Jump to content
Dogomania

Kraków - Ligota. Grall - w nowym domu.


mar.gajko

Recommended Posts

Wspaniale, podkłady na wagę złota. Jutro podrzucę chusteczki bo się kończą. Dzisiaj kanna zajmowała się Grallem a jutro rano zabieramy chłopaka na badania. Krew będzie pobrana i wszystko zrobione, co powie weterynarz. Moja wetka zna Gralla bo dwa razy była ze mną w hotelu i spacerowałyśmy z psami. Grallik chyba już jej wybaczył, że obcięła mu wrastający pazur.

Link to comment
Share on other sites

Grall ma wyczyszczone uszy, osłuchane serduszko, wiemy już, co robić z pupą, wszystkie wyniki po badaniu krwi będą wieczorem. Dobrze byłoby przejść na lepszą karmę a załatwiana przez lecznicę miałaby cenę specjalną dla Gralla. Dobra byłaby dla niego Orjen Intestinal (tylko dla niego cena 202zł za 14kg). Sponsorowi karmy, Pani Magdzie nie sprawi to chyba różnicy. Grallowi trzeba wyczyścić zęby i jeśli badania będą dobre to nie ma przeciwwskazań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Grall ma wyczyszczone uszy, osłuchane serduszko, wiemy już, co robić z pupą, wszystkie wyniki po badaniu krwi będą wieczorem. Dobrze byłoby przejść na lepszą karmę a załatwiana przez lecznicę miałaby cenę specjalną dla Gralla. Dobra byłaby dla niego Orjen Intestinal (tylko dla niego cena 202zł za 14kg). Sponsorowi karmy, Pani Magdzie nie sprawi to chyba różnicy. Grallowi trzeba wyczyścić zęby i jeśli badania będą dobre to nie ma przeciwwskazań.[/QUOTE]
Super, że pies przebadany.
Chyba pomyliłaś nazwę karmy. Pewnie chodziło Ci o Royal Canin - [URL="http://animalia.pl/produkt,849,63,Royal_Canin_VD_Intestinal_%28pies%29.html"]http://animalia.pl/produkt,849,63,Royal_Canin_VD_Intestinal_(pies).html[/URL].

Link to comment
Share on other sites

są już wyniki badań..... są dobre.....wszyściutko w normie...próby wątrobowe też...
Grall został przebadany od nosa aż po koniuszek swojego ogonka...serducho porządnie bije, temp w normie.....cierpliwy przy badaniach niezmiernie.....uszy porządnie przeczyszczone...

tylko kwestia karmy i pielęgnacja pupska problemem zostają...
co do karmy się nie wypowiem bo tamara lepeiej zorientowana....tyle , że dobrze byloby ją zmienić co by kupska "gęściejsze były"..
a pupa brzydka okropnie...grall dostal spryskiwacz ( na srebrno teraz jego tyłeczek świecić będzie) i maść, którą kupiła Tamb też smarować trzeba bo bardzo dobra.....
czyścić i dbać....tyle

chętnych do tego tyłeczka nam potrzeba.....

Link to comment
Share on other sites

To cudownie, że wyniki dobre!:)

Tamara, napisz, proszę, jakie były koszty badań Gralla, jak szacujesz koszty wyjazdu do Wrocławia i konsultacji neurologicznej - pewnie są spore a Ty masz mnóstwo zwierząt pod opieką. Może ktoś jeszcze zechce wesprzeć Grallika...

Do zobaczenia jutro, Grall...

Link to comment
Share on other sites

Aniu, na tym etapie sobie poradzę. Jakby ktoś chciał wesprzeć Gralla to podkłady, chusteczki nawilżane dla niemowląt, maść Bepanthen zawsze potrzebne. No i żwacze to przysmak w hotelu, dla Grallika bezpieczniej białe dla psów alergicznych.

Link to comment
Share on other sites

Zaliczyłam dzisiaj takiego koziołka na śniegu, że chyba nie zapomnę zdziwionego wzroku Gralla mówiącego:
"Czy ty napewno wierzysz, że wszystko z tobą w normie.? Bo ja, Grall, mam wątpliwości" ;).
Pupa tylko u góry troszkę zaczerwieniona. Grallik wydawał się jakby smutny, było, prawda, tarzanie w śniegu i ekshumacja jakiejś starej torby pod krzakiem, ale jednak to nie to, co już w tej krótkiej znajomości zdążyłam widzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Za pierwszym razem całkiem nieźle, chociaż gliniasta, po spacerze musieliśmy poprawić i tu już konsystencja rzadka. Myślę, że wet tu wie, co mówi, że czas na zmiany.[/QUOTE]
Pewnie, że wie. Po dobrej karmie kupy będą mniejsze, twardsze i scalone. Lepiej dla psa i dla Was. ;)

Mar.gajko na pewno będzie mile zaskoczona i szczęśliwa, że tyle osób zaangażowało się w pomoc Grallowi, i że sporo udało się zdziałać podczas jej nieobecności.

Link to comment
Share on other sites

Jestem oczywiście szalenie i bardzo wdzięczna wszytskim dziewczętom za pomoc i opiekę nad Grallątkiem.
Wczoraj byłam u niego. Przytulań i całusów nei było końca. Podskoków i wygibasów.
Pupa faktycznie fatalna. Tak brzydkiej nie pamiętam, aby było tyle ubytków śluzówki przy odbycie.
Dziewczynki prosze o usuwanie tej "zużytej słomy" w worek. Bo robi się okropny gnój przy podłodze.
Wczoraj wywaliłam cały worek mokrej przymarźniętej słomy z siuśkami i gównami.
Ale zabrakło worków na śmieci i trzba tam posprzątać do końca. Bo deski przegniją :)

Link to comment
Share on other sites

ale Grall codziennie ma wymienianą słomę....:-o......
codziennie też najpierw ma czyszconą i smarowaną pupę, potem wg zaleceń wetki dopiero wychodzi na spacerek z odsiusianiem a po powrocie ponownie jest pupa jest czyszczona i pryskana...

w boksie zostaje czyściutki, wuniuniany i ze świeżutką słomą.......:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Dziewczęta jak wygląda ten tydzień?
Kto i kiedy?
Dzisiaj ma być Tamara, ale nie wiem na 100%, bo uzależnia to od wizyty do Małpeczki.[/QUOTE]

zadzwoniłam to Tamb...wlaśnie jest na spacerku z łobuzem...Grall szczęśliwy w taką pogodę....:lol:
jutro czyli wtorek jestem ja.... czwartek i piątek Tamb, sobota Salabinka....co ze środą? .....tak to wygląda z racji naszych możliwośći......:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...