Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyśkaaa']Śledzę temat tych piesków od początku.
Jeśli Whisky nie jest agresywna, będzie 250 z miesięcznych deklaracji to mogę zabrać ją na DT ( pieniążki na konto stowarzyszenia)
Przyjadę po nią i adoptuje na siebie ze schroniska.[/QUOTE]

Swietnie! A mozesz napisac cos wiecej o sobie i warunkach jakie moglabys dac suni? Moze wtedy chetniej ktos zadeklaruje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyśkaaa']Śledzę temat tych piesków od początku.
Jeśli Whisky nie jest agresywna, będzie 250 z miesięcznych deklaracji to mogę zabrać ją na DT ( pieniążki na konto stowarzyszenia)
Przyjadę po nią i adoptuje na siebie ze schroniska.[/QUOTE]

Swietnie! A mozesz napisac cos wiecej o sobie i warunkach jakie moglabys dac suni? Moze wtedy chetniej ktos zadeklaruje.

Link to comment
Share on other sites

rozumiemy wszyscy, że miałby być to DT jeśli ma być finansowany? Pyśkaaa masz konto na dogo, od dwóch czy trzech dni, więc rozumiem, że nadgoniłaś całą sprawę psiaków. Wszyscy chcemy by Whisky znalazła domek, chociaż dt, ale musimy wiedzieć komu powierzamy pieska ;).

Link to comment
Share on other sites

Whisky byłaby u mnie na DT. Wszystko zależałoby od tego jak sunia by się zachowywała.
Na dzień mogłaby być na ogrodzonym dużym wybiegu gdzie jest też buda, jeśli będzie chciała na dzień być w domu to może być.
Nie może tylko atakować innych suczek.
Mieszkam na wsi, ale mogę jej zapewnić stopniową socjalizację z miastem.
Czy wiecie jak wyląd adopcja pieska ze schroniska, czy zaznaczam gdzieś, że zabieram ją na DT, czy zostanie mi bez problemu wydana ?

Link to comment
Share on other sites

Nie mogła nic pisać, bo ma problem z logowaniem. Cały czas mnie wyrzuca po zalogowaniu.
Moje propozycja nadal aktualna. Wiem, że ciężko jest zebrać stałe deklaracje, ale na obecną chwilę nie jestem w stanie Whsky bezpłatnie.
A jeszcze dowiedziałam się, że za wykup psa płaci się 100 zł ?

Link to comment
Share on other sites

Więc... sprawa wygląda tak.
Żaden z boidudków nie jest łatwym psem, dlatego też szukamy DT/DS który na pewno sprosta zadaniu wychowania takiego psa. Wobec tego wszystkich potencjalnych chętnych musimy dobrze sprawdzić, przez co rozumiem również przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej.
Pyśko, chciałabym się dowiedzieć, na co dokładnie byłyby przeznaczone te pieniądze - czy jest to tylko cena opieki nad psem, czy wliczone w to jest również wyżywienie, opieka weterynaryjna itp? Czy posiadasz aktualnie jakieś inne zwierzęta na płatnym tymczasie? Jak długo Whisky mogłaby u Ciebie zostać?
Nie chcę wychodzić na czepialską, ale naprawdę zależy mi na dobru suni i nie chciałabym żeby trafiła w nieodpowiednie ręce, gdyż wtedy jej problemy mogłyby się tylko pogłębić...

Z góry dziękuję za odpowiedź - tu lub na priv, pozdrawiam serdecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...