Jump to content
Dogomania

LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Wersja 1 – krótko i na temat:[/B]

Rino – pies w typie labradora. Ma 2,5 roku. Waży 31 kg i mierzy 53 cm w kłębie. Jest bardzo łagodny wobec ludzi. Z psami bywa różnie, ale suczki lubi. Z kotami też nie ma reguły.
Uwielbia się bawić i jest jak duży szczeniak. Ładnie chodzi na smyczy, a na zamkniętym terenie jest bardzo posłuszny.
Doskonale zachowuje czystość. Rzadko szczeka.
Rino jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Aktualnie przebywa pod Nowym Tomyślem w Wielkopolsce. Możemy pomóc w przewiezieniu go do nowego domu. Nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

Pamiętaj!
Pies to nie zabawka, zanim zdecydujesz się na adopcję dobrze przemyśl swoją decyzję!
Rino może potrzebować czasu aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu.
Warunkiem adopcji psa jest odwiedzenie przez nas potencjalnego domu i podpisanie umowy adopcyjnej.


[B]Wersja 2 - więcej szczegółów:[/B]

Szukamy domu dla Rina – 2,5 letniego psa w typie labradora.
Życie go nie oszczędzało. Jako półroczny szczeniak był „zabrany” ze schroniska, po czym przez 2 lata na łańcuchu pilnował domu. Na szczęście jego właściciele wpoili mu podstawowe zasady dobrego zachowania wobec ludzi i zwierząt. W tej chwili czeka na nowy dom w hotelu dla zwierząt pod Nowym Tomyślem w Wielkopolsce.
Rino jest bardzo pogodnym i otwartym psem. Uwielbia się bawić, zachowuje się jak duży szczeniak. Nie wykazuje oznak lęku. Dla ludzi jest bardzo przyjazny, a z psami bywa różnie choć suczki lubi. Reakcja na koty to też rzecz indywidualna.
Kocha spacery, ładnie chodzi na smyczy i na zamkniętym placu jest bardzo posłuszny.
Doskonale zachowuje czystość w pomieszczeniu, rzadko też szczeka.
Rino waży 31 kg i mierzy 53 cm w kłębie. Jest odrobaczony, zaszczepiony , wykastrowany i czeka na Ciebie:)
Możemy pomóc w przewiezieniu go do nowego domu.
Nie zostanie jednak wydany do kojca ani na łańcuch.

Pamiętaj!
Pies to nie zabawka, zanim zdecydujesz się na adopcję dobrze przemyśl swoją decyzję!
Rino może potrzebować czasu aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu.
Warunkiem adopcji psa jest odwiedzenie przez nas potencjalnego domu i podpisanie umowy adopcyjnej.


[B]Wersja 3 – Rino o sobie słów kilka:[/B]

Hej, mam na imię Rino:)
…choć wszyscy mówią na mnie Rinuś. To pewnie przez to, że zachowuję się jak duży szczeniak, ale przecież mam dopiero 2,5 roku. Przez to też uwielbiam bawić się zabawkami, biegać i szaleć.
Kocham ludzi i jestem bardzo towarzyski, ale to chyba nic dziwnego skoro do bycia stuprocentowym labradorem brakuje mi tylko rodowód bo wygląd i charakter już mam!
Niestety życie dało mi nieco popalić. Nie pamiętam jak znalazłem się w schronisku, ale jako półroczne szczenię zostałem z niego zabrany przez ludzi, którzy wychowywali mnie jak należy, ale niestety przez te dwa lata pobytu u nich mieszkałem w buzie na łańcuchu. Jednak ja nic a nic nie przestałem przez to kochać ludzi, a także nie jestem agresywny, choć przyznaję się, że z kotami bywa różnie – jakoś czasem mnie denerwują. Nie wiem dlaczego. Podobnie jest z psami, ale sunie lubię!
Moi opiekunowie chwalą mnie za to, że bardzo ładnie chodzę na smyczy, a także jestem posłuszny po jej odpięciu i przychodzę na zawołanie, a często po prostu idę przy nodze.
W tej chwili mieszkam w hotelu dla zwierząt pod Nowym Tomyślem w Wielkopolsce. Często tam słyszę, że świetnie zachowuje czystość i rzadko kiedy szczekam.
Ważę 31 kg i mierzę 53 cm w kłębie. Jestem też odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Pamiętaj, że nie jestem zabawką, zanim zdecydujesz się mnie adoptować dobrze przemyśl swoją decyzję! Mogę też potrzebować czasu aby zaaklimatyzować się w Twoim domu.
Warunkiem mojej adopcji jest odwiedzenie Cię przez moich opiekunów w Twoim domu i podpisanie z Tobą umowy adopcyjnej.
Wiem, że moi opiekunowie mogą pomóc w przewiezieniu mnie do Ciebie.
Nie jestem stworzony do mieszkania w budzie, a tylko i wyłącznie w domu i tylko tam zostanę oddany by mieć Cię blisko! Zadzwoń pod podany nr telefonu bo ja tu czekam na CIEBIE!

Link to comment
Share on other sites

noo tez sie tego boje..

w sobote mialam tel o Rino - rodzinie zmarł 12 letni golden i szukaja kolejnego psiaka, w niedziele pojechali do hoteliku - bardzo im sie Rinus spodobal..szukam Kogos do wizyty w Kalwach koło Niepruszewa znacie Kogos??
Macku a moze Ty mógłbys??:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']NIE WIEM JAK POMOC BEDZIE MEGA DLUG JAK ZA jakis czas nie pojdzie do domu postaram sie jeszcze w marcu wspomoc go sama bym go wziela ale moj wyzel nienawidzi wszystkiego co biszkoptowe dostaje az piany[/QUOTE]

hahaha:evil_lol:
wiesz...jak juz za długo bedzie siedział to zawsze mozemy Go przefarbowac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']hahaha:evil_lol:
wiesz...jak juz za długo bedzie siedział to zawsze mozemy Go przefarbowac;)[/QUOTE]

Witam ;)

To my byliśmy u Rinusia wczoraj w hotelu. Jesteśmy tą rodziną która chce Go adoptować.
Jeśli ktoś do nas podjedzie na wizytę adopcyjną to Rino długo nie będzie w hoteliku.
Panie Macieju - do nas nie jest daleko ;)

Wątek Rino przeczytaliśmy cały. Gryzienia sie aż tak bardzo nie obawiamy. Damy mu serce, zabawę, zajęcie, spacery to nie bedzie miał czasu na gryzienie.
Jeśli są do nas jakieś pytania proszę pytać.
A my jesteśmy gotowi przyjąć Rino choćby zaraz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atika']Jeśli ktoś do nas podjedzie na wizytę adopcyjną to Rino długo nie będzie w hoteliku.
Panie Macieju - do nas nie jest daleko ;)[/QUOTE]
Rozmawiam o tym z Lu_Gosiak:)
(żaden ze mnie "Pan";) )

[quote name='atika']Wątek Rino przeczytaliśmy cały. Gryzienia sie aż tak bardzo nie obawiamy. Damy mu serce, zabawę, zajęcie, spacery to nie bedzie miał czasu na gryzienie. [/QUOTE]
Bardzo możliwe, że gryzienie to wynik frustracji - najpierw sam w budzie, a teraz....hotel to jednak nie dom:) Jeśli będzie organizować się jego czas na inne zajęcia (zwłaszcza na początku) to powinien z czasem (krótszym lub dłuższym) się oduczyć:)
Z resztą niejeden niszczyciel znajdując swój dom zmieniał się o 180 stopni od pierwszego dnia pomieszkiwania:)


[quote name='Aimez_moi']O Matuchno.......potencjalny domek pisze.....:):)[/QUOTE]
[quote name='atika']Mam nadzieję, że to nic złego ?? ;) Bo już się boję ;)[/QUOTE]
To bardzo bardzo dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']
(żaden ze mnie "Pan";) )


To bardzo bardzo dobrze:)[/QUOTE]

To cześć Maciej ;)

uffff bo już się bałam, ze niepotrzebnie sie odzywałam.

Co do gryzienie - mam nadzieję poradzimy sobie. Oprócz zajęć, spacerów, zabawy i oczywiście miłości damy mu dom a to pewnie zmieni w jakiś sposób jego zachowanie. Właśnie tak jak pisałeś - wcześniej buda, teraz hotel. Wiadomo jest wśród kilkudziesięciu psów, choć zadbany i najedzony, to jednak nie to samo co dom i rodzina.

I moze nam podpowiesz jakiego środka używasz do tego koca ? :)

No i czy uda Ci się do nas przyjechać ?? Zależy nam na adopcji i czekamy na wizytę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atika']To cześć Maciej ;)[/QUOTE]
Dzień dobry;)
[quote name='atika'] bo już się bałam, ze niepotrzebnie sie odzywałam.[/QUOTE]
Dom zawsze mile widziany na wątku:)
[quote name='atika']Co do gryzienie - mam nadzieję poradzimy sobie. Oprócz zajęć, spacerów, zabawy i oczywiście miłości damy mu dom a to pewnie zmieni w jakiś sposób jego zachowanie. Właśnie tak jak pisałeś - wcześniej buda, teraz hotel. Wiadomo jest wśród kilkudziesięciu psów, choć zadbany i najedzony, to jednak nie to samo co dom i rodzina. [/QUOTE]
Psy doskonale zdają sobie sprawę, że to tylko przejściowe miejsce. Zwykle po adopcji się uspokajają.

[quote name='atika']I moze nam podpowiesz jakiego środka używasz do tego koca ? :)[/QUOTE]
Nie chciałem na razie tu pisać póki nie wypróbujemy co z tych trzech środków jest najlepsze lub co daje 100% skuteczności. Na razie sprawdzaliśmy tylko jeden środek i przerwaliśmy by w żaden sposób nie miało to wpływu na jego rankę po kastracji.
Oczywiście przed adopcją zdradzę wszystkie 3:)

[quote name='atika']No i czy uda Ci się do nas przyjechać ?? Zależy nam na adopcji i czekamy na wizytę.[/QUOTE]
To nie zależy tylko ode mnie. Muszę uregulować pewną sprawę i wtedy się okaże:) Jak nie ja to na pewno ktoś prędko podjedzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']

To nie zależy tylko ode mnie. Muszę uregulować pewną sprawę i wtedy się okaże:) Jak nie ja to na pewno ktoś prędko podjedzie:)[/QUOTE]

To w takim razie zostajemy na wątku i cierpliwie (no prawie cierpliwie, ale grzecznie) czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Wow, chwilkę tylko mnie nie było (kłopoty z działaniem dogo :shake:), a tu takie super wiadomości :multi:. Rino - pięknota będzie miał domek :multi:. [B]Atika[/B], witamy i bardzo, bardzo się cieszę :lol:. Rinuś będzie dumą swoich ludzi, to jest naprawdę piękny labek. Zupełnie się Wam nie dziwię, że chcecie to cudo jak najszybciej zabrać do domu :lol:. Mam bardzo :D egoistyczną nadzieję na fotki z domku Rinusia :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atika']Mam nadzieję, że to nic złego ?? ;) Bo już się boję ;)[/QUOTE]

witamy serdecznie:lol:
zawsze baardzo miło jest jak domek sie loguje bo wiesci z pierwszej reki sa:):)

co do wizyty jak tylko MAciek da rade i sie zgodzi to byłoby najlepiej - jednak On zna Rino najbardziej z nas..przynajmniej w realu bo My tylko ze zdjec:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']co do wizyty jak tylko MAciek da rade i sie zgodzi to byłoby najlepiej - jednak On zna Rino najbardziej z nas..przynajmniej w realu bo My tylko ze zdjec:)[/QUOTE]
I się zgodziłem:)
Teraz tylko telefonicznie omówimy szczegóły i możemy się umawiać na wizytę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...