Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

Ja nie zapomniałam o Whisky, tylko nie mam jak wchodzić na dogomanię :( Dopiero ja przychodzi ma na maila powiadomienie, że jest odpowiedź w temacie to mogę się zalogować. Jeśli Whisky będzie w schronisku za miesiąc może troszkę wcześniej o będę mogła ją przyjąć nie odpłatnie bo do tego czasu oddam dwóch moich podopiecznych do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście nadal poszukujemy dla niej domu, ale po rozmowie z personelem i dyrekcją - dowiedziałam się, że nic Whisky teraz nie grozi, wszyscy widzą jej postępy w zachowaniu, w boksie zachowuje się dobrze. Jeśli jestem mało wiarygodna - dziewczyny ze schroniska mogą potwierdzić. Co nie zmienia faktu, że chciałybyśmy by znalazła dom ;)

Link to comment
Share on other sites

Na ten moment faktycznie Whisky teoretycznie nic nie grozi, jednak sprawa jest nadal pilna i poszukiwany jest dom stały albo tymczasowy. Stanowisko dyrekcji w sprawie tej suni jest zmienne a Jej sytuacja w schronisku jest bardzo złożona. Jej spokój jest policzony na miesiąc- dwa. Prosimy dalej o promowanie Whisky w szukaniu domu.

Link to comment
Share on other sites

ja się o Whisky również martwię i to bardzo :( zajmuję się nią od lutego i polubiłam tego "boidudka" :) dom nadal jest potrzebny na cito, bo idą wakacje, a jak wiadomo to trudny okres dla adopcji :( a później może być sytuacja, że np zostanie nam tydzień na jakikolwiek ratunek...

Link to comment
Share on other sites

To jest okropne, co piszecie"stanowisko dyrekcji zmienne", czyli może to znaczyć np.zły humor i pies pod igłę. Kiedyś odpisywałam 1% na to schronisko, ale od paru lat już nie, nie chcę sponsorować morbitalu. Dobrze by było, żeby Bystra znalazła dom, to deklarację można by przenieść na Whisky.
Boję sie tylko, że decyzja w jej sprawie będzie podjęta szybko i po cichu i skończy tak jak jej rodzeństwo:-(

Link to comment
Share on other sites

[U][B]prosze o info na priv[/B][/U] (bo na dogo zagladam-[B]tylko[/B] jak mi stuknie powiadomienie na mailu- po prostu nie mam juz nerwow ;] ) czy konto Hałabajówki uleglo zmianie. mam coś niecoś z bazarku.

poza tym pozostaje kwestia faktur za hotelowanie,niedlugo bedziemy mieli subkonto dzieki uprzejmosci schroniska na psiaki,ale uaktywnienie pieniedzy bedzie mozliwe tylko po okazaniu faktury. nie chcemy zostawiac Bystrej,dlatego prosimy o porade jak z tego wybrnac. poki co pieniazki jeszcze pojda bez faktury,ale mozliwe,ze ostatni raz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kłapoucha']dzieki,zaraz wysylam,ale nie wiem co dalej,nie chce Was zostawic :(

wysylam 99 zlotych,jak cos ;)
[COLOR=#ff0000][B]aa musze napisac,ze Whisky znalazla swoja bohaterke i jest na tymczasie[/B][/COLOR] :cool3:
dzieki [B]Goldi-Baron[/B] :loveu:[/QUOTE]

Serio???!!! Wow :multi::multi:ale się cieszę!! O rany jak dobrze, że Whishy jest w DT!!

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Rozliczenia dla Bystrej Kenzi
[/SIZE][/B][COLOR=#000000]Wpłaty od 1.06[/COLOR]
[COLOR=#000000]Beta Eso FB - Kenzi/Bystra 20zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]Sonia 1974 - Kenzi/Bystra 10zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]MDK8 - Bystra 10[/COLOR][B]
Ewelina B. dla Kenzi -20zł
MDK8 - Bystra -10zł
Sonia 1974 Kenzi - 10zł[/B]
[COLOR=#000000]Bystra Kenzi - 20zł Ewelina D. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Bystra - 50zł Dulska [/COLOR]
[COLOR=#000000]Bystra - 10zł AJW [/COLOR]
[COLOR=#000000]Bystra - 50zł (10zł za sierpień i zaległe) Gloria [/COLOR]
[COLOR=#000000]Mdk8 - 10 dla Bystrej [/COLOR][COLOR=#333333][SIZE=3][FONT=lucida grande]
Ewelina D. Kenzi - 20zl + pazdziernik 20zl
Sonia1974 - Kenzi 10zl
Mdk8 - bystra 10zl[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000]100zl - Iga S. - Bystra Kenzi [/COLOR][COLOR=#000000]
10zl - Sonia1974 - Kenzi/Bystra
18zl - Darkwater Bystra bazarek
20zł - Maja7 - Kenzi [/COLOR]
Mdk8 - Bystra 10 zł
219zł - Magdalena S. - zwrot za strylkę Bystrej
10zł - Sonia 1974 - Kenzi
Mdk8 - Bystra 10 zł
20zł - Maja7 - Kenzi
10zł - Sonia1974 - Kenzi
200zł - Iga S. - Bystra/Kenzi

Mdk8 - 10 dla Bystrej,
20zł - Maja7 - dla Bystrej styczeń
10zł - Sonia 1974 - Kenzi
Mdk8 - 10zł dla Bystrej
20zł - Maja7 - Kenzi luty
10zł - Sonia1974 - Bystra/Kenzi
Mdk8 - 10zł Bystra
20zł - Bystra - Maja7
200zł - Bystra - Joanna
10zł - MDK8- STAŁA DLA SUCZKI BYSTREJ

do 31 marca 2014...
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję :Rose:


BARDZO PILNE!!!
Bardzo przepraszam że tak bezczelnie, ale jestem pod ścianą... muszę uzbierać do końca tygodnia 800zł na kojec i budę (mam trochę materiałów które zostały z budowy poprzedniego kojca) taki pi razy oko policzyłam na szybko i tyle potrzeba żeby uratować psa przed igłą.
Samo postawienie kojca to dwa dni, dzwoniłam do tartaku blisko mnie, mają na stanie nierówne deski jako drugi gatunek o wiele tańsze, można zabierać od ręki...
Jeżeli do końca tygodnia nie zostanie zabrany to zostanie uśpiony, ponieważ zagryzł psa... a do człowieka jest cudowny, młody ok 3 letni pies. Musi być sam w kojcu, a ostatnie wolne miejsce w jedynce zajął stary Lamus.

Bardzo wszystkich proszę choćby o najmniejsze wpłaty ten pies ma przed sobą jeszcze całe życie...
[IMG]http://adoptuj-psa.pl/images/Tupet6.jpg[/IMG]

Fundacja dla zwierząt Hałabajówka
Strzelec 8
78-200 Białogard

03 1020 2791 0000 7902 0200 4703
koniecznie z dopiskiem - kojec

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Martuchny']nie ma z Gold-Baron żadnego kontaktu, więc nie wiem, może Kłapoucha coś wie, bo ja niestety nic... myślałam, że Gold-Baron coś tu pisała, ale teraz widzę, że nie.[/QUOTE]

Hmmm, może sie pojawią na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich zainteresowanych losami Whisky. Sunia jak już wiadomo jest u mnie na domu tymczasowym i ma się świetnie. Niestety jest to nadal dom tymczasowy, który jest z ograniczonym czasem, dlatego proszę o pomoc w poszukiwaniach dla suni domu.
[url]https://www.facebook.com/events/246926468849316/?ref_newsfeed_story_type=regular[/url]

będą tam umieszczane informację o Whisky, a z aktualnych informacji jest to, że sunia właśnie skończyła szkolenie dla psów na którym poradziła sobie bardzo dobrze :) jest to straszny pieszczoch i przytulas ;)

P.S. Martuchny nie "pompuj" tutaj, ponieważ już wystarczająco zaszkodziłaś Whisky i mnie i jej wystarczy takiej "pomocy" a po drugie szkoda, że na fb nie widziałaś "co się dzieje u Whisky" jak udostępniali moje ogłoszenia pracownicy schroniska na swoich profilach...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem o co Ci chodzi, napisałam, zgodnie z prawdą, że nie wiem co się dzieje, zresztą nic tu nie pisałaś, żeby potem nie było, że nie informuję jakkolwiek dogomaniaków jako założyciel wątku, a na fb nie jestem za dużo.
Twoim zdaniem wszyscy szkodzą w tej sprawie, więc się nie wtrącam... i nie wiem jak można szkodzić się nie wtrącając w sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady... Przecież Martuchny napisała tylko, że ONA nic nie wie, a nie że ktoś Whisky zjadł czy zakopał w ogródku... :roll:
Po raz kolejny proszę o zachowanie spokoju i niewszczynanie zbędnych kłótni na tym wątku, gdyż to nigdy nie pomoże żadnemu psu.

A z nowych wieści o Whisky oczywiście się cieszę ;) (chociaż już dawno pogubiłam się, gdzie ona jest i na jakich zasadach :oops:)

Link to comment
Share on other sites

kochani bardzo proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%98-)-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%9-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Żal mi wątku psów do tego celu, ale jak lubisz in public, to proszę wymienić mi, ale PRAWDZIWE momenty w których 'dość zaszkodziłam'. Nie ma takich, ponieważ celowo nie dotknęłam sprawy, bo jak nie mogę pomóc to się nie wtrącam. Ale że dostanę nic nie robiąc to nie sądziłam...Jest kilka osób które zaprzeczy lub potwierdzi jak będzie trzeba.Nie mam zamiaru pozwolić na bycie szkalowaną. A jak będzie trzeba przytoczę tu niektóre sytuację o których mówić nie chciałam i sprowokowana nie zamierzałam nigdy poruszyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...