Jump to content
Dogomania

BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!


Andzike

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Nie wiem czy dobrze mi dzwoni, ale napiszcie do Mysza1 ;)[/QUOTE]

Wizytę zrobi siostra aikowo :) niezarejestrowana dogomaniaczka, ale zna kryteria:evil_lol: zresztą adoptowała moją tymczasowiczkę, więc wie na co zwrócić uwagę :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

suuuuuper:) a my jutro jedziemy odebrać z DT, który okazał się pomyłką:shake:, trzy suczki- jedna z nich to klon naszej Zuzy...
jedziemy az do Koszalina.... idę na transportowy sprawdzić czy może ktoś szuka transportu w tamtą stronę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']suuuuuper:) a my jutro jedziemy odebrać z DT, który okazał się pomyłką:shake:, trzy suczki- jedna z nich to klon naszej Zuzy...
jedziemy az do Koszalina.... idę na transportowy sprawdzić czy może ktoś szuka transportu w tamtą stronę...[/QUOTE]

ojej bardzo mi przykro :(

Link to comment
Share on other sites

Najsmutniejsze jest to, że Zuza właśnie była brana na DS, a pozostałe dwie dziewczyny Lusia i Maja na DT (jedna do Panstwa, które przygarnęło Zuzę, a druga miała być w hoteliku). Jak się okazało wszystkie trzy są w jednym miejscu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Najsmutniejsze jest to, że Zuza właśnie była brana na DS, a pozostałe dwie dziewczyny Lusia i Maja na DT (jedna do Panstwa, które przygarnęło Zuzę, a druga miała być w hoteliku). Jak się okazało wszystkie trzy są w jednym miejscu...[/QUOTE]

Chyba mi się coś "obiło o oczy" na Fb.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aikowo']Bobiczek pojechał do nowego domu :)
Zamieszkał z jamniczką i czarnym jak smoła kotem :)[/QUOTE]

Bobiku, wszystkiego najlePsiego na nowej drodze życia! :multi:


PS. ...tak bez pakietu...? Byłoby dwa na dwa. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...