Murka by ją wzięla awaryjnie? Są srodki po Mai, mozna by trochę podskubac, mysle, ze czarnulka szybko znalazlaby dom. Ja bym dala na sterylizacje, sunia ma okolo 10 mies. wg kierownika. [/COLOR][/B][B][COLOR=#0000ff]W ten sposób bysmy mała uratowały - DOSŁOWNIE.[/COLOR][/B]

Jesli chodzi o oglaszanie, to są w miarę dobre zdjecia wielu nowo-starych psów, czesc nadal mam do wlozenia, wczoraj weszlo 8 na strone. Jeszcze kilka cudeniek czeka, m.in. sunia bialo-czarna a la papillon z b.36, pies a la szpic z 25(brak opisu) oraz nowe z Ostrowca. Smialo mozna wszystkie oglaszac.

Szpilka pisala o suni, ktora my zakwalifikowalysmy jako wilczarza, ze "ta sunia przypomina mi charta szkockiego Deerhound a to rasa mniej spotykana i bardziej pożądana". Poogladalam zdjecia tej rasy i to identyko ta sunia :-o Gdybyś mogla Reno zmienic tytul i opis w aukcji, dzieki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Tak, ja chetnie pogadalabym z tym gosciem nawet w obecnosci TVN :mad: On mi sie nie podoba z samego pisania Ewatr i modle sie, zeby po malizne nie przyjechał :shake:
[COLOR=blue][B]A moze Murka by ją wzięla awaryjnie? Są srodki po Mai, mozna by trochę podskubac, mysle, ze czarnulka szybko znalazlaby dom. Ja bym dala na sterylizacje, sunia ma okolo 10 mies. wg kierownika. [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]W ten sposób bysmy mała uratowały - DOSŁOWNIE. [/B][/COLOR][COLOR=#000000][/quote][/COLOR]

Ja jestem jak najbardziej ZA!!!

[quote name='Ulka18']
Szpilka pisala o suni, ktora my zakwalifikowalysmy jako wilczarza, ze "ta sunia przypomina mi charta szkockiego Deerhound a to rasa mniej spotykana i bardziej pożądana". Poogladalam zdjecia tej rasy i to identyko ta sunia :-o Gdybyś mogla Reno zmienic tytul i opis w aukcji, dzieki.[/quote]

Zmieniłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiatatry']cześć dziewczyny, czy remont hali trwa nadal? Długo mnie nie było, bo mi sie tata rozchorował :(
udało się dokonczyć zadaszenie nad 165? Pozdrawiam Was wszystkie :loveu:[/quote]Zauwazylysmy Kasiu, ze Cie nie bylo. Szkoda Twojego Taty, ze choruje, trzymamy za niego kciuki :kciuki:
Remont boksow 164/165 zakonczony. Tutaj na watku jest filmik z Twoimi psiakami wirtualnymi, przejdz na poprzednie strony i zobacz.
Remont hali trwa nadal. Ma byc skonczony do konca maja. Jak pisalam na mieleckim drugim watku kombinuje po znajomych firmach materialy :wink:

KasiuTatry, czy wiesz, ze Rudy z b.38, ktorego mialas razem z Halcia sponsorowac w hoteliku JUZ ma dom? Dolozylabys sie moze do kolejnej bidy, ktora DT potrzebuje na cito czyli do szczeniaczki belga? Jej zdjecia sa tez tutaj na watku, a jeden niecny gosc z allegro ostrzy sobie na nią zęby. Mial starcie z Ewatr, bo Ewatr wystawia mała na allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Tak, ja chetnie pogadalabym z tym gosciem nawet w obecnosci TVN :mad: On mi sie nie podoba z samego pisania Ewatr i modle sie, zeby po malizne nie przyjechał :shake:
[B][COLOR=blue]A moze Murka by ją wzięla awaryjnie? Są srodki po Mai, mozna by trochę podskubac, mysle, ze czarnulka szybko znalazlaby dom. Ja bym dala na sterylizacje, sunia ma okolo 10 mies. wg kierownika. [/COLOR][/B][B][COLOR=#0000ff]W ten sposób bysmy mała uratowały - DOSŁOWNIE.[/COLOR][/B]

Jesli chodzi o oglaszanie, to są w miarę dobre zdjecia wielu nowo-starych psów, czesc nadal mam do wlozenia, wczoraj weszlo 8 na strone. Jeszcze kilka cudeniek czeka, m.in. sunia bialo-czarna a la papillon z b.36, pies a la szpic z 25(brak opisu) oraz nowe z Ostrowca. Smialo mozna wszystkie oglaszac.

Szpilka pisala o suni, ktora my zakwalifikowalysmy jako wilczarza, ze "ta sunia przypomina mi charta szkockiego Deerhound a to rasa mniej spotykana i bardziej pożądana". Poogladalam zdjecia tej rasy i to identyko ta sunia :-o Gdybyś mogla Reno zmienic tytul i opis w aukcji, dzieki.[/quote]

A ja w tej szarej suni chart szkocki Deerhound to sie zakochałam:loveu:Gdybym tylko mała warunki mieszkaniowe inne niz mam(32 m)to juz bym ją brała nie mogę sie na nia napatrzeć..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B][COLOR=blue]A moze Murka by ją wzięla awaryjnie? Są srodki po Mai, mozna by trochę podskubac, mysle, ze czarnulka szybko znalazlaby dom. Ja bym dala na sterylizacje, sunia ma okolo 10 mies. wg kierownika. [/COLOR][/B][B][COLOR=#0000ff]W ten sposób bysmy mała uratowały - DOSŁOWNIE.[/COLOR][/B]

[quote]


Mysle ze to swietny pomysł bo dla niej kazdy dzien w boksie to dosłownie dzien stracony i stracone zdrowie bo wiadomo co robi taki permanentny stres ze zdrowiem ona wymaga dosiwdczonej osoby ...a u Mureczki malutka powinna dojsc do rownowagi a wtedy i dom sie znajdzie taki dobry i sprawdzony .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Zauwazylysmy Kasiu, ze Cie nie bylo. Szkoda Twojego Taty, ze choruje, trzymamy za niego kciuki :kciuki:
Remont boksow 164/165 zakonczony. Tutaj na watku jest filmik z Twoimi psiakami wirtualnymi, przejdz na poprzednie strony i zobacz.
Remont hali trwa nadal. Ma byc skonczony do konca maja. Jak pisalam na mieleckim drugim watku kombinuje po znajomych firmach materialy :wink:

KasiuTatry, czy wiesz, ze Rudy z b.38, ktorego mialas razem z Halcia sponsorowac w hoteliku JUZ ma dom? Dolozylabys sie moze do kolejnej bidy, ktora DT potrzebuje na cito czyli do szczeniaczki belga? Jej zdjecia sa tez tutaj na watku, a jeden niecny gosc z allegro ostrzy sobie na nią zęby. Mial starcie z Ewatr, bo Ewatr wystawia mała na allegro.[/quote]


Oczywiście, że sie dołoze. Dajcie tylko znać do kogo wysłać pieniądze. Dzisiaj bede robić przelewy do schroniska :) zaraz poczytam wątek, żeby być w temacie. Moze mi sie uda w koncu wyslać ten drapak do schroniska, bo kupilam sobie rower treningowy i mam dobry karton :) tylko musze sie zorientować, czy rower działa i czy moge sie go pozbyc ;)

Link to comment
Share on other sites

witam, mam pytanie co do suki podobnej do wilczarza- czy napewno nie ma czipa/tatuażu??

i jeszcze jedno - jest drobna, ale deerhoundy nie mają takich znaczeń, poza tym jeśli chodzi o zainteresowanie rasami zdecydowanie większe powodzenie maja wilczarze, ja bym tytułu nie zmieniała! jest teraz do sprzedania dziewięć (!) ponad półrocznych szczeniąt deerhounda i nie ma nimi kompletnie zainteresowania :shake: a wilczarze są o wiele bardziej znane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']właśnie przeczytałam na charcim, że suczka jedzie do domu :) więc pytania nieaktualne ciekawe gdzie będzie mieszkała?[/quote]My tam nie mozemy zajrzec, trzeba sie zalogowac. Napiszcie kto sie zglosil po sunieczke? Ona bedzie do adopcji za kilka dni, wczoraj miala sterylke.

Link to comment
Share on other sites

Ulka18- galgo serce napisała, że dzwoniła do schroniska i pani z którą rozmawiała powiedziała jej, że sunia jedzie do nowego domu (podkarpacie) i gwarantuje, że będzie to bardzo dobra rodzina. Ale jeśli wczorej dopiero sunia miała sterylkę to faktycznie trochę szybko?

Ciągle się zastanawiam co to była za suczka, skąd?

Link to comment
Share on other sites

Na takie "rasowce" mimo wszystko łatwiej znaleźc amatora. Cieszę się, że sunia wkrótce trafi do domu. Oby to były dom na zawsze.

Tego nowego psa mix bordera i setera podesłałam Elzie, króra stwierdziła, ze to jest mix berneńczyka, co zresztą i mnie się wydawało, dlatego go jej podesłałam ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...