Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

[quote name='& Gloria &']Dziękujemy, jednak najpierw musimy zebrać 200zł na klatkę oraz podnad 100zł na karmę. W przyszłym tygodniu dopiero będę mogła zabrać się za bazarki. Dopiero po wizycie i jeśli będziemy miały pewność, że będziemy w stanie utrzymać kolejnego psiaka będziemy myśleć jak go do Ciebie przetransportować.[/QUOTE]


Pamiętajcie, że mamy też suczkę do przewiezienia do Białogardu z Grudziądza, organizujemy transport.

Czy Tośka10 mieszka gdzieś w tamtych rejonach co Hałabajówka ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Dzięki wielkie...szukam od wczoraj...wszędzie są za zwrot kosztów ale to ponad 500zł :( a nie mamy tyle nawet polowy tego nie mamy :( jutro muszę za słomę zapłacić do bud.[/QUOTE]


To byłaby kwota mniejsza niż 273 zł, może ktoś zrobiłby bazarek dla tych suczek ? Czy mają zdjęcia, wątek ?

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka10']Ja mam do Białogardu jakieś 30 minut drogi.
Przyjmę pieska bez klateczki jeśli one wszystkie są miłe do innych psów.
Na karmę poczekam aż coś się uzbiera z bazarków.[/QUOTE]

To jeszcze by dało się załatwić ;) Tośka jak tylko odpowie mi osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie wizyty PA to od razu do Ciebie napiszę.

Link to comment
Share on other sites

a co z tym jednym jest nie tak? Czyżby Artasek?:lol: Mój Artasek to aniołek.


Bardzo proszę zajrzyjcie w wolnej chwili [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240690-Ma%C5%82y-%C5%82agodny-piesek-od-jesieni-mieszka-na-ulicy-okolice-Warszawy?p=20554651[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']super by było!
prócz jednego samca(za niego nie ręczę), wszystkie są baaardzo miłe ;)[/QUOTE]

Moja malutka jest mega miła, przy misce dzisiaj powarczała na innego szczeniaka bo tamta się pchała jej do miski. Naprawdę nie jest żadnym dzikusem fajna sunia chce kontaktu z człowiekem trochę się boi ale juz podchodzi, wacha, liże, chodzi za mną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']hmm... on to (ten żółty ze stojącymi uszami na fotce) to taki mały dzikus :P ustawia rodzeństwo i generalnie najbardziej hardy jest. ma charakterek :)[/QUOTE]

Psiak ze stojącymi uszami na fotce to suczka;) chodzi mi o tego pierwszego po prawej

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj niunia na którą mówię sobie lisek bo z daleka jak biegnie wygląda jak lisek, przyleciała z resztą po smakołyka :) najłatwiej się z nią pracuje na otwartym terenie, bo w pomieszczeniach się bardziej boi i ucieka jeszcze tzn chowa się w kąt. A na spacerach to przybiega, cieszy się....fajna suczynka :)

Zapraszam do Ninki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240796-Ninka-trafi%C5%82a-do-schronska-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-%28?p=20552291#post20552291[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Tyśka, daj mi na pw swoje namiary. Znalazłam osobę, która może zrobić wizytę, tylko potrzebuję adresu, aby sprawdziła, czy to daleko od niej. Wygląda ta sytuacja tak, jakby niespecjalnie ciotkom zależało na tej wizycie :cool3:[/QUOTE]

Na spokojnie z tą wizytą i tak w najbliższym czasie nie mamy transportu dla malucha. Najprawdopodobniej podłączymy się do Toyoty, ale nie ma jeszcze wyznaczonej konkretnej daty.
Cantadorra dzięki za pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Na spokojnie z tą wizytą i tak w najbliższym czasie nie mamy transportu dla malucha. Najprawdopodobniej podłączymy się do Toyoty, ale nie ma jeszcze wyznaczonej konkretnej daty.
Cantadorra dzięki za pomoc ;)[/QUOTE]
Ok, jak spokojnie to spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...