Jump to content
Dogomania

Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!


Mysza2

Recommended Posts

Witam!

Zaprosiła mnie Agusia..........kurcze, coraz mniej w portfelu, ale chyba nie sposób odmówić........30 zł jednorazowo podeślę.

Najgorsze w tej sytuacji jest to, ze gdyby pies był skatowany, po wypadku, w chorobie, to od razu znalazłby się tu tłum ludzi, a tak...........ech, ale moze jeszcze przyjdą..........;)

Dajcie nr konta na pw, póki jeszcze tu siedze, to zrobię od razu przelew.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']Witam!

Zaprosiła mnie Agusia..........kurcze, coraz mniej w portfelu, ale chyba nie sposób odmówić........30 zł jednorazowo podeślę.

Najgorsze w tej sytuacji jest to, ze gdyby pies był skatowany, po wypadku, w chorobie, to od razu znalazłby się tu tłum ludzi, a tak...........ech, ale moze jeszcze przyjdą..........;)

Dajcie nr konta na pw, póki jeszcze tu siedze, to zrobię od razu przelew.[/QUOTE]
Dzięki kochana za przybycie :loveu::loveu: zaraz wyślę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']A ja dostałam 2 zaproszenia, chyba wiedziałyście że się w nim zakocham...stałej nie mogę, przynajmniej na razie, ale zapiszę sobie psiaka...i poproszę nr konta to coś jednorazowo wyślę.[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu:
[quote name='mama blanki']ja też poproszę nr konta prześlę grosika...
jeśli będzie chętny domek w Szczecinie to mogę zrobić PA- na tą chwilę nic więcej nie jestem w stanie mu pomóc...
a śliczny jest i taki podobny do mojego Harrego...[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu:
[quote name='free']AgusiaP Skad wiedziałaś ,że moje serducho należy do tej rasy?:lol: pod koniec tyg.przesle pieniazki,deklaruje na najblizsze miesiace,ale niestety tylko 20zł.sama mam na tymczasie w tym typie[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu: i nie mów że tylko, oczywiście że da i to dużo:)
[quote name='arim']Też podwójnie zaproszona jestem :) Jeżeli to coś da,to jedynie 10zł stałej mogę zadeklarować.[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu: i też nie mów że tylko
[quote name='Mazowszanka']Zaglądam do psiaka :)
Niestety w tej chwili z finansami krucho.[/QUOTE]
Jak wszędzie, bardzo dziękujemy za obecność i zostań z nami :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']oj ja mam juz deklaracji za duzo:( moge dac 15 zl/ msc przez pol roku[/QUOTE]
Witaj kochana, to bardz dużo przecież bardzo dziękujemy :loveu::loveu:
[quote name='magdyska25']niestety ale pomóc finansowo już nie daje rady.
Psiak u Ulki miałby mieszkać w domu?[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za obecność:) Tak w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Jestem na zaproszenie AgusiaP, ale niestety nie pomogę, mam 7 tygodniowe maleństwa w domu zabrane z pseudoschronu, które chorują na zmianę, więc koszty leczenia nie pozwalają mi na razie finansowo pomagać innym psom:([/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za obecność i życzymy maluchom zdrowia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...