Jump to content
Dogomania

Nielegalne schronisko w Wólce Kozłowskiej. Zdjęcia strona nr.1


Recommended Posts

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlaczego ze strony Fundacji Sfora zniknaęła zakładak o Pani D.
Czy to oznacvza , że Fundacja nie współpracuje z nią?[URL]http://www.sfora.org.pl/przytuliska.htm[/URL]
Jeszcze kilka dni temu była informacja o Pani D.

Tosiu jeszcze kilka dni temu pisałaś , że twoja mama nie prowadzi "Przytuliska". Zobacz co znalazłem na stronie Sfory.
[URL]http://www.sfora.org.pl/ewa.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Z tego co zrozumialam, to bylo kilka powodow. ....osoba, z ktora rozmawiala, powiedziala jej wrecz, ze nie wierzy, ze dobrze zarabia i ze bedzie ja stac na wysterylizowanie suk. Jakas paranoja... :crazyeye:[/quote]
Czy sprawdzono zeznanie podatkowe? Jeśli okaże się , że zarabia sporo to co?
Czy Tosia nie pisała , że suczki za chwilę będą sterylizowane? To jak to jest w końcu? Pani D. sterylizuje czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Ludzie!!!
Z jakiej bajki dajecie sobie prawo kontrolowania czegokolwiek?
Czy Wy już pogłupieliście do reszty?!
Kim Wy jesteście by w ogóle chciała z Wami gadać?
Czy uważacie, że każdy powinien Was wpuścić do swojego domu na kontrolę gdy tylko sobie tak wymyślicie?! PARANOJA !!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Tosia2, ja nie mam nic do ukrycia - jesli tylko bedziesz miala ochote mnie odwiedzic, to zapraszam. I tak samo powie Ci kazdy forumowicz, ktory nie wstydzi sie tego, co robi.

Sadzilam, ze skoro jest dobrze - a mowilas, ze tak jest - to nie bedzie problemu i wlascicielka zezwoli na wizyte dogomaniakow. Ale masz racje. Pani D. nie ma obowiazku nikogo wpuszczac na swoja posesje. Poza organami scigania oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

Tu zupełnie nie chodzi o to czy ma czy nie ma nic do ukrycia... Jak sobie wyobrażacie po nagonce jaką tu na nią zrobiliście że przyjmie Was z otwartymi ramionami?! W dodatku jako samozwańczą komisję? To śmieszne... Na jej miejscu też bym tego nie zrobiła...i to nie dlatego, że mam coś do ukrycia... Wy do niej jadem tryskacie, a ona ma Was zapraszać?! Wolne żarty.....w złym guście....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Z tego co zrozumialam, to bylo kilka powodow. Miedzy innymi dlatego, ze polecil ja serwis BS. Stwierdzono, ze nie poradzi sobie z doroslymi sukami, bo jest samotna matka i poradzono, zeby wziela szczeniaki. Nie podobalo im sie, ze suczki beda mieszkac w mieszkaniu a nie w domu z ogrodem. Byla zdenerwowana, bo osoba, z ktora rozmawiala, powiedziala jej wrecz, ze nie wierzy, ze dobrze zarabia i ze bedzie ja stac na wysterylizowanie suk. Jakas paranoja... :crazyeye:[/quote]

W końcu serwis BS istnieje po to , aby wynajdować złe domy dla Husky...

Już do końca życia tych suczek wszyscy chętni będą z BS, nikomu nie uwierzy, że dobrze zarabia itd itd..

Ja nie pluje jadem, ja się troszczę o psy. I jak wnioskuje ze wszystkich relacji i wypowiedzi (najbardziej Twoich Tosiu, najlepiej przekonujesz, że tam się dzieje coś dziwnego i podejrzanego) tych psów nie czeka już nic po za tą klatką.. Nic dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nieważne, czy to legalne czy nielegalne schronisko, ze zdjęć wynika jednoznacznie, że psom się tam niedobrze dzieje. Nie rozumiem, dlaczego nikt jeszcze nie zawiadomił Straży dla Zwierząt? Przecież od tych dyskusji psom nie będzie lepiej, a jest zima! Ile z nich może jej nie przeżyć?

Nie mam zamiaru nikogo pouczać, bo mój udział w akcjach dgm (z powodu odległości) jest li i jedynie wirtualny, ale skoro nie da się inaczej, to może już czas na zawiadomienie konkretnych służb?

Link to comment
Share on other sites

Choć mam już dość tej dyskusji,to po raz kolejny napiszę, że:

-kontrole (3) weterynaryjne przebiegły pomyślnie.
-zwierzęta są zadbane, dokarmione i zdrowe.
-Zaręczam na co tylko chcecie, że ani jeden pies tam nie jest zagrożony zimą.
Mają w miarę możliwości zapewnione warunki-na pewno nie gorsze niż w każdym Polskim schronisku.
-Nikt ich nie bije, nie zagraża im.

Czy uważacie, że 2 duże organizacje działające ze wszystkich sił dla dobra zwierząt i które doskonale znają to przytulisko- stałyby bezczynnie wiedząc, że rozgrywają się tam dramaty?! Tak na logikę....

Faktycznie luksusów nie ma, ale nie brak tym zwierzętom opieki (w każdym rozumieniu), jedzenia, dachu nad głową ani bezpieczeństwa... Żeby w każdym podobnym obiekcie chociaż tak było......

Na wsiach, w 3/4 gospodarstw dzieją się prawdziwe tragedie i brakuje ludzi do wlki z tym... Nasuwa mi się od razu przykład, jak obdieraliśmy zimą psa który był na krótkim łańcuchu i leżał w przewróconej beczce metalowej... Gdy do niego cmoknęliśmy wstał, a jego skóra wraz z sierścią.......zostały martwe przyklejone do beczki...... Aż trudno to sobie wyobrazić, ale ta psina stała i merdała ogonem, choć na jego lewym boku nie było skóry..... Na wsi takich dramatów jest wiele, bo zwierze nie stanowi najmniejszej wartości... We wsi "Królewo" na trasie na Płońsk, nie znalazłam nawet jednego gospodarstwa w którym pies miałby choć godne warunki...W największym z nich (dużo krów, kombajny-przez społecznosć to szanowani ludzie) w zeszłym roku 8 psów stało na łańcuchach na całym podwórku bez JEDENEJ BUDY, w upał, bez wody... Gdy się wtrąciłam, przyniosłam jedzenie, przegonili mnie za fanatyzm...To dobijające, że brakuje ludzi do pomocy w takich miejscach... Przede wszystkim miejsca do których mogłoby się je zabrać...
Dlatego ubolewam nad tą nagonką na P. Lilianę... Skoro macie możliwości i nie brak Wam chęci do pomocy-pomóżcie tam, gdzie ta pomoc jest na wagę złota...albo raczej życia....

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co to ma do rzeczy, ale bardzo prosze - na twoje zyczenie:
[quote name='Tosia2']Witam!
Nie chcę kolejnej rzeczy roztrząsać na forum, więc jeśli Cię to interesuje-zadzwoń do mnie to porozmawiamy...
pozdr[/QUOTE]
[quote name='Tosia2']Uważam, że to przede wszystkim Ciebie interesuje i dotyczy... Poza tym nie mam obowiązku tłumaczyć się przed nikim... To, że chciałam podzielić się z Tobą swoimi odczuciami to wyłącznie moja dobra wola... Skoro nie chcesz ze mną porozmawiać, niech Ci wystarczy, że nie o taki dom nam chodzi...

pozdr[/QUOTE]
licze, ze jednak dowiemy sie czegos wiecej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...