Jump to content
Dogomania

Radom- 20.05.07r, krajowa


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i dzis dotarło powiadomienie
ale
1/ numerka nie ma
2/ pisze ze wpłata dotarła
3/ zaznaczono tylko ze aktualne szczepienie wscieklizny
4/ brak adnotacji ze inne zaswiadczenia o stanie zdrowia

no i do boju !!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']Dominika, wez mnie nie przerażaj..
a jak nie dojdzie to co ja mam robić? przeciez nie bede miała numeru startowego, i wpuszcza mnie za free z psem?? kurde taka sytuacja bylaby umnie 1 raz...:roll:[/quote]

Dwa lata temu numery startowe i karty ocen odbierało się w sekretariacie i z tym wszystkim szło się na ring :lol:
Niezależnie od tego czy się zapłaciło czy nie ;)

W zeszłym roku nie byliśmy

Link to comment
Share on other sites

Witam ! Ja jeszcze nie dostałam potwierdzenia :( Jak nie dostanę do jutra to trudno, ale nie chce mi się jednak stac po ten numerek :P

Ja jadę z trzema psiakami i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Powodzenia Wam życzę !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boberek']Witam ! Ja jeszcze nie dostałam potwierdzenia :( Jak nie dostanę do jutra to trudno, ale nie chce mi się jednak stac po ten numerek :P

Ja jadę z trzema psiakami i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Powodzenia Wam życzę ![/quote]

Marta, to ja cichutko poprosze o jakies fotki z dogowego ringu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boberek']Ehh... postaram się zrobić fotki dogom ale ja większość czasu spędzę przy goldenach więc dużo nie obiecuję :P A Będzie Kaśka z Bastkiem albo z którymś tym jej ?:P[/quote]

Kasi nie będzie:-(
Bedzie za to BUBA "moja"- JUTA JESSIKA:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

A ma ktoś może miejsce z Warszawy dla jednej osoby z niekonfliktową suczką, która może jechać zarówno z innymi psami (o ile jej nie zjedzą), jak i na kolanach? Oczywiście dokładam się do paliwa!

Potwierdzenia też nadal nie mam, a na Wrocław przyszło już dwa dni temu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę pociągiem więc niestety nie pomogę. A w ogóle to jadę jednak tylko z dwoma psiaczkami bo Jasperek miał badania i okazało się że ma wydzieline w płucach i lekarz odradził wystawę :( Jedzie tylko Asta i Nirwanka, trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boberek']Ja jadę pociągiem więc niestety nie pomogę. A w ogóle to jadę jednak tylko z dwoma psiaczkami bo Jasperek miał badania i okazało się że ma wydzieline w płucach i lekarz odradził wystawę :( Jedzie tylko Asta i Nirwanka, trudno.[/quote]

Niech zdrowieje szybciutko

Link to comment
Share on other sites

My również się pojawimy, siberian husky, pies, klasa pośrednia :) Jeżeli zostanę na BISach to postaram się porobić fotki. Natomiast nas czeka w niedzielę pierwszy występ w "dorosłej" klasie :)
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida']My również się pojawimy, siberian husky, pies, klasa pośrednia :) Jeżeli zostanę na BISach to postaram się porobić fotki. Natomiast nas czeka w niedzielę pierwszy występ w "dorosłej" klasie :)
Pozdr.[/quote]


No to ja trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie! Mam pytanie. Jeśli jest napisane na potwierdzeniu które mi przysłali że psy przyjmują do 10 to jak przyjade o 13 to mi nie wydadzą numerków? :/ Sprawa jest taka: mam pociąg który będzie na miejscu około 8:40 albo pociąg który będzie na miejscu około 12:20. Przede mną są wszystkie sznaucery duże i małe oprócz czarno srebrnych, dobermany, pinczer miniaturowy i jeszcze psy golden retriever. Ja wchodzę w szczeniakach sukach a potem ostatnia klasa otwarta i nie wiem co robić! Bo pewnie wejdę koło 13 :/ Pomóźcie !

Link to comment
Share on other sites

Do Katowic ja kiedyś też przyjechałam około 12 i spokojnie otrzymałam numerek ale tu a nóż widelec nie wydadzą i co wtedy ? mam sobie jakąś kartke przeczepić? :D Mnie się tam naprawde nie chce siedzieć od 9 a najbardziej nie chce mi się wstawac o 5 wiedząc że mogłabym wstać o 9 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...