Jump to content
Dogomania

Retriever z Nowej Szkocji (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teoria mojego męża jest taka, że mamusia powinna mieszkać w takiej odległości, żeby nie mogła przyjść w kapciach:eviltong:

Oni się z moją mamą uwielbiają i bez przerwy sobie dokuczają.Tak sympatycznie oczywiście
Ja niestety nie mogę tego powiedzieć o mojej teściowej:diabloti: Mam bardzo typową...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, dziewczyny - jak chodzą po różnych wątkach, to tam Moderatorzy strasznie się czepiają o wszystko, a to nie na temat, a to nie tak, nie siak. A u nas - luzik! Jak na babskim wieczorze! Niedługo zaczniemy wspólnie tu piec świateczne pierniczki i nic:lol:
Mam jedno podejrzenie - to pewnie jest facet i najzwyczajniej w świecie się nas boi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']
[B]A może Bono jest wirtualny?!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a nas tutaj wcale nie ma, a może wcale nie ma takiej rasy tylko Gosia ją wymyśliła i nas opętała?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/quote]
A może ja wcale nie istnieję? Tylko to robot generowany przez system?

I mam jeszcze inne spostrzeżenie dotyczące topiku - na wielu nie tylko że Modzi tną (i często słusznie :diabloti:) ale przede wszystkim ludzie się żreją, i to strasznie czasem. A nas jest całkiem już sporo, w różnym wieku, z różnymi piesami - i jakoś jeszcze sie nie zjadłyśmy :evil_lol: wręcz przeciwnie, ciągle mam wrażenie że się coraz bardziej zaprzyjaźniamy i to jest super!!!


A ja wróciłam do domku, męza niet, za to psy urządzjaą walki rude - Fire się wybiegał na spacerze, i teraz jęzor mu wisi - w związku z powyższym, Dancer postanowił sprawdzić co to za dziwne wiszące na Fajerku, i uwiesił mu się na języku z całych sił igiełkami :diabloti:
Stwierdzam że Fire to ŚWIĘTY pies - po prostu go strzepnął z tego nieszczęsnego języka, zamiast dać konkretnie po głowie :evil_lol: a teraz przyszedł mi się poskarżyć, i trzyma mi właśnie głowę na podołku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No problema - jak miałam 12 lat to piekłam tort dla mojej mamy przez telefon. Ja piekłam a moja Babunia cierpliwie prowadziła mnie krok po kroku przez słuchawkę.

Poza tym dla Tollerkowych Mamusiek nie ma rzeczy niemożliwych:multi::multi::multi::multi:

[B]Toller[/B] - niniejszym nadaję Ci zaszczytne miano Tollerowa Babcia Cyborg:eviltong:

[B]Gola[/B] - w jakim wieku masz dzieciaczki? U mnie dwie panienki 4 i 8 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Jezusiczku, a to się doczekałam :crazyeye: :razz:[/quote]

Ciężko na to pracowałaś - należy Ci się jak Tollerkowi smeranko.:eviltong:

[B]Gucio [/B]- widziałam, że wpisałaś urodzinki Chili, ja też dopisałam Bono i teraz nie pamiętam, gdzie tego wątku szukać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']Ciężko na to pracowałaś - należy Ci się jak Tollerkowi smeranko.:eviltong:

[B]Gucio [/B]- widziałam, że wpisałaś urodzinki Chili, ja też dopisałam Bono i teraz nie pamiętam, gdzie tego wątku szukać...[/quote]
Tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3501&page=30[/URL] :lol:
A to smeranko to bedzie po brzuszku? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol'][B]Toller i Pandisia[/B] - Proszę bardzo jakie wszędobylskie Babuski - nic się przed Wami nie ukryje!!! Dzięki
A co jadłam wczoraj na śniadanie to pewnie też wiecie co?:lol:[/quote]

No wiesz Toller jako Tollerowa babcia cyborg wie wszystko , a ja że nie wiem to klikam w twojego nicka i potem w znajdź inne posty i już też wiem ale to dłużej trwa:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']I to i to- Gosia chora, to potrzebuje smyranka! :p[/quote]

Przeczytaj sobie co Wiza napisała - nie należy się!!!!
A co Wy tu wszystkie po kolei choróbska po wątku roznosicie? Niedługo wszystkie zlegniemy.... Proszę następne posty pissać w maseczce:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...