Jump to content
Dogomania

LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='Lu_Gosiak']labki generalnie kochaja ludzi, wiec dzieci tez - jedyne niebezpieczenstwo to, ze swoją masą i z racji niepohamowanego temperamentu moga dziecko przewrócic
natomiast [B]do kojca Go nie oddam, obojetnie jaki wypasiony by nie był[/B][/QUOTE]
I tak trzymać, [B]Lu_Gosiak[/B] :cool2: . Labki potrzebują bardzo kontaktu z człowiekiem, kochają się uczyć, uwielbiają być w pobliżu człowieka, trzymają się zawsze blisko swoich ludzi. To nie są psy do kojca, zresztą według mnie żaden pies nie powinien być w budzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana']I tak trzymać, [B]Lu_Gosiak[/B] :cool2: . Labki potrzebują bardzo kontaktu z człowiekiem, kochają się uczyć, uwielbiają być w pobliżu człowieka, trzymają się zawsze blisko swoich ludzi. To nie są psy do kojca, zresztą według mnie żaden pies nie powinien być w budzie.[/QUOTE]
tez jestem tego zdania ;)
a juz najbardziej wkurza mnie jak ludzie trzymaja w domu małe, wypielegnowane yoreczki czy tego typu psiaki a na dworze duze- tak jakby one nie potrzebowały miłości i przytulania...nie kazdy psiak musi byc w domu, ale idealnie by bylo jakby kazdy mogl miec wybór
osttanio bylam zabrac suke owczarka niemieckiego bo ludzie chcieli Jej sie pozbyc bo "nie szczeka" w kojcu juz byl wzięty kolejny pies - jeszcze szczeniak 4 miesieczny przekochany, wyrywajacy sie i skomlacy do ludzi - ale z Nim nie mozna sie bawic bo 'to nie ma byc pies do zabawy tylko do szczekania' :angryy: tragedia po prostu...a w domu wypielegnowany maltańczyk

[quote name='basiek8']deklaruję 20 zł co miesiąc na tego ślicznego labka.[/QUOTE]

ogromnie dziekuje:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie :oops: zgłosić Rinusia do pomocy od "Skarpety dla labradorów w potrzebie". Rinuś otrzyma zatem od skarpety wsparcie w postaci 50 złotych :multi: na kastrację. Myślę, że to chyba [B]Lu_Gosiak[/B] jest osobą kompetentną, żeby podać sposób przelania pieniążków :roll:.
Tu jest informacja: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236500-SKARBONKA-dla-LABRADORÓW-w-pilnej-potrzebie-!!!!-POMÓŻ-pomagać?p=20572429#post20572429[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Pozwoliłam sobie :oops: zgłosić Rinusia do pomocy od "Skarpety dla labradorów w potrzebie". Rinuś otrzyma zatem od skarpety wsparcie w postaci 50 złotych :multi: na kastrację. Myślę, że to chyba [B]Lu_Gosiak[/B] jest osobą kompetentną, żeby podać sposób przelania pieniążków :roll:.
Tu jest informacja: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236500-SKARBONKA-dla-LABRADORÓW-w-pilnej-potrzebie-!!!!-POMÓŻ-pomagać?p=20572429#post20572429[/URL][/QUOTE]
dziekuje ogromnie:multi:
podam konto OTOZu bo i tak bede z niego przelawac za całosc
[quote name='Maciek777']Wszyscy z lewa i prawa chcą pozbawić Rinusia jego dumy:evil_lol:[/QUOTE]
no wiesz Macku też mi powod do dumy:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Nasz Murzynek (ten czarny mix) jest po kastracji i nadal jest wesoły :diabloti:, nie płacze i zębami nie zgrzyta :-D.[/QUOTE]
Optymista z niego:)

A tak na poważnie:
Wtedy trzeba będzie bardzo uważać na jego tuszę.
Wiem po swoim Morganie - chwila nieuwagi i już był szerszy niż dłuższy:diabloti: A wet ostrzegał...:roll:

[quote name='Lu_Gosiak']moj po kastracji jest jeszcze weselszy niz przed..[B]przynajmniej nic Mu nie dynda miedzy łapami[/B] i może swodobnie szalec:lol::evil_lol:[/QUOTE]
Jak kolczyki zakładacie to one też dyndają dla ozdoby:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziadance']Zapraszamy na bazarek dla Rinusia :D

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241010-Ciuszki-i-inne-dla-Nany-z-interwencji-i-Rino-–-labradora-z-łańcucha-–-do-22-03-g-21?p=20583673#post20583673[/URL]

:lol:[/QUOTE]

dzieki Madziu:):)

[quote name='Maciek777']....

Jak kolczyki zakładacie to one też dyndają dla ozdoby:evil_lol:[/QUOTE]

ale My przynajmniej ładnie z nimi wygladamy:p:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']ale My przynajmniej ładnie z nimi wygladamy:p:evil_lol:[/QUOTE]

Feministka;)

Muszę powiedzieć, że Rinuś bezproblemowo chodzi bez smyczy.
Idąc korytarzem to cały czas przy nodze - nawet nie wyprzedza, ani nie doskakuje do boksów innych psów:)
Na dworze to też zwykle przy nodze, ale to na zamkniętym placu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Pozwoliłam sobie :oops: zgłosić Rinusia do pomocy od "Skarpety dla labradorów w potrzebie". Rinuś otrzyma zatem od skarpety wsparcie w postaci 50 złotych :multi: na kastrację. Myślę, że to chyba [B]Lu_Gosiak[/B] jest osobą kompetentną, żeby podać sposób przelania pieniążków :roll:.
Tu jest informacja: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236500-SKARBONKA-dla-LABRADORÓW-w-pilnej-potrzebie-!!!!-POMÓŻ-pomagać?p=20572429#post20572429[/URL][/QUOTE]
wpłynelo od labków 50zl na kastracje Rina - baardzo dziekuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Macku jak tam Rinus? jak postepy w gryzieniu sa jakies?[/QUOTE]
Postęp jest taki, że "magiczny eliksir" chroni tkaninę do 48h i przez ten czas koc jest raczej bezpieczny, choć nówki to bym mu nie kupił;)

W poniedziałek pożegna się ze swoją...męskością;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']wpłynelo od labków 50zl na kastracje Rina - baardzo dziekuje:loveu:[/QUOTE]

[B]Lu _Gosiak[/B], to nie mnie należą się podziękowania, ja tylko chłopczyka zgłosiłam :lol:.

[quote name='Maciek777'] (...) W poniedziałek pożegna się ze swoją...męskością;)[/QUOTE]

Biedny Rinuś ... [B]Maćku[/B], a tymczasem może jakieś nowe fotki Rina, please :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']idzie wielkanoc a Rinus bez jajek zostanie.. nooo trudno;):evil_lol:
[/QUOTE]
Dostanie od Zająca nowe. Lepsze:D
[quote name='dana']Biedny Rinuś ... [B]Maćku[/B], a tymczasem może jakieś nowe fotki Rina, please :lol:.[/QUOTE]
Mam zrobione, ale sama rozumiesz - biurokracja - trzeba poczekać do jutra;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...