Jump to content
Dogomania

NENSI w nowym domku :)


Izabela124.

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']podczas cieczki nie można operować,chodzi o zaburzenia hormonalne w organiźmie[/QUOTE]

nie chodzi o zmiany hormonalne tylko o mniejszą krzepliwość krwi ,a poza tym to w ciąży nie ma zmian hormonalnych? :crazyeye:
Na pewno sterylka aborcyjna jest bardziej niebezpieczna niż podczas cieczki , a poza tym po co obiązać organizm niepotrzebną ciążą?
W naszym schronie steylizują jak leci , nawet w czasie cieczki i mają problemów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Przy jutrzejszej wizycie u weta mnie nie będzie, ale powiem DT żeby na ten temat porozmawiał. Ona ma końcówkę cieczki a przy cieczce nie można sterylizować[/QUOTE]
ten tydzień to się jej przyda na odkarmienie i dowitaminizowanie

Link to comment
Share on other sites

Leczenie nużycy u suni za dobrze nie idzie. Dostała więcej pryszczy (nużeńce się nie poddają). Mała dostała dziś kolejne zastrzyki i maść. Nazwy jeszcze nie znam, bo dopiero wróciłam do domu i tylko przelotem kontaktowałam się z DT. Sunia cały czas jest kąpana w specjalnym szamponie. Mam nadzieję, że leczenie w końcu przyniesie zamierzony efekt. dziś wizyta kosztowała ok.80zł, jutro napiszę dokładnie i wstawię zdjęcie rachunku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Dobrze nie jest.[/QUOTE]

[quote name='b-b']Co za paskudztwo nie chce odpuścić :/[/QUOTE]Niestety :(


[B]Czy ktoś może za sponsorować Zylexis dla Nensi? Jest to drogi lek, trzeba przyjąć min.3 zastrzyki by dało jakiś efekt. Ewa D.S. z facebooka może załatwić za 35-40zł. Moja znajoma w weekend będzie w Warszawie i mogłaby odebrać te leki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpływy:[/B]
Anonim- 50zł
Małgorzata M. z facebooka- 30zł
[B]Nowe wydatki:[/B]
7.02.2013- wizyta u weta 76zł
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stan konta: 123,01zł

[/FONT][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wczorajszy rachunek za weta:[/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
[/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/702.jpg[/IMG][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
[/FONT][/COLOR][/B]

Edited by Izabela124.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Leczenie nużycy u suni za dobrze nie idzie. Dostała więcej pryszczy (nużeńce się nie poddają). Mała dostała dziś kolejne zastrzyki i maść. Nazwy jeszcze nie znam, bo dopiero wróciłam do domu i tylko przelotem kontaktowałam się z DT. Sunia cały czas jest kąpana w specjalnym szamponie. Mam nadzieję, że leczenie w końcu przyniesie zamierzony efekt. dziś wizyta kosztowała ok.80zł, jutro napiszę dokładnie i wstawię zdjęcie rachunku[/QUOTE]

Zapytaj może Kuny - ona u nas w woj. ma chyba największe doświadczenie w walce z nużycą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...