Jump to content
Dogomania

Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS


Pink

Recommended Posts

Ja nie lubie i staram sie zeby tego nie robily, dla mojego i innych swietego spokoju. Z Floydem juz mialam przeboje, bo jego ludzie kochali i co juz troche wybilam mu skakanie z glowy, to jakis przechodzacy czlek mi wszystko zchrzanil - ja do Floyda nie wolno - siad a ludzie, e nic nie szkodzi, taki slodziutki pieseczek i dawaj klepac po nogach i glaskac i drapac ... myslalam ze mnie jasny szlag trafi :angryy: A on kochal tak ludzi, ze jak jakiegos widzial na horyzoncie, to odrazu caly w skowronkach ... przez taka jedna starsza pare na spacerze nad rzeka, jak byl maly to pod rower mi wpadl, bo go zobaczyli i odrazu ochy i achy a temu w to graj i dawaj do nich na druga strone sciezki - no a rowerem facet jechal, dobrze ze nie szybko i na tyle przyhamowal, ze nic wiekszego sie nie stalo ale tak strachu maly sie najadl, ze juz do konca zycia mial z rowerami problem ... chociaz do ludzi go to nie zniechecilo :shake: Dopiero po PT byl wzgledny spokoj, bo byl calkowicie odwolywalny.

ps mamy termin na piatek na 10.00 - Oskar - nie wiesz jeszcze co cie czeka :cool3:

[IMG]http://imageshack.us/a/img705/6151/piesie064.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co zalatwione, to juz [I]z czapki[/I] i spoko ... a to za niedlugo swieta, rodzinna zadyma, pozniej wiosna juz napewno przyjdzie, trzeba warzywniak skopac, chabazie posadzic szybko - to czasu nie bedzie - wiosnal mam zawsze lekka zadyme a pozniej jeszcze chciala bym na troche w jakies lasy pojechac :multi: bo o Hiszpani moge w tym roku tylko pomarzyc - no ale mam dwoch panow pod osobista opieka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Felix (po lewej) ma ta co zwykle z jasno niebieskim motywem i zapieciem a Oskar ma teraz ciemno niebieska z ciemnym zapieciem. Czarna Waszkowa ktora mial, wzielam do kolnierza, bo jest szersza i lepiej trzyma niz te waskie ktore mam.
To jest dzienne legowisko - po prawej sa drzwi do pokoju, tak ze wszystko widza co sie dzieje ale maja swoj spokoj.... w wietrolapie maja dwa oddzielne spania ale tam tylko maly spi jak ma "czas dla siebie" i nie chce sie z nami zadawac :lol:

Link to comment
Share on other sites

Waszku, mozna sobie tylko pomarzyc ale wiadomo, ze z czworka psow to nie tak hop-siup. Moze kiedys na starosc, jak zagrzeje miejsce i bede prowadzic mniej koczowniczy tryb zycia. Tak naprawde, to dopiero teraz sie zastanowilam i ja nawet nie mam nikogo z kim jednego bym mogla zostawic od czasu do czasu ... nie mowiac o paru.
Saththa, to sie ciesze ze widzisz :lol: ja nie zawsze widze a juz na tablecie, to makarbra.

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka - wiara czyni cuda! :) Moja mama na jedna noc jest w stanie zostawić psy ze swoja mamą i tyle.. Inka raz była u mojego dziadka bo mieliśmy wesele w rodzinie mamy i mój dziadek zgodził się przygarnąć... dzwoniłam tylko co 2 godziny :eviltong: ale to zanim był Brokat... teraz już nie ma szans... jak mama chce/musi wyjechać to dzwoni do mnie i biore urlop w pracy i jazda do domciu :) W zeszłym roku jak mam jechała nad morze na zieloną szkołę na 2 tygodnie to w pierwszych dniach dzwoniła codziennie i pytała się czy karmie, wychodzę na spacery... nawet czy bawie :)

Link to comment
Share on other sites

Oskar dzisiaj z rana, z przerazeniem w oczach, siedzac pod krzeslem, przygladal sie jak bawilam sie z Felixem rzucajac mu zabawke. A teraz cos mu zaswitalo i przytargal wszystkie zabawki pod lezadlo ... wlazl tylkiem do srodka i probuje wszystko wciagnac za soba - depczac przy okazji lezacego tam Felixa. Felix patrzy sie na niego jak na Ufoluda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']Oskar dzisiaj z rana, z przerazeniem w oczach, siedzac pod krzeslem, przygladal sie jak bawilam sie z Felixem rzucajac mu zabawke. A teraz cos mu zaswitalo i przytargal wszystkie zabawki pod lezadlo ... wlazl tylkiem do srodka i probuje wszystko wciagnac za soba - depczac przy okazji lezacego tam Felixa. Felix patrzy sie na niego jak na Ufoluda :evil_lol:[/QUOTE]

o matko to może on ma.... ciążę urojoną jak Figa??? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']No ja to nie wiem, macac go nie macalam, co tam w worku ma - zdalam sie na wetke, ktora stwierdzila ze jajka sa :lol: bosh jak mnie dzisiaj glowa naparza buuuu[/QUOTE]

mam nadzieje, ze głowa przeszła;)

Uuuua nie macałaś? ja pierwsze co zrobiłam to jajka macałam zeby zobaczyc czy dwa są;)

Link to comment
Share on other sites

Felixowi probowalam w czasie kapania ale naburczal na mnie, to sie wycofalam a malemu zapomnialam :oops: ale po trzech dniach szlam i tak na ogledziny do wetki, to ona posprawdzala. Felixa musiala z nienacka, jak chodzil sobie po praktyce, to od tylu go podeszla :evil_lol:
Nie podoba mi sie Oskara tylnia lapa - na poczatku jak siadal, to tak na boczku dupki - myslalam ze tak poprostu ma - niektore psy sobie tak wlasnie przysiaduja. Jak bylam u wetki, to mowilam zeby biodro sprawdzic - ponaciagala lape, pokrecila, pogniotla i mowi, ze dotykowo nic nie wyczuwa. Ale teraz juz zaczal coraz ladniej siadac, tak jak to sznauce potrafia, ladnie i prosciutko, to ta lewa lapke ma przewaznie wyprostowana.
Wczoraj jak dzwonilam po termin na kastracje, to jej o tym powiedzialam - sprawdzi lepiej w czasie uspienia na bezwladzie. Ale ja chyba zrobie mu po rekonwalescencji termin na rentgena ... moze nic nie byc i tak poprostu sie nauczyl ale ja bede spokojniejsza.
ps z glowa lepiej ale nie dobrze - tyle ze ja jestem meteopatka i mam trzydniowki jak slonce idzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

współczuje bólu no ale jak to na słońce to:multi:
jak chcesz to mozesz zrobic rentgena ale jak wetka wymaca to powinno starczyc... u nas Brokat tak siada ze albo na poldupku albo nawet jak prosto to ma łapki proste.... jedynie kiedy siada normalnie to jak mam smaczka w rece i jest komenda siad... bo wie ze usiąść musi tylko na chwile a jak sam z siebie siada to siedzi jak taka kochana łajza :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...