Jump to content
Dogomania

ślepy,stary,niewidzialny thomas od 4lat w schronisku czy już zostanie tam na zawsze?


zioberek87

Recommended Posts

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja zioberek87 ciocie zostałam zbanowana przez małpe za to że doszukiwałam się prawdy o keshu trudno, chciałabym się pożegnać z wami serdecznie, bo i zaraz mnie zbanują będę pomagać psiakom poza dogo tu macie do mnie nr kom polecam się na opole i wałbrzych i okolice:) 667839248 prosze od czasu do czasu informujcie mnie sms lum mailowo co u chłopaka:(
[email][email protected][/email] błagam Was aby ten wątek nie umarł poprowadzcie go tak aby chłopak znalazł jak najszybciej dom on już jest stary nie ma czasu:(

całuje was gorąco i kochanego Thomasa także
oczywiście w schronie w miare możliwości bede jak najczesciej przynajmiej raz na 3 tygodnie bo ja w opolu jestem tydzien i w walbrzychu 2 :) i na fb bede działać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogotoporazka']to ja zioberek87 ciocie zostałam zbanowana przez małpe za to że doszukiwałam się prawdy o keshu trudno, chciałabym się pożegnać z wami serdecznie, bo i zaraz mnie zbanują będę pomagać psiakom poza dogo tu macie do mnie nr kom polecam się na opole i wałbrzych i okolice:) 667839248 prosze od czasu do czasu informujcie mnie sms lum mailowo co u chłopaka:(
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] błagam Was aby ten wątek nie umarł poprowadzcie go tak aby chłopak znalazł jak najszybciej dom on już jest stary nie ma czasu:(

całuje was gorąco i kochanego Thomasa także
oczywiście w schronie w miare możliwości bede jak najczesciej przynajmiej raz na 3 tygodnie bo ja w opolu jestem tydzien i w walbrzychu 2 :) i na fb bede działać:)[/QUOTE]
już zapisuję sobie mejla i tel :D
źle się na dogo ostatnio dzieje:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hope 2 Thomas biega z innymi psami i zaczepiony nie reaguje na nie, ale na spacerze jest inaczej. Ale myślę, że to normalne dla niewidomego psa. Taki rodzaj obrony. Ale jak idzie na spacer ze znanym sobie psem albo wcześniej go obwącha to jest ok. Jest naprawdę kochany, nie potrzebuje przecież wiele... Ciepła buda, jedzonko i kawałek podwórka - na pewno byłby szczęśliwy! Do tego swój człowiek i spacerki niezbyt długie, bo szybko się męczy. I powiedzcie czy to jest problemowy pies ?????!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Hope 2 Thomas biega z innymi psami i zaczepiony nie reaguje na nie, ale na spacerze jest inaczej. Ale myślę, że to normalne dla niewidomego psa. Taki rodzaj obrony. Ale jak idzie na spacer ze znanym sobie psem albo wcześniej go obwącha to jest ok. Jest naprawdę kochany, nie potrzebuje przecież wiele... Ciepła buda, jedzonko i kawałek podwórka - na pewno byłby szczęśliwy! Do tego swój człowiek i spacerki niezbyt długie, bo szybko się męczy. I powiedzcie czy to jest problemowy pies ?????!!!!![/QUOTE]

Dokładnie tak zrozumiałam wiadomości zawarte w wątku :) Kurczę...muszę zadzwonić do cioci-mojej prywatnej. Ma kojec na podwórku-pusty, bo swojego ONka trzyma w domciu na łóżeczku...może się zgodzi? a jak nie,to będę ją maltretować codziennie ;)

Link to comment
Share on other sites

Hope ale byłoby super!!! przekonuj ciocię Twą prywatną. Thomasowi to by wystarczyło.... Byłam z nim dziś na spacerku, ach kochany jest! Misiek taki, pulchniutki, mięciutki - sama słodycz. Nie lubi dostawać buziaków w mordkę, bo chyba zwyczajnie tego nie zna.

Link to comment
Share on other sites

No to trzeba jej konkretnie pwoiedzieć, że właśnie Thomaska chce :lol:
Thomas siedzi sam w kojcu... czuje, że jacyś ludzie kręcą się po schronisku, wychodzą z psami... a On dostojnie siedzi i czeka... On "wypatruje" tego ludzia, któy go chociaż na spacer weźmie... Wczoraj jak byłam w schronie to właśnie większość czasu tak siedział i "patrzył" nawet nie szczekał... Po prostu czekał. Jak się zbliżyłam do jego boksu to dobrze wiedział, że wyjdziemy na spacer i w którą stronę patrzeć... Byłoby cudownie gdyby znalazło się dla niego własne podowórko z możliwością wychodzenia na spacerki, bo bardzo lubi spacerować. Pobeczałabym się ze szczęścia chyba.
Hope może coś zdziałasz, przecież cuda się zdarzają, a wrażliwość ludzi jeszcze tak do końca nie opuściła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']oj kochany chlopak......Hope, moze sie uda, moze nie wszystko stracone.....?[/QUOTE]
czekam na decyzję cioci-nie chcę naciskać :) w kwietniu ich ONek ma kastrację...
A ja od wczoraj mam w domku nową biedkę dosłownie) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Czyli już mówiłaś cioci o Thomasku ? A ten jej Onek to młody ? Bo Thomas siedział w boksie ostatnimi czasy z samymi facetami, także istnieje możliwość , że chłopcy by się dogadali ;) Hope Ty jesteś na facebooku na wydarzeniu Thomasa?[/QUOTE]
Jasne,że mówiłam-ja roztrzepaniec jestem mogę zapomnieć o czymś napisać...albo rachunku zapłacić :) ale futra mam w pamięci cały czas :)
ONek ma z 2-2,5 roku...też myślę,że powinni się dogadać :)
yyy...kurczę,sama nie wiem,czy jestem u niego....muszę poszukać w wydarzeniach:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']No i pokaż nam tą swoją nową bidę, ma wątek gdzieś już ?[/QUOTE]
ma już dawno :) tutaj link (od końca co prawda...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240468-Sznaucerka-miniaturka-mix-w-schronisku-nie-mo%C5%BCe-chodzi%C4%87-!!!?p=20641865#post20641865[/url]
a tu fb :)
[url]https://www.facebook.com/events/531116980265798/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...