Jump to content
Dogomania

ślepy,stary,niewidzialny thomas od 4lat w schronisku czy już zostanie tam na zawsze?


zioberek87

Recommended Posts

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piescofajnyjest']ok:)
a co to jest ten nowy portal?[/QUOTE]
Przepraszam, musiałam z moją tymczasowiczką lecieć na dwór...
Tamten portal założyła Wiola i chyba Zioberek też-zapraszam do zalogowania się tam również :)
Są tam wątki pieskowe-a założony jest przez mnogość banów tutaj

Link to comment
Share on other sites

Mi się też link nie otwiera...
Thomas ma ogłsozenia na tablicy, ale nie wiem kto je zrobił...
Tekst jest stąd, ale moim zdaniem zawiera trochę mało informacji ogólnych o Thomasu - jaki jest itp. Tekst może wzruszyć ok, ale musi również opisywać jaki jest pies, bo to przecież ważne. Zdjęcia jakie są w ogłoszeniu sa stare, czyli te co były na początku tutaj na wątku. W ogłoszeniach namiary nalepiej podawać na schronisko, a mail np Zioberka. Dlatego, że Zioberek rzadko bywa u Thomasa i może nie być na bieżąco. To takie moje sugestie.
Swoją drogą też się pytam gdzie te wszystkie osoby co tu się pojawiły na początku...

Link to comment
Share on other sites

"Cześć! Jestem Thomas. Z natury jestem bardzo pogodnym psiakiem, lubię ludzi, ładnie chodzę na smyczy, dogaduję się z psami, któe poznaję. Czasem lubię się jeszcze pobawić zabawkami :) Ale teraz na poważnie opowiem Wam moją historię... Znalazłem się w opolskim schronisku 2 kwietnia 2009 roku... A co było wcześniej, to raczej nic miłego. Nie chcę do tego wracać. Otóz muszę wyznać, że jestem ślepy. Gdy trafiłem do schroniska to jeszcze coś widziałem, ale traciłem już wzrok... Działo się to bardzo powoli. Przyczyną utraty wzroku było wcześniejsze pobicie przez człowieka. Tak, dobrze czytasz - przez człowieka. Teraz jestem już całkowicie ślepy, ale nie przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu. Gdy mi dobrze pokażesz nowy teren to nie będzie stanowiło dla mnie problemu,aby pobiegać, pozwiedzać Twój ogród :) Bo tak naprawdę to o niczym innym nie marzę - chcę mieć swój DOM, swojego Człowieka, swoje Podwórko, a może i Ogród by się trafił ! Ach byłoby cudownie... Siedzę za kratami już 4 lata !!! i wciąż mam nadzieję, że mój Los się odmieni dzięki Tobie! Tak, dzięki Tobie! Wierzę, że masz w sobie na tyle odwagi, aby się mną zająć. Bo to naprawdę nic trudnego. Nie sprawiam większych problemów. Nawet się nie załatwiam w kojcu! Cierpliwie czekam, aż będę mógł wyjść. Proszę daj mi szansę.... "

Thomas to około 10 -letni mix ON. Jest całkowicie ślepy i już nigdy nie odzyska wzroku. Jednak dla niego to żaden problem, w pełni cieszy się życiem. Uwielbia spacery i ludzi, których zna. Thomas dogaduje się z innymi psami, nawet samcami swojej wielkości. Jednak ważne,aby poznał nowych kompanów w neutralnym miejscu. Nie lubi być zaczepiany przez inne psy do zabawy. Z ludzmi nie ma żadnego problemu, przyjmie każdą ilość głasków, pieszczot. Thomas szuka dla siebie podwórka z ciepłą budą, miską pełną jedzonka i Człowieka, który go pokocha mimo wszystko! Mimo ślepoty, wieku...
Jest wykastrowany, zaszczepiony, zdrowy.
Jeżeli posiadasz wielkie wrażliwe serce i jesteś w stanie odmienić los Thomasa to skontaktuj się z opolskim schroniskiem 77-45-45-902 bądź z ( I TUTAJ MAIL ZIOBERKA )

Ja również chętnie służę pomocą [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - mogę się spotkać z ewentualnymi chętnymi w opolskim schronie i wybrać się razem z Thomasem na spacer.

Link to comment
Share on other sites

Jestem za! cała Polska to dobry pomysł. Thomas był dziś obfocony przez holenderki z fundacji vagabond-pets, będzie można go wspierać finansowo. Pokazał się z fajnej strony ;) Ale ja aparatu nie mam obecnie (mama zabrała w podróż) i nowe fotki będą dopiero za jakieś dwa tygodnie. Chyba że wolo Ania będzie miała aparat ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...