Jump to content
Dogomania

Zjadał psy!!!!!


Elizusiek

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']Są kraje w których nie je sie wieprzowiny, w innych wołowiny u nas nie je sie mięsa psa, ale powinniśmy zaakceptować to że ktoś je zjada. To się nazywa TOLERANCJA[/quote]

Ja nie uwazam ze powinnam tego akceptowac... U mnie nie ma zadnej tolerancji dla ludzi, ktorzy jedza inne zywe istoty!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobra zgadzam sie że nie można źle ich traktować tak samo jak innego zwierzęcia, ale ja tu mówię o samym fakcie jedzenia psów.
[QUOTE]U mnie nie ma zadnej tolerancji dla ludzi, ktorzy jedza inne zywe istoty!!![/QUOTE]
No to jest u ciebie zero tolerancji dla stanowczej większości ludzi, współczuje ci jak można normalnie żyć z takim podejściem do rzeczywistości :shake:
Człowiek jest ssakiem wszystkożernym, i jego układ pokarmowy jest o wiele bardziej przystosowany do mięsa niż roślin.
Rozumiem ludzi którzy nie jedzą mięsa bo im po prostu nie smakuje, albo jedzą tylko upolowaną dziczyznę, lub mięso wyhodowanych u siebie zwierząt, bo nie zgadza się na takie traktowanie zwierząt jakie ma miejsce w rzeźniach i masowych hodowlach.
Wegetarian z takimi założeniami jakie ty masz nie rozumiem, ale toleruje, ich wybór. Jednak taki tekst jaki napisałaś, po prostu obraża ludzkość i matkę naturę (czymkolwiek, dla kogokolwiek, ona jest)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba'] jego układ pokarmowy jest o wiele bardziej przystosowany do mięsa niż roślin. [/quote]

A gdzie sie Ty kobieto biologii uczylas? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

I o jakiej Matce Naturze Ty mowisz??? Czlowiek nie musi jesc miesa - to tylko jego WYBOR!

Widze ze usprawiedliwasz swoje postepowanie takimi dennymi tekstami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']A gdzie sie Ty kobieto biologi uczylas? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

I o jakiej Matce Naturze Ty mowisz???

Widze ze usprawiedliwasz swoje postepowanie takimi dennymi tekstami...[/quote]
No dobra mogłam sie machnąć, ale że jest wszystkożerny to nie zaprzeczysz i nie lubię jak ktoś z całego tekstu wyrwie jeden błąd a do reszty się wogóle nie ustosunkowuje :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']No dobra mogłam sie machnąć, ale że jest wszystkożerny to nie zaprzeczysz i nie lubię jak ktoś z całego tekstu wyrwie jeden błąd a do reszty się wogóle nie ustosunkowuje :cool1:[/quote]

Juz sie ustosunkowalam w poprzednich postach. Nie bede sie powtarzac.

A czy czlowiek jest wszystkozerny czy nie, to zalezy od jego wyboru... Ja np. nie jestem wszystkozerna... Czy to znaczy ze nie jestem czlowiekiem? :hmmmm: ... I kto tu kogo obraza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='violka49']witajcie .....co do pierwszego postu o psiaczkach spod Słomnik to dobre wieści mam - właśnie dziś 2 sunie ( szczeniaczki) znalazły nowe, kochające domki :multi:[/quote]

To wspaniale!!!!! :multi: :multi: :multi:

Zyczymy im powodzenia w nowych domkach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']
A czy czlowiek jest wszystkozerny czy nie, to zalezy od jego wyboru... Ja np. nie jestem wszystkozerna... Czy to znaczy ze nie jestem czlowiekiem? :hmmmm: ... I kto tu kogo obraza?[/quote]
Ja mówię o przystosowaniu układu pokarmowego do pobierania i trawienia pokarmów, a nie o upodobaniach kulinarnych :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']No dobra- według mnie dzieci powinny jeśc w pierwszych latach mięso potem mogą se to zastąpić soją(czy jak to sie nazywa) a jak są dorosłe to żreć juz zieleninę![/quote]
I ja się zgadzam, tylko niech te osoby nie opowiadają jacy my (jedzący mięso) jesteśmy okropni :shake:

[quote name='Agnieszka i Ogiś']
Ale nie mogę się zgodzić by ktoś tak traktował przyjaciół no ludzie!!![/quote]
Oczywiście nie można tak traktować żadnych zwierząt!!! Bo zauważ że dla tego faceta to nie byli przyjaciele :shake:

Link to comment
Share on other sites

A moze dla mnie swinki i krowki to tez przyjaciele.... a musze sie godzic na ich uboj i smierc... Wy uwazacie ze ten facet, ktory zjada psy robi zle, a ja uwazam ze wszyscy miesozercy niewiele od niego odbiegaja... Uwazacie ze jedzenie np. swinki jest ok, a psa nie... dziwne troche... I nie chce slyszec ze pies to przyjaciel... bo moze dla mnie swinka jest przyjacielem...

i znowu sie cisnie to samo slowo.... H I P O K R Y Z J A

Ustosunkujcie sie... albo jestescie za jedzeniem zywych istot, albo nie... bo niestety, wybieracie sobie, ktore zwierzeta mozna jesc, a ktore nie - w zaleznosci od tego jak Wam wygodnie? Kim wy jestescie... Kto powiedzial ze Wasze standardy sa wlasciwie i moralne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']
Ustosunkujcie sie... albo jestescie za jedzeniem zywych istot, albo nie... bo niestety, wybieracie sobie, ktore zwierzeta mozna jesc, a ktore nie - w zaleznosci od tego jak Wam wygodnie? [/quote]
Ja jestem za jedzeniem zwierząt (żywych istot jet tu nie na miejscu, bo przecież roślina też żyje) i nie krytykuje jedzenia psów ani innych zwierząt jeżeli ich ubój i chów jest humanitarny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']A moze dla mnie swinki i krowki to tez przyjaciele.... a musze sie godzic na ich uboj i smierc... Wy uwazacie ze ten facet, ktory zjada psy robi zle, a ja uwazam ze wszyscy miesozercy niewiele od niego odbiegaja... Uwazacie ze jedzenie np. swinki jest ok, a psa nie... dziwne troche... I nie chce slyszec ze pies to przyjaciel... bo moze dla mnie swinka jest przyjacielem...

i znowu sie cisnie to samo slowo.... H I P O K R Y T Y Z M

Ustosunkujcie sie... albo jestescie za jedzeniem zywych istot, albo nie... bo niestety, wybieracie sobie, ktore zwierzeta mozna jesc, a ktore nie - w zaleznosci od tego jak Wam wygodnie? Kim wy jestescie... Kto powiedzial ze Wasze standardy sa wlasciwie i moralne?[/QUOTE]

A co to jest ten HIPOKRYTYZM co ci się tak ciśnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba'][quote name='Sabina02']
Ustosunkujcie sie... albo jestescie za jedzeniem zywych istot, albo nie... bo niestety, wybieracie sobie, ktore zwierzeta mozna jesc, a ktore nie - w zaleznosci od tego jak Wam wygodnie? Kim wy jestescie... Kto powiedzial ze Wasze standardy sa wlasciwie i moralne?[/quote]
Ja jestem za jedzeniem zwierząt (żywych istot jet tu nie na miejscu, bo przecież roślina też żyje) i nie krytykuje jedzenia psów ani innych zwierząt jeżeli ich ubój i chów jest humanitarny.[/quote]
Dokładnie tak.
Jem zwierzęta, jadłam i będę jeść. I nie krytykuję jedzenia psów ani innych zwierząt, zależy mi tylko by ich ubój i chów był humanitarny.


Sabino, a kim ty jesteś... Kto powiedzial ze twoje standardy sa wlasciwie i moralne?




Swoją drogą, przy dzisiejszym wykorzystaniu ciał zwierząt w produkcji żywności, (leków, kosmetyków, etc.) to by być wegetarianinem (prawdziwym a nie nieświadomym lub hipokrytą) trzeba mieć ortoreksję, a to już jest choroba.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wcześniej pisałam co myśle o jedzeniu mięsa i zgadzam sie z Velle,
a ten kto maluje ściane pędzlem zrobionym ze świńskiego włosia? Niejeden wegetarianin na pewno to robił....
Człowiek będzie jadł mięso,tak jak pies a krowa trawe bo tak nas Bóg stworzył.Chodzi o humanitarne traktowanie zwierząt i zabijanie tylko aby zjeść .

Link to comment
Share on other sites

WŁĄŚNIE OBEJRZAŁAM INTERWENCJĘ NA POLSACIE!!!!!!!!
małzeństwo prowadzące schronisko dlapsów w Białce prze paręnaście lat robiło z psów smalec!!!!!!!!:cry:
mam problemy z kompem,nie mogę założyc nowego tematu!może to ktoś zrobić?!?!
kobieta tłumaczy się ze smalec z psa jest leczniczy!
zainicjowano prowokację i policja ma nagranie,na którym ta kobieta sprzedaje psi smalec i przyznaje się do tego!!!!
w jej domu znaleziono pełno naczyń wypełnionych tym syfem,na podwórzu szczątki psów:/
psy zostaną odebrane,w tej chwili jest ich 25!
najgorsze jest to,że tym ludziom grozi TYLKO ROK WIĘZIENIA!!!
pewnie jeszcze dostaną zawiasy:cry:
JA PIE**DOLE!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

też to widziałam :-( tylko rok :angryy::angryy::angryy:

[SIZE=1]i przepraszam że nie na temat ale muszę to wyrzucić z siebie. Bardziej mnie przeją kolejny reportaż. O tym który zabił i zgwałcił. To było w mojej miejscowości :placz: mój park, moje gimnazjum :( Teraz siedze w Olsztynie na studiach i to bardzo boli jak sie widzi takie rzeczy w tv[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

taaaa....co studiujesz??:D
u mnie na osiedlu jest pani weterynarz,której seter lata swobodnie koło jej kliniki....
pewnego dnia zaginał a niedługo znaleziono go pobitego,poranionego,zgwałconego i w strasznym stanie psychicznym:( :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...