Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

[INDENT] [INDENT] [SIZE=4][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]W[SIZE=4]ażne!!!!![/SIZE][/COLOR]
S[/SIZE]łuchajcie na FB jest OSTRZEŻENIE, chodzi o DOM W KRAKOWIE cyt."[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]Wszystkich zaprzyjaźnionych lecznic – niech powieszą ten tekst w poczekalni. Jeśli zadzwoni do was „cudowna pani Ela”, bibliotekarka z Krakowa, Wy też dacie się nabrać i wyślecie psa do piekła:"
proszę kto ma FB przeczytajcie to, nikt nigdy nie może wydać tam psa.....[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mdk8']podajcie link na FB[/QUOTE]

Bakusiowa napisała:

[B][SIZE=5][COLOR=#0000cd]Uwaga! Odnalazłam wątek psa którego uspiła po 36-ściu godzinach od adopcji.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zin-po-adopcji[/URL]!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Dziękuję za wieści o Bystrej:lol: Całusy dla małej i jej rodzeństwa:loveu:[/QUOTE]

W takim razie to nie jest Bystra bo Bystra to miala być na zdjęciu pierwsza z lewej....? Dziewczyny to kim jest niunia?

Sprawdziłam wpłat wszystkich jest 12.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka10']Ja nadal chcę przyjąć jednego malucha na DT.[/QUOTE]

Dziękujemy, jednak najpierw musimy zebrać 200zł na klatkę oraz podnad 100zł na karmę. W przyszłym tygodniu dopiero będę mogła zabrać się za bazarki. Dopiero po wizycie i jeśli będziemy miały pewność, że będziemy w stanie utrzymać kolejnego psiaka będziemy myśleć jak go do Ciebie przetransportować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']W takim razie to nie jest Bystra bo Bystra to miala być na zdjęciu pierwsza z lewej....? Dziewczyny to kim jest niunia?

Sprawdziłam wpłat wszystkich jest 12.[/QUOTE]


poszła dzisiaj moja stała za III dla Bystrej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][INDENT] [INDENT] [SIZE=4][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]W[SIZE=4]ażne!!!!![/SIZE][/COLOR]
S[/SIZE]łuchajcie na FB jest OSTRZEŻENIE, chodzi o DOM W KRAKOWIE cyt."[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]Wszystkich zaprzyjaźnionych lecznic – niech powieszą ten tekst w poczekalni. Jeśli zadzwoni do was „cudowna pani Ela”, bibliotekarka z Krakowa, Wy też dacie się nabrać i wyślecie psa do piekła:"
proszę kto ma FB przeczytajcie to, nikt nigdy nie może wydać tam psa.....[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT]
[/INDENT]
[/QUOTE]

podaj linka

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo że Bystra taka bystra w zabawie i wyzbywaniu się lęków .
Gloria robię rozliczenie bazarku dla suni więc na minusie nie jest tylko chwilę to potrwa bo dopiero dziś przyszła do mnie paczka z fantami i parę innych spraw rodzinnych mi wypadło , bardzo Cię przepraszam że musiałaś założyć na paliwo ze swoich i jeszcze czekasz na zwrot , jak tylko wejdą pierwsze wpłaty zaraz przelewam na Twoje konto o które proszę na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Cieszę się bardzo że Bystra taka bystra w zabawie i wyzbywaniu się lęków .
Gloria robię rozliczenie bazarku dla suni więc na minusie nie jest tylko chwilę to potrwa bo dopiero dziś przyszła do mnie paczka z fantami i parę innych spraw rodzinnych mi wypadło , bardzo Cię przepraszam że musiałaś założyć na paliwo ze swoich i jeszcze czekasz na zwrot , jak tylko wejdą pierwsze wpłaty zaraz przelewam na Twoje konto o które proszę na pw[/QUOTE]

Ciotka na spokojnie! :) Zmartwiłam się tylko, ponieważ tak dawno Cię tu u nas nie było ;(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie potrzebuję na już transport dla dwóch małych piesków koszalin-warszawa, białogard-warszawa, szczecin-warszawa....mamy miejsce dla dwóch psiaków w dt w wawie ale oferta wazna tylko do końca tygodnia. Może coś Wam się obiło o uszy BARDZO PROSZĘ bo one juz siedzą w schronie i siedzą zwłaszcza jedna :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY[/URL]![/QUOTE]

szukałam i nic :( a jak jest to za ponad 500zł a skąd tyle wyskrobać :(

Potwierdzam wpłata doszła od MDK8 - 10zł
Dziękujemy :)

Mała jest świetna dzisiaj lizała mnie po palcach :) szalała pół dnia bo dzisiaj piękna pogoda u mnie 11 stopni i słonko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']napisalam na transportowym juz..
mam nr do jednej Cioteczki odn. transportu-wyslalam Halabajowce na pw...[/QUOTE]

Dzięki wielkie...szukam od wczoraj...wszędzie są za zwrot kosztów ale to ponad 500zł :( a nie mamy tyle nawet polowy tego nie mamy :( jutro muszę za słomę zapłacić do bud.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...